forum.optyczne.pl

Propozycje - Odmiana płci

Pstryczek - Pon 19 Sty, 2009
Temat postu: Odmiana płci
Taki mały drobiazg. Zauważyłem, że pod nickami ranga użytkownika forum jest zawsze Nowy, Początkujący itd., a przecież przy rejestracji zaznaczamy płeć. Możnaby zrobić tak żeby i ranga się automatycznie odmianiała ? :)
y___ - Pon 19 Sty, 2009

Ja już się przyzwyczaiłam, że to takie szowinistyczne forum :razz:
A tak poważnie, to mi tam to nie przeszkadza, i tak dużo osób nawet na to nie patrzy, delikatnie mówiąc - nieco zbędna funkcja :roll:

away - Pon 19 Sty, 2009

a ja od dawna chce być facetem, wiec cieszy mnie, że jestem Nowy/początkujący/etc :mrgreen:
Pstryczek - Wto 20 Sty, 2009

No proszę co za czasy, baby nam chłopieją, spodnie chca nosić, jeszcze z lustrami zechcą latać ;) :D :D :D
Lazlo - Wto 20 Sty, 2009

chlopy tez zbabiali z lusterkami chodza w torbach :razz:
Tutejszyn - Wto 20 Sty, 2009
Temat postu: Re: Odmiana płci
Pstryczek napisał/a:
Taki mały drobiazg...

Bo rzeczywiście to jest drobiazg.
Nie dziwiłby w tej sprawie post kobiety, czyli po prostu strony zainteresowanej.

Pstryczek - Wto 20 Sty, 2009

Chciałem być dżentelmenem ;)
RobertO - Sob 24 Sty, 2009
Temat postu: Re: Odmiana płci
Pstryczek napisał/a:
Taki mały drobiazg. Zauważyłem, że pod nickami ranga użytkownika forum jest zawsze Nowy, Początkujący itd., a przecież przy rejestracji zaznaczamy płeć. Możnaby zrobić tak żeby i ranga się automatycznie odmianiała ? :)


Bo jak sam napisales jest to ranga uzytkownika, ktory jest rodzajem meskim, a to ze uzytkownik moze byc kobieta lub mezczyzna to juz inna sprawa :-)

Pstryczek napisał/a:
Chciałem być dżentelmenem ;)


Dobra, dobra, i tak wszyscy wiemy ze chciales sie dziewczynom na forum podlizac ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group