forum.optyczne.pl

Regulamin, Ogłoszenia i Konkursy - Zrób zdjęcie i przeżyj przygodę

RobertO - Sro 30 Lip, 2008
Temat postu: Zrób zdjęcie i przeżyj przygodę
Zobacz co Cię czeka

http://www.optyczne.pl/konkurs

MC - Sro 30 Lip, 2008

A jakas konkretna tematyka?
mnich - Sro 30 Lip, 2008

Podziękował. Ani sigma, ani afryka mi nie odpowiada.
Monastor - Sro 30 Lip, 2008

Ale o co chodzi? Jest coś na tej stronce poza odliczaniem?
koraf - Sro 30 Lip, 2008

Monastor napisał/a:
Ale o co chodzi? Jest coś na tej stronce poza odliczaniem?


Czy dobrze rozumiem ? Dowolne zdjęcie wysłać do 15.08.08 ? a co jest nagrodą ?

RobertO - Sro 30 Lip, 2008

Wy byscie wszystko chcieli wiedziec od razu. Cierpliwosci, wszystko w swoim czasie.

A tymczasem robcie zdjecia :-)

rafalg - Sro 30 Lip, 2008

Dobrze by było jakiś regulamin dołączyć żeby ludzie się mogli połapać o co chodzi.
Monastor - Sro 30 Lip, 2008

RobertO, byleśmy nie zdążyli o tym zapomniec, bo tak się w moim przypadku często kończą takie odliczania :smile:
Zresztą i tak nie mam za bardzo czego szukac w konkursach... no nic, zobaczymy w swoim czasie

RobertO - Sro 30 Lip, 2008

Monastor napisał/a:
RobertO, byleśmy nie zdążyli o tym zapomniec,


juz moja w tym glowa zeby nikt nie zapomnial

Jesienny - Sro 30 Lip, 2008

A można do tej konkursowej stronki dodać mały napis "Skip" i żeby działał ;) ?
RobertO - Sro 30 Lip, 2008

Jesienny napisał/a:
A można do tej konkursowej stronki dodać mały napis "Skip" i żeby działał ;) ?


Do 15 wrzesnia jeszcze tylko 46 dni. Dacie rade :-)

Jesienny - Sro 30 Lip, 2008

Tak czy siak trza iść w plener ;)
krzysiek - Czw 31 Lip, 2008

mnich napisał/a:
Podziękował. Ani sigma, ani afryka mi nie odpowiada.


Mnich, nie chce być wścibski, ale co Afryka Ci zrobiła, że tak negatywnie do niej nastawiony jesteś?

MC - Czw 31 Lip, 2008

Nie ma to jak tajemnica. Ale animacja mi sie podoba.
Jesienny - Czw 31 Lip, 2008

Poza tym, sigmę zawsze można sprzedać, a wycieczkę oddać mi ;)
mnich - Czw 31 Lip, 2008

krzysiek napisał/a:
Mnich, nie chce być wścibski, ale co Afryka Ci zrobiła, że tak negatywnie do niej nastawiony jesteś?

Kojarzy mi się z moim największym koszmarem- upał i muchy. Wolę zaciszne i chłodne mury klasztoru przesiąknięte wilgocią. ;)

Jesienny - Czw 31 Lip, 2008

Co do upału to ja się zgadzam, ale mieszkać tam nie zamierzam. To może w przyszłym konkursie będzie wycieczka na Alaskę :)
mnich - Czw 31 Lip, 2008

" zabierz laske na Alaske" ;)
MC - Czw 31 Lip, 2008

Cytat:
" zabierz laske na Alaske"

Ja tam bym jednak wolal tropiki. Panny w futrach i swetrach sa jednak mniej kuszace niz stroj kapielowy :mrgreen:

mnich - Czw 31 Lip, 2008

A kto Ci każe wychodzi z domu na mróz? ;)
MC - Czw 31 Lip, 2008

Czasami fajnie tez plenerek zaliczyc :mrgreen:
ender - Czw 31 Lip, 2008

optyczne pewnie kase dostaje za wejscie na ta strone i sie smieja z frajerow
kozidron - Pią 01 Sie, 2008

skip się nie da.......zrobić........(trzeba reklamę obejrzeć, takie życie) ja chętnie biorę udział w różnych konkursach ale tam rzeczywiście zawsze jest jakiś regulamin, temat i opis jaki materiał należy dostarczyć.

Tu tylko propaganda ..............reklamowa......wszystko mało zachęcające(pomijam jakąś marchewkę motywacyjną jak to jaka pula nagród)
gdyby w linku nie było optycznych, pomyślałbym, że to spam reklamowy...a może tak myślę....

nazgul - Sob 02 Sie, 2008

Zdjęcie mam, i co dalej?
RobertO - Sob 02 Sie, 2008

Cytat:
Zdjęcie mam, i co dalej?


dowiesz sie jak licznik dojdzie do 0

ender - Sob 02 Sie, 2008

rownie dobrze mozesz zrobic zdjecie po tym jak licznik tyknie no chyba ze beda czytac exifa ;)
Erais - Sro 06 Sie, 2008

:shock: Ktoś se tu jaja robi :?: a gdzie wysłać to zdjęcie :?: Jaki regulamin :?: :sad:
goltar - Sro 06 Sie, 2008

Jak licznik dobiegnie końca będzie i regulamin i info gdzie wysłać fotki... Mogę potwierdzić że to nie żart :)
ender - Sro 06 Sie, 2008

a pozniej panowie z sigmy beda porownywac zdjecie astro z reporterskim? i dawac nagrody? juz to widze ;)
Erais - Sro 06 Sie, 2008

:wink: Poczekamy, zobaczymy :smile: Zdjęć mam dużo, jest co wysyłać :smile:
kamień - Pią 15 Sie, 2008

A może reklamodawca, po upływie czasu wyświetlanego na liczniku reklamy, sprawdzi ilość wyświetleń, i przydzieli pulę nagród przewidzianą dla uzyskanego pułapu oglądalności reklamy?
kozidron - Pią 15 Sie, 2008

kamień napisał/a:
A może reklamodawca, po upływie czasu wyświetlanego na liczniku reklamy, sprawdzi ilość wyświetleń, i przydzieli pulę nagród przewidzianą dla uzyskanego pułapu oglądalności reklamy?


marketing nie śpi, hehe ...przynajmniej w dzień od poniedziałku do piatku w godzinach od 8 do 16tej z wieloma przerwami na kawe.......

kamień, jak napisałeś wyżej opcja jak najbardziej prawdopodobna....

Sav - Sob 06 Wrz, 2008

...albo trzeba to rozumieć TAK:

"Udaj się do Afryki i zrób zdjęcie szkłem Sigmy, na prądzie od Hahnela. Następnie zapisz je na karcie Lexar'a. Należy także użyć statywu Slik'a i mieć ze sobą plecak Case Logic'a.
(Typ samego body - nieważny)

Tematyka zdjęcia to: SŁONIE (ew. słonice), SŁOŃCE i SAHARA uchwycone jednocześnie (co w Afryce jest całkiem możliwe - i ...stosunkowo częściej spotykane niż np. w Czechowicach Dziedzicach).

PAMIĘTAJ, że czas na to przedsięwzięcie CIĄGLE MALEJE !"

;D

(nie mogłem się powstrzymać ... :P )
Pozdrawiam Wszystkich.

ender - Nie 07 Wrz, 2008

hehe
kozidron - Nie 07 Wrz, 2008

Sav,
dobre.....hehe......:) :grin:

RobertO - Pon 15 Wrz, 2008

No i odliczanie zakonczone

http://www.optyczne.pl/konkurs

zapraszamy do udzialu w konkursie

Allan - Pon 15 Wrz, 2008

Radzilbym prawnikowi ktory ustawial regulamin konkursu skontaktowac sie
ze specjalista od prawa autorskiego bo paragraf 4.8 jest sprzeczny z prawem autorskim
a raczej jest jego dyskryminacja.
Jesli dojdzie do konfliktu np pomiedzy fotografem a firma - firma nie ma szans
na wygranie procesu bo prawo autoskie jest ponad prawem cywilnym w tego rodzaju procesach.
Juz to przerabialem osobiscie:)

kijos - Pon 15 Wrz, 2008

Gratuluję konkursu. Przy takiej nagrodzie to grzech nie spróbować :)
MM - Wto 16 Wrz, 2008

Aż sprawdzę co to za konkurs i co można wygrać. :oops:
kijos - Pon 13 Paź, 2008

Czy jest możliwość uzyskania potwierdzenia, że zdjęcie dotarło?

[ Dodano: Pon 13 Paź, 2008 21:45 ]
Dziękuję :)

RobertO - Pon 13 Paź, 2008

Jak wiswietlil ci sie ekran "Dziekujemy za udzial w konkursie" to znaczy ze doatrlo :-)
kijos - Wto 14 Paź, 2008

OK Dziękuję :)
Printer - Czw 16 Paź, 2008

Z mojej perspektywy znowu foty z górnej półki...ale i ja coś tam wrzuciłem...jak będę miał więcej odwagi to się do jakiegoś zdjęcia przyznam...he he...ale tak ogólnie to jakoś Wam się zamilkło w sprawie tego konkursu...przecież foty są, ludzie na forum zaglądają.....a już wiem kolory jesieni focicie! :grin:
RobertO - Czw 16 Paź, 2008

Printer, sie zamilklo bo trzeba bylo wyrbac Zwyciezcow :-)

Wyniki juz sa:

http://www.optyczne.pl/index.php?news=1339

Printer - Czw 16 Paź, 2008

No tak - gratuluję wszystkim nagrodzonym oraz rodakom z Rzeszowa! :mrgreen:
muad - Czw 16 Paź, 2008

No to niech forumowicze się pochwalą :wink: Bo naprawdę jest czym.
Printer - Czw 16 Paź, 2008

Nie wiem czy jest się czym chwalić ale ja coś takiego prezentowałem - wniosek mój - ucz się chłopie dalej - ale nie wiadomo co dalej, he he :oops:dla niektórych prawdziwa przygoda zacznie się dopiero po komentarzach na forum...
Ostegolectric - Czw 16 Paź, 2008

ja również gratuluje zwycięzcom ale przedewszystkim zdjęć, bo są naprawde dobre :wink: Printer, co to za miejsce bo wydaje mi się że gdzieś to widziałem? :razz:
Printer - Czw 16 Paź, 2008

Faktycznie zapomniany dworek Chłapowskich - park w Słocinie :wink:
Ostegolectric - Czw 16 Paź, 2008

No właśnie tak myślałem :razz: wracają wspomnienia z gimnazjum... :razz: :mrgreen: a zdjęcie zrobione całkiem fajnie i dobrze rokuje na kolejne konkursy :wink:
Printer - Pią 17 Paź, 2008

Miło mi, ale niech tam ludziska na jutro coś wysupłają, jakie posłali fotki...może red zrobi jakiś mini przegląd, może czym ludzie robili -jakimi obiektywami, jak to do testowanych obiektywów pasuje - może coś się nada to do sampli z obiektywów?
Fotodobranoc! :wink:

RobertO - Pią 17 Paź, 2008

Printer, tu masz troche fotek konkursowych

http://www.optyczne.pl/index.php?konkurs_galeria

MC - Pią 17 Paź, 2008

No, trzeba przyznac, ze poziom konkursu byl w mojej ocenie bardzo wysoki. Gratuluje zwyciezcom, bo jest czego :smile:
Printer - Pią 17 Paź, 2008
Temat postu: Czy to wszystkie?
Proszę nie zrozumieć mnie źle, ale na cały Wasz konkurs wpłynęło te 40-parę fotografii? :shock: Jeżeli tak to wybieraliście najlepsze z najlepszych...nie wiem jak na innych forach/konkursach ale liczby czasem mówią o lepszości innych nad innymi...a tak tylko pytam i tak Was lubię :grin:
RobertO - Pią 17 Paź, 2008

Printer, nie, do galerii wrzucalismy tylko wybrane zdjecia ktora nam sie spodobaly. Fotografii wplynelo w sumie 500 sztuk
Printer - Pią 17 Paź, 2008

Tak myślałem...a w sprawie tych informacji kto jakim obiektywem fotografował da się coś zrobić? Wiem ,że nie wszyscy przysyłali z exifami i to trochę musztarda po obiedzie ale może warto by było? Np. moje zostało wykonane tamim 17-50 f 2.8, edycyjnie nie zaszalałem ale ja o obiektywach chciałem... :roll:
RobertO - Pią 17 Paź, 2008

Printer, moze i daloby sie uzyskac informacje kto jakim obiektywem zdjecie robil, ale nietety brak czasu skutecznie mi to utrudnia :-)
Printer - Pią 17 Paź, 2008

:shock: Czyli myśl dobra np. na kolejny konkurs! Pozdrawiam :grin:
komor - Sob 18 Paź, 2008

Printer, czy uważasz, że przepis na dobre zdjęcie to jest wiedza jakim obiektywem posłużyli się zwycięzcy konkursu?
Printer - Pon 20 Paź, 2008

A co chciałbyś żebym zapytał na OPTYCZNYCH :mrgreen: jakiej maski użyli,gradientów,jak skalibrowali telewizory żeby na monitorze w OPTYCZNYCH :mrgreen: super wyglądało,czy może jakie "puchy" mieli?
Odpowiadam twierdząco - tak, w dalszej kolejności taki cały proces, o którym kiedyś się dowiedziałem, że najpierw rodzi się w głowie artysty, a efekt końcowy tego procesu kończy się np. w mojej głowie jako odbiorcy świetnych fotek z konkursu...otworek w camera obscura- to niby obiektyw nie....ale dawaj swoje argumenty dalej-fajny temat się robi!

007areka - Pon 20 Paź, 2008

...Printer...eee mam dziwne wrazenie ze cos mocno ci sie nie podobal ten konkurs..albo masz jakies inne ale..hmmm :?:
Printer - Pon 20 Paź, 2008
Temat postu: a gdzie tam...
A gdzie tam :grin: , fotografie są super, nagrody jeszcze bardziej / szczególnie safari /,tylko tęsknota do takich wyników jakaś taka wielka....mimo to dalej drążę- kitem makra nie zrobię, ptaka lub dzika bez "lufy" nie podejdziesz, reporterki czy krajobrazu bez szerokiego nie ruszysz....eeee chyba sam do siebie teraz zaczynam mówić...ogólnie moja postawa wobec tych i szanownych kolegów na forum jest taka
goltar - Wto 21 Paź, 2008

:lol: Printer - swoją drogą fajna fotka :)
kijos - Wto 21 Paź, 2008

Ja zrobiłem eos 40D i ef-s 17-85 na 17 mm. Z tego co pamiętam 13 s. na f/16.

Efekt taki:


007areka - Wto 21 Paź, 2008
Temat postu: Re: a gdzie tam...
Printer napisał/a:
A gdzie tam :grin: , fotografie są super, nagrody jeszcze bardziej / szczególnie safari /,tylko tęsknota do takich wyników jakaś taka wielka....mimo to dalej drążę- kitem makra nie zrobię, ptaka lub dzika bez "lufy" nie podejdziesz, reporterki czy krajobrazu bez szerokiego nie ruszysz....eeee chyba sam do siebie teraz zaczynam mówić...ogólnie moja postawa wobec tych i szanownych kolegów na forum jest taka

...chyle czola, pozdr.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group