forum.optyczne.pl

Wspólne plenery fotograficzne - Szczecińskie impresje

Paweł_G - Wto 13 Sty, 2009
Temat postu: Szczecińskie impresje
Ponieważ powstał nowy dział pozwolę sobie założyć wątek i zaproponuje spotkanie Szczeciniaków i gości których sedrecznie zapraszam.
Jacyś chętni?

jasiekcom - Wto 13 Sty, 2009

hihi tak nawiasem mówiąc to co mi się przypomniało „lepsza puszka Pandory niż paprykarz szczeciński „ :mrgreen: :mrgreen: sory za ten gupi przycinek koledzy z Szczecina :oops:
piotrmkg - Wto 13 Sty, 2009

jasiekcom, co ty wiesz :mrgreen: zemsta szczecina jest dobra, ale małpa jeszcze lepsza (ci co byli w WP pewnie wiedzą o co chodzi :P )
Monastor - Wto 13 Sty, 2009

jasiekcom, nie znoszę tego paskudztwa. Swoją drogą wcale nie robią tego w Szczecinie :)

Paweł_G, chętnie, jak czas pozwoli. Czyli najprędzej w lutym. Masz pomysł na miejsce?

needlehole - Sro 14 Sty, 2009

Ja także byłbym chętny. Mimo, że mam jakieś 120 km. do Szczecina, chętnie się pojawię.
Paweł_G - Sro 14 Sty, 2009

Ok czyli jest już 3 chętnych. Może uda się zjawić jeszcze ze 3 moim kolegom to byłoby nas już 6. Miejsce dla mnie dowolne - mogą być tematy miejskie, możemy skoczyć gdzieś do lasu ale to o świcie coby dobre światło było :P

PS Miałem nadzieję że podpis pod tytułem wątku wywoła dyskusję na temat tego "smakołyku" i jak widać udało się :wink:

[ Dodano: Czw 12 Lut, 2009 18:57 ]
Odświerzam temat. Czy są chętni na zimowy leśny plener w ten weekend? Oby tylko zima się utrzymała. Może niedziela rano?

Lotuk - Czw 22 Lip, 2010

Wątek już stary, z tego co widzę żadnego spotkania chyba nie udało się zorganizować, ale ludzi na forum coraz więcej, więc może w końcu.
W moim przypadku prawie każdy weekend mam wolny, popołudnie czasem też się jakieś znajdzie.
Kto chętny na wspólne fotografowanie?
(tylko spokojnie miejsc dla wszystkich wystarczy) :razz:

[ Dodano: Pią 30 Lip, 2010 15:37 ]
no to chyba paprykarze nie są zbyt towarzyscy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group