forum.optyczne.pl

Propozycje - Wygasanie posta

mavierk - Sob 04 Paź, 2008
Temat postu: Wygasanie posta
Może warto byłoby zaimplementować na naszym forum opcję.

Wtedy w trakcie pisania oftopa można zaznaczyć opcję 'ten post wygaśnie za N dni'
w ten oto sposób wszyscy będą wiedzieli, co kto napisał,
MM nie będzie musiał kasować postów, które mu nie odpowiadają,
a my nie będziemy musieli dostawać maili, że ktoś skasował posta, który i tak powinien zniknąć...

krisv740 - Sob 04 Paź, 2008

mavierk, a co nagrabiłeś sobie?
ja po temacie 1000d i tak myślę o skasowaniu swojego posta, więć może i nie jest to złamyśl :???:

mavierk - Sob 04 Paź, 2008

zawsze jest tak, że po roku zaczynam nie pasować komuś z administracji, bo nie widzi mi się wyśmiewanie nowych za to, że mają swoje zdanie.

Przynajmniej można by ograniczyć oftopy...

krisv740 - Sob 04 Paź, 2008

mavierk, imho taka postawa jest dobra i całkowicie ją popieram.
jednak trzeba wszystko wyważyć. fakt, może i jakiś post jest zbyt nieprzemyślany i "starszy" forumowicz klapnie coś klawiszami zbyt ostro. w takim wypadku, albo mod, albo inny uzytkownik powinien zwrócić mu uwagę na niestosowność takiego zachowania. ja widzę jednak także problem moderowania. proponował bym zwiększenie uwagi na powtarzające sie pytania i komasowanie ich , w chwili obecnej jest z tym problem. mały to mały ale jest i wraz z rozrastaniem się tego forum będzie narastał. niezauważenie tego w porę bedzie wielkim problemem dla nas wszystkich.

mavierk napisał/a:
zawsze jest tak, że po roku zaczynam nie pasować komuś z administracji

nie przesadzaj :mrgreen: masz zły dzień (nie tylko ty, bo na różnych forach też w jakiś dziwny sposób powstają spięcia właśnie w tym tygodniu) , imho jesteś raczej bardzo lubiany.
przytul misia :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group