forum.optyczne.pl

Opinie i uwagi - Ankieta

Sunders - Czw 26 Mar, 2009

komor napisał/a:
A ktoś z was jeszcze czyta stronę Optyczne.pl? Myślałem, że wszyscy tylko na forum wchodzą...

Ciekawe jak jest.
Załozyłem taką ankietę. Zapraszam do udziału.

kamfil06 - Czw 26 Mar, 2009

Sunders,

gdzie jest ta ankieta?

Sunders - Czw 26 Mar, 2009

kamfil06, była w "Wolnych tematach" i nawet kilka osób zdążyło w niej wziąść udział, ale te WOLNE TEMATY NIE SĄ WOLNE :idea: :!: :wink: , bo KTOŚ UPRAWNIONY ZDJĄŁ MOJĄ ANKIETĘ PT. CZY CZYTACIE STRONĘ OPTYCZNE.PL, CZY WCHODZICIE TYLKO NA FORUM? :!: :!: :!: BEZ SŁOWA WYJAŚNIENIA :?: :?: :?: Ostrzeżenia też nie dostałem :???:
Właśnie zastanawiam się co w niej było niewłaściwego :sad: bo to była moja pierwsza ankieta :cry:

krisv740 - Czw 26 Mar, 2009

Sunders, spokojnie........... nie krzycz.... :cool:

imho, zaproponowany temat jest bez sensu /ankiety/, ale skoro cię to ubodło zadaj pytanie we właściwym miejscu, a nie w tym akurat wątku...
i po co te czerwone litery?
a tak w ogóle jak je się robi...? - na czerwono? :roll: :mrgreen:

kamfil06 - Czw 26 Mar, 2009

Sunders,

o wolności wolnych tematów była już dyskusja po tym jak zamknięto
mój temat "jakiej muzyki słuchacie...
po dniu walki został otwarty ;)

Sunders - Czw 26 Mar, 2009

1.krisv740, czemu uważasz, że ten temat jest bez sensu :???:
2.Gdzie jest to właściwe miejsce :???:
3.Ubodło mnie nie tyle usunięcie ankiety, ile brak informacji dlaczego do tego doszło :???:

[ Dodano: Czw 26 Mar, 2009 20:38 ]
kamfil06, moja ankieta po prostu została skasowana, a nie zamknięta.

krisv740 - Czw 26 Mar, 2009

Sunders,
ad2. - sprawy dotyczące strony - opinie i uwagi...
ad.1 - bo kontekst z którego wynikła twoja ankieta był żartobliwy,a co ta ankieta miała by pokazać? przecież większość z nas wchodzi na str.główną optycznych - testy ...
ad.3 - więc zadaj pytanie we właściwym miejscu...

goltar - Pią 27 Mar, 2009

Sunders napisał/a:
Ubodło mnie nie tyle usunięcie ankiety, ile brak informacji dlaczego do tego doszło
Przepraszam w tym miejscu że Ciebie o tym nie poinformowałem (a zazwyczaj to robię w przypadku kasowania całego tematu).

Jak zauważył krisv740 i kilka osób które wypowiedziały się w ankiecie - była bez sensu. Do tego co już napisano dodam że forum powstało głównie jako "platforma dyskusyjna" na temat tego co napisano na stronie optyczne.pl, więc pytanie w ankiecie, "czy czytelnicy forum czytają stronę" uważam za pozbawione sensu. Tworzenie takich tematów to niepotrzebne zaśmiecanie forum. Ostrzeżenia nie dostałeś, bo nie uważam tego za złamanie regulaminu, choć mogłem to zakwalifikować jako nabijanie postów. Rzadko korzystam z przywileju moderatora określonego w 32 punkcie regulaminu "Wszelkie sprawy nie opisane w niniejszym regulaminie będą rozpatrywane przez moderatorów lub administratorów wg ich uznania" ale tak było w tym przypadku. Na moją decyzje miały także wpływ wypowiedzi uczestników ankiety o braku jej sensu.

Na przyszłość proszę o pytania na PRIV w takich sytuacjach lub w dziale opinie i uwagi.
Temat uważam za zamknięty, a ewentualne uwagi proszę na PRIV.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group