forum.optyczne.pl

Lampy błyskowe i oświetlenie - Panel LED formatu ~A4 z wysokim Ra

Saphrii - Pon 24 Paź, 2022
Temat postu: Panel LED formatu ~A4 z wysokim Ra
Witajcie,

Czy możecie polecić mi panel światła ciągłego LED formatu minimum A5, najchętniej okolic kartki A4 z wysokim Ra? Ostatnio upatrzyłem Newella 1100 niby wysokie współczynnik oddania barw, ale znalazłem recenzję na youtubie i barwy w prakryce to istny dramat, autorowi wyszło, ze najlepiej kolory odwzorowuje przy wymieszanym 4200K

Najchetniej chcialbym panel ściemnialny z regulowaną temp. barwową, ale jeśli mam mieć takie kwiatki jak powyżej to dziękuję i wolę stałą temp. barwową (5500K lub wyższą). Możliwie mało bajerów.

Budżet mam skromny - czy do 400zł da się kupić coś sensownego, nawet nieściemnialnego, ale dobrym oddaniu barw?
Czy lepiej samemu polutowac diody, bo w tej cenie panel to chińszyzna... Pytanie jakie diody :)

ognize - Sro 25 Paź, 2023
Temat postu: Re: Panel LED formatu ~A4 z wysokim Ra
Saphrii napisał/a:
Witajcie,

Czy możecie polecić mi panel światła ciągłego LED formatu minimum A5, najchętniej okolic kartki A4 z wysokim Ra? Ostatnio upatrzyłem Newella 1100 niby wysokie współczynnik oddania barw, ale znalazłem recenzję na youtubie i barwy w prakryce to istny dramat, autorowi wyszło, ze najlepiej kolory odwzorowuje przy wymieszanym 4200K tunnel rush
Najchetniej chcialbym panel ściemnialny z regulowaną temp. barwową, ale jeśli mam mieć takie kwiatki jak powyżej to dziękuję i wolę stałą temp. barwową (5500K lub wyższą). Możliwie mało bajerów.

Budżet mam skromny - czy do 400zł da się kupić coś sensownego, nawet nieściemnialnego, ale dobrym oddaniu barw?
Czy lepiej samemu polutowac diody, bo w tej cenie panel to chińszyzna... Pytanie jakie diody :)


Panel świetlny Photolux A5 LED Ultra Slim jest naprawdę wyjątkowo cienki i ma głębokość zaledwie 10 mm


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group