forum.optyczne.pl

Opinie i uwagi - Tu chwalimy:) poradnik

adam_ - Pią 18 Wrz, 2009
Temat postu: Tu chwalimy:) poradnik
W tym miejscu chciałbym pogratulować rozwoju serwisu i wprowadzenia nowego działu, już każdy powinien wiedzieć o co chodzi. :razz: Miło jest widzieć jak serwis ewoluuje w dobrym kierunku. Nie żebym tu z jakąś wazelinką, ale sam wiem jak miło jest usłyszeć pozytywny głos. Tak trzymać i nie puszczać :wink:
edmun - Pią 18 Wrz, 2009

a co się zmieniło ?:D
Monastor - Pią 18 Wrz, 2009

edmun, http://www.optyczne.pl/22...na_stronie.html
hijax_pl - Pią 18 Wrz, 2009

To ja się też przyłączę do gratulacji. :)
adam_ - Pią 18 Wrz, 2009

Teraz wiem, że odblokowanie AdBlock'a miało sens. :cool:
Groni - Pią 18 Wrz, 2009

A gdzie tu poradnik chwalenia?

Przy okazji chciałem pozdrowić stryja Zdziśka! :mrgreen:

RobertO - Pią 18 Wrz, 2009

Panowie, bardzo dziekuje w imieniu redakcji, a ze swojej strony powiem ze niezmiernie mnie cieszy taka reakcja z waszej strony. Po nie ma nic gorszego niz sie napracowac i sie potem "nasluchac" w komentarzach. a tak, to az sie chce pracowac
adam_ - Pią 18 Wrz, 2009

Bo u nas to zazwyczaj słychać głosy: a po co, a dlaczego, a czemu tak mało :lol: tzw. jeczenie :razz:
MC - Pią 18 Wrz, 2009

RobertO, napisalem tam to napisze i tutaj. Pomysl bardzo dobry. Takie porady z "cyfrowej ciemni" moga byc przydatne dla wielu osob. Ja osobiscie bym sie nie pogniewal za jakis artykul o warstwach i maskach, bo nie mam o tym zielonego pojecia :oops:
Oby tak dalej, brawo.

adam_ - Pią 18 Wrz, 2009

I może coś o osławionym trybie LAB i kanałach RGB i alfa. :cool:
Wizjerioner - Pią 18 Wrz, 2009

Rewelacyjny pomysł! Mam świadomość, że to forum sprzętowe, ale wielu czytelników pasjonuje się fotografią nie tylko od strony sprzętowej i na pewno wielu z nas z tych poradników skorzysta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group