forum.optyczne.pl

Opinie i uwagi - Obrzydlistwo

palindrom - Sob 24 Paź, 2009
Temat postu: Obrzydlistwo
No dobra, pogodziłem się ze zwiększonym transferem, większym obciążeniem przeglądarki i dłuższym czasem oczekiwania. To jednak trudno mi zaakceptować :P
Monastor - Sob 24 Paź, 2009

palindrom, te reklamy są wszędzie, nie tylko tutaj. Faktycznie niesmaczne.
palindrom - Sob 24 Paź, 2009

Cytat:
Ważne, żeby kojarzyć co to GO, MF, TTL i OoPOMOdPKlM ;)


Bezczel :P

Monastor - Sob 24 Paź, 2009

palindrom, mam ten podpis od miesięcy, dokładnie od momentu, w którym pierwszy raz wspomniałeś o Odległości od Płaszczyzny Oporowej Mocowania Obiektywu do Powierzchni Kliszy lub Matrycy :wink:
Przecież nie wypada nie wiedzieć co to flange distance ;)

Swoją drogą to zdanie powinienem skwitować krótkim komentarzem, a mianowicie: (sic!)
Pewien profesor astronomii poinformował mnie kiedyś, że nie powinno się mówić o odległości do czegoś, a po prostu o odległości czegoś :grin:

ghost - Sob 24 Paź, 2009

aż przestałem okradać arka za pomocą opery. czego to reklama?
pawel23 - Nie 25 Paź, 2009


Chyba czas blokera zainstalować :zalamany:

MM - Nie 25 Paź, 2009

ghost napisał/a:
aż przestałem okradać arka za pomocą opery. czego to reklama?


:lol: :lol: :lol:
Opera ratuje mnie (zapewne domyślnie :razz: ) od oglądania takiego shitu? Dzięki Ci OPERO... :cool:

kozidron - Nie 25 Paź, 2009

MM napisał/a:
Opera ratuje mnie (zapewne domyślnie :razz: ) od oglądania takiego shitu? Dzięki Ci OPERO... :cool:


no i jak tu się nie ratować ?

Ja tego dość nieciekawego banerka nie widziałem, widać pieniądze leżą wszędzie...jak to mawia mój kolega z reklamy, może lepiej nie zacytuje :zalamany: .

Arek - Nie 25 Paź, 2009

To chyba reklamy graficzne google. Co ja zrobię, że taki syf wrzucają... I tak mamy sprecyzowany profil, w którym preferencje mają linki fotograficzno-optyczne. Ale od czasu do czasu się coś takiego prześlizguje.
Też mi się to nie podoba.

Helium - Nie 25 Paź, 2009

Niestety z własnego doświadczenia wiem, że takich sporadycznych "kwiatków" nie da się wyeliminować. Webmaster robi swoje, a google żyje czasem własnym życiem. Reklamy to zło konieczne i nic na to nie poradzimy (ani my - userzy, ani Optyczni), a zatem okażmy szacunek dla pracy Ekipy Optycznych i nie zawracajmy Im głowy takimi drobiazgami - najlepszy nawet blocker nie zastąpi naszej cierpliwości i wyrozumiałości, a od czasu do czasu jak każdy z nas kliknie w reklamę (czy to ważne w jaką ?) to nam nie ubędzie, a korzyść dla serwisu będzie pewnie dość wymierna :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group