forum.optyczne.pl

Opinie i uwagi - Zglaszanie tematow do moderatora

hijax_pl - Wto 08 Wrz, 2009
Temat postu: Zglaszanie tematow do moderatora
No właśnie. Pojawił się owy temat http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=8393 który chcialem zgłosić do wywalenia, ale jakoś nie mam uprawnień.

Co w takich sytuacjach robić?

komor - Wto 08 Wrz, 2009

hijax_pl, jeżeli jesteś zalogowany to powinieneś mieć odpowiednią ikonkę o tutaj:


hijax_pl - Wto 08 Wrz, 2009

komor, no właśnie nie było tej ikonki. A już parę razy z niej korzystałem. Więc pytam czy może nie we wszystkich działach mogę zgłaszać?

OK. Można założyć że coś się z id sesji popieprzyło i mnie wylogowało. Załóżmy że temat nie istnieje :)

goltar - Wto 08 Wrz, 2009

Wszyscy moga zgłaszać, nie ma tu ograniczeń.
hijax_pl - Wto 08 Wrz, 2009

OK - dzięki za klaryfikację

[ Dodano: Nie 13 Wrz, 2009 19:42 ]
A teraz mam zrzut - niby jestem zalogowany, a jednak nie mogę zgłosić do moderatora ;)

[ Dodano: Nie 13 Wrz, 2009 19:45 ]
Coś mi nie poszło z załącznikiem...

[ Dodano: Nie 13 Wrz, 2009 19:55 ]

RobertO - Pon 14 Wrz, 2009

hijax_pl, a probowales sie wylogowac i zalogowac ponownie, sporbuj wyczyscic cache przegladarki, sprawdz na innej przegladarce. daj tez znac czy to ptzy jednym temacie sie dzieje czy przy wszystkich
hijax_pl - Pon 14 Wrz, 2009

Byłem zalogowany i mogłem pisać posty w tej samej sesji (specjalnie wróciłem do tego teamtu przez strone statystyk/ostatnie tematy). Dodatkowo przelogowałem się i nadal nie mogłem zgłosić.

Nie czyściłem cache'a. Więc nie wiem czy sie coś w sesji nie napieprzyło - swoją drogą dlaczego reszta działa OK?

Jak widać - korzystam z Chroma guglowatego - może to jakiś trop?

edmun - Pon 14 Wrz, 2009

nie martw sie. ja na firefoxie tez moge zglosic do moderatora tylko czesc postow.
nie wiem od czego to zalezy u niektorych jest wykrzyknik,a u niektorych nie ma

zug - Pon 14 Wrz, 2009

ja mam safari i z ciekawości przejrzałem kilka tematów i przy każdym poście widnieje "!"
zalogowałem się na firefoxa i tez nie było problemu.
hijax_pl, przy Twoich pojawiają sie dwa "!" nie wiem dlaczego :mrgreen: :razz:

Arek - Pon 14 Wrz, 2009

zug napisał/a:
hijax_pl, przy Twoich pojawiają sie dwa "!" nie wiem dlaczego :mrgreen: :razz:


Wszystkich awanturników tak oznaczamy :P ;)

hijax_pl - Pon 14 Wrz, 2009

Taaaa... :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group