forum.optyczne.pl

Opinie i uwagi - edit działa tylko 60 minut...

maziek - Nie 22 Cze, 2008
Temat postu: edit działa tylko 60 minut...
Dlaczego post można edytować tylko przez godzinę? Nieraz chce się literówki poprawić itp po co mnożyc posty?
MM - Nie 22 Cze, 2008

Literówki można poprawić zaraz po napisaniu posta. Edycja tekstu np. po tygodniu w czasie jakiejś dyskusji może całkowicie wypaczyć to co się napisało. Szczególnie jak się wciską jakąś ciemnotę, kogoś oskarża itd.
maziek - Pon 23 Cze, 2008

Były takie przypadki, że się przed tym zabezpieczamy? Na żadnym innym forum się z czymś takim nie spotkałem.
goltar - Pon 23 Cze, 2008

maziek napisał/a:
Były takie przypadki, że się przed tym zabezpieczamy?
Ostatnio jeden z uczestników tego forum wykasował 90% swoich postów tj. ok 300...
maziek - Pon 23 Cze, 2008

O! Nie miałem świadomości. A któż to, jesli nie tajemnica - dobrze w końcu wiedzieć. A to nie jest tak, że choć ktoś swoje posty wykasuje/poprzerabia to wszystko i tak nie jest poarchiwizowane na bieżąco? Zawsze myślałem, "że to się nagrywa" ;) .
RobertO - Pon 23 Cze, 2008

jest archiwizowane, ale mozesz przywrocic cala baze w danego dnia, wiec przywracajac tracisz posty ktore po zrobieniu backupu byly napisane

jak chcesz zaspokoic swoja ciekawosc to wejdz w jakis watek o FZ-18

MM - Pon 23 Cze, 2008

maziek napisał/a:
Na żadnym innym forum się z czymś takim nie spotkałem.


Choćby na CB (forum Canona). Tam działa to jeszcze krócej.

maziek - Pon 23 Cze, 2008

Już wiem wszystko, trzeba było dużego samozaparcia ;) . OK, tak ma być, tak będzie, idzie się przyzwyczaić. Od ortów się nie umiera.
MC - Pon 23 Cze, 2008

Faktycznie, troche z tym roboty musialo byc...
Tutejszyn - Nie 16 Lis, 2008

Ale kicha! Napisałem post i poszedłem na objad. Pojawiła się odpowiedź, to ja tez odpowiedziałem. Potem zauwazylem coś i dopisałem do ostatniego postu, ale się kurna nie zapisało, więc dopisałem jeszcze raz.. Po dłużej chwili zobaczyłem, ze "nie zapamiętany" dopisek omyłkowo umiesiłem we wcześniejszym poście (a tam ten dopisek pasuje jak lampa 580EX do C 350tki), ale już nic nie mogę zmienić, bo mineła godzina... No kicha!
goltar - Nie 16 Lis, 2008

Zawsze możesz napisać do moderatora prośbą o zmianę.
Tutejszyn - Nie 16 Lis, 2008

Całkiem osobną kwestią jest to, jak się zwracać do moderatora :) Czy na PW, czy jest jakiś inny sposób :) Piszę na PW
goltar - Nie 16 Lis, 2008

Najlepiej na PW, jak jestem on-line to także mam włączone gg.
Pstryczek - Wto 03 Lut, 2009

Zmiana tekstu OK, że jest ograniczenie :) Natomiast jak np. chciałbym usunąć stare foto-załączniki z serwera "optyczne" już oblukane i skomentowane co by nie zaśmiecać i móc z czystym sumieniem wrzucić nowe na ich miejsce, jak to zrobić ?
MC - Wto 03 Lut, 2009

Musisz wejsc w swoj profil i po prawej stronie na dole masz "panel kontrolny zalacznikow". W nim jest wszystko.
Pstryczek - Wto 03 Lut, 2009

Dzięki MC zaraz sprawdzę :)

[ Dodano: Wto 03 Lut, 2009 13:16 ]
Chyba ślepy jestem, nie widze tego w moim profilu. Gdzie to dokładnie jest ?

RobertO - Wto 03 Lut, 2009

Pstryczek, nie na strone edycji profilu, tylko na profil:
http://forum.optyczne.pl/...wprofile&u=6805

Pstryczek - Wto 03 Lut, 2009

RobertO no OK wszedłem, ale nadal nie mam panelu kontrolnego załączników, tylko listę ile czego itp. :(
MC - Wto 03 Lut, 2009

Pstryczek, to widocznie nie ladowales niczego na serwer optycznych...
Pstryczek - Wto 03 Lut, 2009

MC ładowałem kilka fotek, np. 3 wróble w 1szym moim poście.

[ Dodano: Wto 03 Lut, 2009 13:32 ]
Przepraszam za zamieszanie już mam ten panel, po prostu po wejściu w link do profilu automatycznie mnie wylogowało, teraz jest OK.

Dzięki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group