forum.optyczne.pl

Błędy w działaniu - Proszę o wyjaśnienie wycieku adresu mail

Jan55 - Czw 02 Gru, 2021
Temat postu: Proszę o wyjaśnienie wycieku adresu mail
To jest post Uczestnika Binokularnik pisany do mnie w formie odpowiedzi na moje zapytanie, skąd osoba z poza forum pozyskała mój prywatny adres mailowy, który podałem do rejestracji na forum Optyczne.
Temat ; Lornetka Kite Falco.....



Binokularnik
Uczestnik
Binokularnik


Posty: 61
Skąd: Warszawa


Wysłany: Dzisiaj 10:03
Nikomu nic podawałem. Zadzwoniłem do Kuby z informacją, że na optycznych.pl jest info o sprzedaży lornetki i że lornetkę sprzedaje Jan55, którego znam z forum. To tyle….
Twój adres mailowy ( którego z resztą nie znam) jest ogólnie dostępny gdybyś nie wiedział…
A czepianie się kogoś za nic i to w miejscu publicznym, to jest po prostu chamstwo.




Jan55
Entuzjasta
amator


Pomógł: 7 razy
Posty: 677
Skąd: Kraków i okolica

Wysłany: Dzisiaj 11:53
Binokularnik, ...proszę pokazać, gdzie na Optycznych jest upubliczniony mój adres mailowy. Ciekawe jest, że Ty nie znasz mojego adresu ,będąc zarejestrowanym członkiem forum, a Twój kolega zna nie będąc członkiem forum. To jest bardzo ciekawe..
Chamstwem jest Twoja odpowiedź na moje zapytanie.
W innym przypadku proszę moderatorów i admina o zainteresowanie się tym przypadkiem i wyjaśnienie jakim cudem mój adres mailowy podany do rejestracji na forum , wyciekł na zewnątrz, bo maile mogą pisać tylko zarejestrowani forumowicze poprzez Optyczne, a nie osoby z zewnątrz forum na bezpośredni adres mailowy forumowicza.

Jan55 - Pią 03 Gru, 2021

Sprawa nie aktualna, proszę nie odpisywać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group