forum.optyczne.pl

Filtry, konwertery i soczewki - Filtry kolorowe do fotografii czarno-białej

barjab - Wto 22 Lut, 2022
Temat postu: Filtry kolorowe do fotografii czarno-białej
Witam. Pytanie do grupy gdzie w Polsce mogę nabyć kolorowe filtry o średnicy 52mm. Chodzi mi o filtr żółty, czerwony, pomarańczowy
Jar - Wto 22 Lut, 2022

Oprócz oczywistej rady "szukaj u Chińczyków albo na allegro" google wyrzucił mi jakieś egzotyczne sklepy typu nowinky.pl, lulany.pl. Z zestawami wielokolorowych filtrów rodem z ChRL.
Te 3 kolory których szukasz znalazłem w komplecie (sprzedawane oddzielnie, a nie w ramach zestawu) tutaj (jakiś niemiecki chyba sklepik):
https://electropapa.com/pl/kamera/filtry-soczewki/rodzaj-produktu-/filtr
Poza tym te filtry (czerwony i pomarańczowy przynajmniej) pojawiają się jeszcze na stronach z akcesoriami do kamer GoPro itp., bo niektóre z nich są opisywane jako przydatne do zdjęć podwodnych.
Pozdrawiam
-J.

barjab - Sro 23 Lut, 2022

No właśnie to jest problem, że w żadnym polskim sklepie nie można kupić dobrej jakości filtrów. Szukałem i nic nie znalazłem wiec chyba pozostaje kupienie od kogoś używanych lub zamówić z zagranicznych stron.
GrzegorzE13 - Czw 18 Maj, 2023

Polecam zajrzeć na strony internetowe sklepów fotograficznych. Możesz spróbować popularnych platform sprzedażowych, takich jak Amazon lub B&H Photo Video, gdzie znajdziesz szeroki wybór filtrów różnych kolorów, w tym żółtych i pomarańczowych, filtry efektowe i gradientowe.
Keek - Czw 18 Maj, 2023

Muszą być 52? Nie możesz użyć redukcji?
Bombelek03 - Wto 23 Maj, 2023

ma ktoś coś najtańszego?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group