forum.optyczne.pl

Nasze zdjęcia - FOTOGRAFIA POJAZDÓW 2010

goltar - Pią 01 Sty, 2010
Temat postu: FOTOGRAFIA POJAZDÓW 2010
FOTOGRAFIA POJAZDÓW 2010
sznajder - Pon 04 Sty, 2010

Kilka fotek z 2007. Aparat Pentax K10D z 18-55mm z reki, Pozdrawiam
http://www.flickr.com/pho...57610699846519/

petrus33 - Sro 13 Sty, 2010

Niepozorne Mini, jedynie 170KM :) )

1.


2.


3.


4.


5.

f11whocares - Sro 13 Sty, 2010

petrus33, Niepozorne mini a w srodku najczesciej laski typu JOLA (DZOLANTA) RUTOWICZ, a zdjecia takie sobie.
petrus33 - Sro 13 Sty, 2010

f11whocares napisał/a:
petrus33, Niepozorne mini a w srodku najczesciej laski typu JOLA (DZOLANTA) RUTOWICZ, a zdjecia takie sobie.

A co dokładnie Ci się nie podoba w tych zdjęciach ?
Mnie zależy na konstruktywnej krytyce, a nie na kwitowaniu wszystkiego jednym słowem.
Po to ludzie wstawiają tu swoje prace, aby na podstawie opinii innych uczyć się i korygować popełnione błędy.

edmun - Sro 13 Sty, 2010

petrus33, 5 mi się zupełnie nie podoba
2 i 3 to raczej stocki

piotr_u. - Sro 13 Sty, 2010

edmun, jeśli to ma być konstruktywna krytyka, to ja Ci gratuluję takiej konstruktywności... :roll:
edmun - Czw 14 Sty, 2010

późno było. zmęczony byłem. rozpiszę się kiedy indziej
komor - Czw 14 Sty, 2010

edmun napisał/a:
2 i 3 to raczej stocki


Ale to jest komplement czy nagana? :) Coś złego w fotografii stockowej?

mavierk - Czw 14 Sty, 2010

petrus33, mi się podobają nawet, ale
2 jakoś krzywo i bardzo centralnie
3 albo za ciasna albo za mało ciasna - idąc na kompromis nic nie wychodzi :D
4 no.. ten fotel z lewej w mocnym punkcie... zdajesz sobie sprawę, że to na niego odbiorca patrzy? :)

:)

edmun - Czw 14 Sty, 2010

użyłem tego słowa jako komplement. ładne kolory, czysty kadr i dobra ostrość
komor - Czw 14 Sty, 2010

mavierk napisał/a:
4 no.. ten fotel z lewej w mocnym punkcie... zdajesz sobie sprawę, że to na niego odbiorca patrzy?


Coś Ty się Maciek tego mocnego punktu tak uczepił. :) Na tym zdjęciu pierwsze co przyciąga mój wzrok to kierownica, bez względu na to gdzie się znajduje… Choć nie da się ukryć, że fotel w nieostrości niespecjalnie jest tam chyba potrzebny.

hijax_pl - Czw 14 Sty, 2010

mavierk napisał/a:
4 no.. ten fotel z lewej w mocnym punkcie... zdajesz sobie sprawę, że to na niego odbiorca patrzy? :)


A w drugim mocnym - zegary :) ;)

mavierk - Czw 14 Sty, 2010

ale i tak patrzę się na ten fotel ciągle, bo nie dość, że w mocnym, to jeszcze przyciąga uwagę :P
f11whocares - Czw 14 Sty, 2010

petrus33, No to tak nie pokolei, pare mysli......
3 i 5 niepodoba mi sie kat, zwlaszcza w 3, lepiej to wyglada jak jest zrobione z wysokosci lampy, no i twoje odbicie.
4 Te 1.5 fotela, odbicie w szybie, no i ten odblaskowy portfel
1 przepalona deska w polaczeniu z tym intensywnym czarnym kolorem nie wyglada fajnie. :neutral:
2 Nie cierpie Camden no i Mini tez nie jest moim ulubiencem :razz:

pozdrawiam

compucar - Czw 14 Sty, 2010

A jak wygląda cały samochód?
petrus33 - Nie 17 Sty, 2010

Rzym 2007r....takie coś znalazłem na ulicy :) )

6. Autko

Tworas - Wto 19 Sty, 2010

Spadł śnieg zrobiło się ślisko....
Kolega mnie dorwał i mówi "...tyle kasy wydałeś na ten aparat dawaj zrobisz mi kilka fajnych fot na śniegu..." - no dobra! jak chcesz :razz:

co o tym myślicie? :roll:

7.


8.


9.


10.

Jesienny - Wto 19 Sty, 2010

7. Nic nie widać
8. Niewiele widać
9. Najlepsze z serii
10. Tło psuje wszystko.

Tworas - Wto 19 Sty, 2010

Jesienny, dzięki za opinie :wink:
petrus33 - Sro 20 Sty, 2010

Tworas....straszna kiszka !! Nieostro aż do bólu, kiepskie kadry, nieprzemyślane kompletnie, poza tym wiele pracy musisz poświęcić nad światłem w tych fotkach.
Tworas - Sro 20 Sty, 2010

petrus33, kurde tak patrze teraz na te foty i faktycznie nie robią dobrego wrażenia... może następnym razem będzie lepiej...a przynajmniej będę się starał :razz:
skasowany - Sro 20 Sty, 2010

Tworas, jeżeli już sam widzisz, że się nie popisałeś to bardzo dobry znak ;)
Tadeuszek - Sro 20 Sty, 2010

8. Fajny klimat, czuję moc... czyżby ten merol był z pokolenia transformersów ? :)
mavierk - Sro 20 Sty, 2010

moim zdaniem 9 i 10 wykadrować i będą całkiem fajne.
Tworas - Sro 20 Sty, 2010

Tadeuszek, ma urwany celownik więc kto wie :lol:
mavierk, całkiem fajne nie wystarczy. :twisted: :cool: następnym razem ciaśniej się postaram :razz:
a tak w ogólnie to super, że tyle uwag dajecie :mrgreen:

zug - Czw 21 Sty, 2010

Tadeuszek napisał/a:
Fajny klimat, czuję moc...

moc to ja bym poczuł jak by te bączki na asfalcie były robione :wink: :cool:

Kamcio649 - Czw 21 Sty, 2010

Z całej serii najlepsze dwa ostatnie, zug, dobre też bym poczuł moc :razz:
Renia - Czw 21 Sty, 2010

Dobry wieczór wszystkim :smile:
zug napisał/a:
moc to ja bym poczuł jak by te bączki na asfalcie były robione :wink: :cool:

Może nie bączek, a boczek :wink: Czy tu czujecie moc? :mrgreen:
11.

Tadeuszek - Czw 21 Sty, 2010

11.
IMO
Przód auta kiepsko oświetlony, i w kadrze brakuje mi dłuższego kawałka drogi przed pojazdem.
Na plus kłęby dymu w okolicach koła, bajkowe ;)
edt. Już wiem czego brakuje mi w tym zdjęciu, po prostu nie czuję dynamiki, gdyby nie 'chmurka' nie domyśliłbym się, że to auto jest w ruchu :P .

Renia - Czw 21 Sty, 2010

Ma być dynamika, proszę :wink:

12.

13.

garreth - Czw 21 Sty, 2010

no i o niebo lepiej :D
13. bardzo udana
12. ................ koleś nie zamknął maski! :mrgreen: :P
11. przednie koła zamrożone ;)

Tadeuszek - Czw 21 Sty, 2010

13. mój faworyt z tej sesji : )

Cytat:
12. ................ koleś nie zamknął maski! :mrgreen: :P
może nie wystrzymała ciśnienia :mrgreen:
Renia - Czw 21 Sty, 2010

garreth napisał/a:
12. ................ koleś nie zamknął maski! :mrgreen: :P

Właściciele BMW często tak mają :wink:
14.


Na zdjęciu 11. miało być widać moc- więc w tym wypadku dym, no i on zabrał miejsce przed samochodem, jak by samochód był w centrum też by dobrze nie było :razz:
Co do dynamiki to muszę na tym popracować jeszcze trochę, bo mam sporo "zarożonych" w ruchy autek :roll:
dziękuje za komentarze i pozdrawiam

Tadeuszek - Czw 21 Sty, 2010

Wniosek jest jeden, panowie muszą oszukać prawdziwe przeznaczenie wiekowych BMW, otwierają machy -> lepsze chłodzenie. ; )

Czekamy na następne foto relacje z rajdów, powodzenia !

Renia - Czw 21 Sty, 2010

Tadeuszek napisał/a:
Wniosek jest jeden, panowie muszą oszukać prawdziwe przeznaczenie wiekowych BMW, otwierają machy -> lepsze chłodzenie. ; )

Inni też by korzystali z takiego chłodzenia jak by im konstrukcja na to pozwalała, a że większość masek otwiera się w stronę szyby to lepiej nie ryzykować wietrzenia kabiny i prostowania dachu :twisted:
15. Jak podobała się 13, to jeszcze coś podobnego :wink:

16. Znalazłam jeszcze potwora który na żywo robi niesamowite wrażenie, na zdjęciu chyba nie dało by się tego przedstawić, musicie uwierzyć na słowo :wink:


Zdjęć z różnych imprez samochodowych mam masę, ale nie będę już was zanudzała archiwami :wink: jak będzie coś nowego ciekawego to pokaże :smile:
pozdrawiam
Renia

pawel23 - Pią 22 Sty, 2010

To ja zapodam kilka statycznych ujęć, wszystko z wczoraj (Auto Show Detroit). Zdjęcia bardziej dla fanów motoryzacji niż dla artystów :smile:
17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.


I bouns, bez numerków :wink:



[ Dodano: Pią 22 Sty, 2010 06:50 ]
Wszystko robione 7D + 17-55 2.8, zresztą zostawiłem exify dla ciekawskich :smile:

[ Dodano: Pią 22 Sty, 2010 06:51 ]
I jeszcze jedno, zdjęcia są tylko zmniejszane i ewentualnie podbity kontrast, nic nie psute (pierwsze też :razz: )

petrus33 - Pią 22 Sty, 2010

26. W Oslo

pawel23 - Pią 22 Sty, 2010

A co się z nim biednym stało?? :sad: (kolory)
cybertoman - Pią 22 Sty, 2010

HDR-owate troche
AuThoR - Pią 22 Sty, 2010

pawel23, niezłe fury...a fotograficznie najbardziej mi podchodzi 20 :)
Kamcio649 - Pią 22 Sty, 2010

16. kurde to teraźniejsza fotka :?: bo już niestety mało ich zostało :cry: a koleżance możecie zaufać ma moc :mrgreen: fotka jak najbardziej ok :wink:
Renia - Sob 23 Sty, 2010

pawel23, tak czyściutkie samochody aż się proszą o sesje foto :wink: numer 20 jak z katalogu, mi natomiast najbardziej podoba się biały lexus :)

Kamcio649 Dzięki ;)
Zdjęcie zrobiłam na Pucharze Wiosny 2009 w Wawie więc dość świeże :)
Z tego co wiem jest to replika Audi quattro A2, często można ją podziwiać na róznych iprezach samochodowych w okolicach warszawy i nie tylko :smile: Głos ma niesamowity i aż ziemia drży jak jedzie :mrgreen:

Ps; w Polsce mamy za to oryginalnego jednego z 200 wyprodukowanych Audi Coupe Sport Quattro :smile: ale jego widziałam już tylko na zdjęciach :roll:

belkot77 - Nie 31 Sty, 2010

z cyklu sniezne zabawy
edmun - Nie 31 Sty, 2010

belkot77, fajny sprzęcik.. jeszcze tylko RIG i nic tylko robić bajeczne foty :)
belkot77 - Nie 31 Sty, 2010

nad rigiem zaczne prace na wiosne :mrgreen:
rodak - Nie 31 Sty, 2010

31


Tomasz_ - Czw 11 Lut, 2010

32



33


skasowany - Sob 13 Lut, 2010

Z wczoraj. Zrobione przy okazji fotografowania zupełnie czego innego, co pewnie niedługo pokażę w innych wątkach...
Brakuje twarzy jakiegoś polityka w tylnej szybie zerkającego w stronę obiektywu, ale cóż, może kiedyś...
Prosto z puchy. Po zmniejszeniu wyostrzone, nic poza tym.
34. BMW

Daniel*1977 - Sob 13 Lut, 2010

35

komor - Sob 13 Lut, 2010

Ruslan, czy to w ramach postulowanego w galerii zaniżania lotów? Nic tu fajnego nie widzę. :(
Daniel*1977, fajna obserwacja. Widzę, że z szuflady :)

skasowany - Sob 13 Lut, 2010

komor, oj, bmw fajne! :oops: :wink:
komor - Sob 13 Lut, 2010

Auto? Tak. :D
Choć ten model siódemki akurat zupełnie mnie nie porusza. Starsze owszem, niektóre nowsze też.

Daniel*1977 - Nie 14 Lut, 2010

komor napisał/a:

[b]Daniel*1977
, fajna obserwacja. Widzę, że z szuflady :)


trochę :)

ducati_greywolf - Pon 15 Lut, 2010

no to ja daje swoje pierwsze khe khe "dzieła" pod obstrzał
wiem napewno ze kilka rzeczy powinienem popsuć <odbicia lampy i przydało by sie wyostrzyć> ale wystawiam takie na krytyke :shock: <najpierw musze rozkiminić jak sie pstryka zeby nie było samych pstryków a potem bede rozkminiać o co chodzi w photoshopie>

36


36

zug - Pią 19 Lut, 2010

37

38

39

40

Kamcio649 - Pią 19 Lut, 2010

zug, pięknie ciekawy pomysł na R8 duży + :mrgreen:
kris_papiez - Pon 22 Lut, 2010
Temat postu: SPRZEDAM
41

http://www.4shared.com/fi..._2946_7286.html

zug - Pon 22 Lut, 2010

Kamcio649 napisał/a:
zug, pięknie ciekawy pomysł na R8 duży + :mrgreen:

:wink: :smile:

marcin-vlc - Pon 22 Lut, 2010

Ode mnie trzy kadry z szuflady
Ferrari Finali Mondiali 2009

42


43


44

amv - Pią 19 Mar, 2010

Odświeżę nieco
35 i 37 ciekawe są

ze statywu robiłem pierwszy raz i ostatni ...
45.

Kowalencki - Sob 20 Mar, 2010

46. Mr. Blue ;)

skasowany - Sob 20 Mar, 2010

46 kadrowałbym inaczej, bo wzrok ciągnie do prawej krawędzi gdzie zdjęcie się kończy, a lewa jest pusta i nic nie wnosząca ;)
Kowalencki - Sob 20 Mar, 2010

Ruslan, właśnie według mnie lewa strona wraz z liniami na drodze wnosi bardzo dużo....wyciąga motocykl przede wszystkm, dzięki czemu staje się on dość długi....a na prawej stronie front bike'a czyli to, gdzie ma wlasnie ciagnac...;)

Niemniej jednak dzieki za opinie.

skasowany - Sob 20 Mar, 2010

Kowalencki, w ogóle nie przekonuje mnie to co napisałeś ;) Nic to, ilu fotografujących tyle podejść ;)
Tworas - Sob 20 Mar, 2010

amv, 45 mi się podoba, przypomina mi Australię :razz: takie kolorki i porządna terenówka :grin:

Kowalencki, Mi ta linia ciągnie wzrok na gościa z tyłu i dalej na znak :razz:

hijax_pl - Sob 20 Mar, 2010

Kowalencki, zgadzam się z Ruslanem. Dodatkowo myślę , że WB jest trochę ku cieplejszym kolorom przesunięty...
amv, 45 bardzo fajna. Dlaczego ze statywu nie? Zła głowica?

jaad75 - Sob 20 Mar, 2010

W kwestii 46 jedyne zastrzeżenie techniczne mam do niepotrzebnie przyciętej opony, ciepły WB akurat zupełnie mi nie przeszkadza, bo traktuję to raczej jako wizję artystyczną, a nie "poprawne/prawidłowe kolory".
Jeśli chodzi o kwestię kadrowania, to niestety nie mogę się zgodzić z przedstawionymi wyżej zarzutami. Wszystko zależy od tego jak zdjęcie ma być odbierane - kadrowane w ten sposób (nie wnikam, czy świadomie, czy nie) w naszym kręgu kulturowym sugeruje, że motocykl stoi tam i "odpoczywa" po podróży, pokazuje kierunek z którego przyjechał, jednocześnie pozostawiając niedopowiedzenie w postaci reflektora skierowanego w stronę, gdzie być może rozgrywa się następna klatka tej historii. W głowie powstają pytania typu skąd przyjechał, dokąd przyjechał, czy wreszcie dokąd poszedł ten, który nim przyjechał... Podejdźcie do tego jak do filmu, tyle, że opowieść została opowiedziana przy użyciu jednej tylko klatki... Takie ujęcie jest bardziej intrygujące, niż tradycyjne, "katalogowe" i "poprawne" kadrowanie jakiego używa się zazwyczaj, aczkolwiek, nie bardzo pasuje do działu "Fotografia Pojazdów".
Jak dla mnie tutaj na zdjęciu nie jest tylko motocykl, a historia i dlatego bardzo mi się podoba.

Usjwo - Nie 21 Mar, 2010

Jak kogos nie stac na mrcedesa, to zawsze moze kupic kielnie...

47.


48.

skasowany - Nie 21 Mar, 2010

jaad75, racja, jako zdjęcie nie-katalogowe (ja miałem na myśli 'katalogowe') jest super, bo wręcz pozytywnie irytujące... ;)
Usjwo, dobra cegła ;)

amv - Nie 21 Mar, 2010

Cytat:
amv, 45 mi się podoba, przypomina mi Australię

hehe,ciekawe skojarzenie :smile:
hijax_pl napisał/a:
Dlaczego ze statywu nie? Zła głowica?

oj właśnie głowica MF 486 nie daje mi zadowolenia,z płynnością ruchu przy jednoczesnym mocnym trzymaniu zestawu ma problem,kultura pracy nie ta,łącznik statywowy przy obiektywie też by się przydał. Większą swobodę daje mi prowadzenie z ręki,zwłaszcza gdy droga (jak w przypadku tego zdjęcia) jest na wzniesieniu. Może przy takiej MF 468mgrc2 zmieniłbym zdanie .
Kowalencki, mnie się to spojrzenie podoba a jeśli o pojazdach,to sam motocykl jest paskudny,ale ja się mogę nie znać na współczesnej modzie,dla mnie ciągle cudem jest Yamaha XJR :wink: (choć to inna klasa).
Usjwo, sztywna konstrukcja :lol: , w takim można poczuć się bezpiecznym (o ile zaprawa mocna) :wink:

Sunders - Nie 21 Mar, 2010

Usjwo, świetna ciekawostka motoryzacyjna, czy możesz podać jakieś dane techniczne tego bolidu :???: :grin:
Flashalpha - Nie 21 Mar, 2010

Autostadt Wolfsburg
49.

50.

51.

52.

53.

54.


Proszę o opinie i komentarze.

ducati_greywolf - Pon 22 Mar, 2010

46 jak dla mnie super

technicznie nie bede sie wypowiadał, ale zdjecie jak dla mnie ma klimat i to co pisał jaad75. zostawia niedopowiedziana histrie i pytania. Jak na nie patrze to odrazu nasowa mi sie ze to ten motocykl jest tutaj królem na tej ulicy, brak innych samochodów i jeden człowiek który jakby znalazł sie tam przypadkiem i nie wiedział ze zaraz "dopsanie po d$%@" za przechodzenie obok takiego motocykla
klimat jak z najlepszych zdjeć promujacych Harleya (mimo ze o ile dobrze poznaje to Honda valkyrie rune)

moronica - Pon 22 Mar, 2010

Flashalpha, 51 jest przeswietlone, 51 i 54 - przydalby sie filtr polaryzacyjny, tu (w odroznieniu od swietnego 52) odbicia dzialaja na niekorzysc. dodatkowo 54 dosc slabo skadrowane. 53 bardzo szumi ale to bylabym sklonna wybaczyc bo ma fajny klimat. 50 i 52 zdecydowanie najlepsze
Daniel*1977 - Pon 22 Mar, 2010

55


56

Flashalpha - Pon 22 Mar, 2010

moronica napisał/a:
53 bardzo szumi ale to bylabym sklonna wybaczyc bo ma fajny klimat

Ano szumi bo ISO 3200 w a300 wiadomo jakie jest. ISO tak wysokie ze względu na wszech ogarniającą ciemność. A to lamborghini, może i nie widać ale wisiało na ścianie (takie lambo show to było).
moronica dzięki za opinię.

komor - Sro 07 Kwi, 2010

Nieco odkurzam. Daniel*1977, bardzo mi się spodobały Twoje 55 i 56 powyżej. Powiedz tylko, że to są miniaturki a nie duże auta?
moronica - Nie 11 Kwi, 2010

57

Asterix - Wto 13 Kwi, 2010

Poproszę o opinię na temat tego zdjęcia:


moronica - Wto 13 Kwi, 2010

moim zdaniem motocykl powinien byc nizej. przy tej kompozycji (mam na mysli tego faceta w tle idacego w kierunku motocykla) dodaloby to ciut wiecej dynamizmu. przestrzen pod motocyklem jest tu zbedna (byleby kolo nie bylo zbyt blisko krawedzi zdjecia, powinno byc w takiej odleglosci lub ciut wiekszej niz to samo kolo od lewej krawedzi). no i kadr moglby rowniez byc minimalnie przesuniety w lewo (mniej tych krzaczorow byloby widac)
Asterix - Wto 13 Kwi, 2010

Po poprawkach zasugerowanych przez moronica wygląda to tak:


edmun - Wto 13 Kwi, 2010

lepiej :)
jaad75 - Wto 13 Kwi, 2010

Może tym razem bardziej pasowałoby do fotografii innej, ale nie mogę sie oprzeć, żeby wstawić to tutaj... :razz:

59. Threesome

dr11 - Czw 22 Kwi, 2010

60. Śp. Saab

garreth - Czw 22 Kwi, 2010

dr11, jaki
dr11 napisał/a:
Śp.

???
:evil: :razz:

a po prawej uciąłeś kolejnego SAABa ;)

dr11 - Czw 22 Kwi, 2010

garreth, śp. w przenośni, bo poszedł do Holandii ;) Ale w zasadzie to już wcześniej był nieszwedzki, więc się wycofuję bo się irytujesz ;) :P

Po prawej jest Fordzik:

61.

garreth - Pią 23 Kwi, 2010

dr11, ja jestem wyjątkowo spokojnym człekiem :wink: :razz:
ophiuchus - Pią 23 Kwi, 2010

dr11, lepszy holenderski saab niż chińskie volvo ;) (zakładając, że holenderski to faktycznie "holenderski" a nie "rosyjsko - jakiśtam") ;P
garreth - Pią 23 Kwi, 2010

jak już jesteśmy w sferze filozofowania:
lepsze chińskie Volvo, niż francuska Dacia
:P ;)

AuThoR - Pią 23 Kwi, 2010

62

cybertoman - Pią 23 Kwi, 2010

Hmmm, ma nawet IS - super.
uho - Nie 25 Kwi, 2010

Witam,
od jakiegoś czasu z ukrycia przeglądam forum, jednak zawsze brakowało odwagi, żeby wrzucić coś swojego. Być może dlatego, że focę od jakichś 3 miesięcy i do tej pory nie chciałem zaniżać wysokiego poziomu forum. Jednak dzisiaj się zdecydowałem, choć być może okaże się, że jest to zwykły pstryk i gniot, ale mnie, nie wiem czemu, się podoba ;-)

63


skasowany - Nie 25 Kwi, 2010

uho napisał/a:
nie chciałem zaniżać wysokiego poziomu forum

Już nawet początkujący się z nas nabijają... :razz: :mrgreen:

uho - Pon 26 Kwi, 2010

łe tam zaraz nabijają :P
powiedziałbym raczej - doceniają ;-)

zug - Pią 07 Maj, 2010

tak dla odświeżenia :wink:
64.

65. żeberka ;)

krisv740 - Pią 07 Maj, 2010

zug, zmieniłeś samochód??? - i na taki złom??? :zalamany:
garreth - Pią 07 Maj, 2010

krisv740 napisał/a:
zug, zmieniłeś samochód??? - i na taki złom??? :zalamany:

zazdrość - straszna rzecz...
:P

zug - Pią 07 Maj, 2010

garreth napisał/a:
krisv740 napisał/a:
zug, zmieniłeś samochód??? - i na taki złom??? :zalamany:

zazdrość - straszna rzecz...
:P

:mrgreen: :mrgreen:

krisv740 - Pią 07 Maj, 2010

garreth, brak poczucia humoru jest gorszy.... :razz:
lucky-luk - Wto 01 Cze, 2010

66.



Taki pomysl obczajalem, aby uchwycic kierowce? jakbyscie to chcieli uszczelic?

hijax_pl - Wto 01 Cze, 2010

lucky-luk, użyć dłużej ogniskowej, stanąć dalej i.. tyle ;)
Usjwo - Sro 02 Cze, 2010

lucky-luk napisał/a:
66.
Taki pomysl obczajalem, aby uchwycic kierowce? jakbyscie to chcieli uszczelic?


Poczekac az bedzie wysiadal? :wink:

dr11 - Pią 18 Cze, 2010

67.


68.

edmun - Sob 19 Cze, 2010

67 kurcze tak świetny pojazd a tyle bałaganu w tle (szerokie szkło dużo łapie)...
ale gratuluję spotkania :)

Sunders - Sob 19 Cze, 2010

dr11, perspektywa na zdjęciu 68 podoba mi się zdecydowanie bardziej niż na 67. Może jeszcze trochę lepiej by było gdyby kadr był nieco szerszy :smile:
dr11 - Pon 21 Cze, 2010

Dzięki za komentarze, trafiłem przypadkiem na to cudo, nastawiony byłem szeroko-architektonicznie, stąd taka perspektywa. 68 szerzej się nie dało, bo w kadr właziły jakieś śmieci z tła :P

Trochę inaczej:

69. Rower i tower.

amv - Pon 21 Cze, 2010

69 jest super :smile:
hijax_pl - Pon 21 Cze, 2010

70 To jeszcze z innej perspektywy lambo ;)

dr11 - Pon 21 Cze, 2010

hijax_pl, fajny kadr, zdejmij trochę światła z nieba i występluj czubek buta, statyw i dekielek od 17 ;) :D
hijax_pl - Pon 21 Cze, 2010

dr11, kurna ja Ci w kadr nie wchodziłem.. ;)
A niebo jest niestety przepalone :\

dr11 - Pon 21 Cze, 2010

hijax_pl, no trzeba było mówić, to bym się odsunął :P Musiałem przez chwilę być bliżej, bo mi kościół z przecznicy obok łapało ;)
hijax_pl - Pon 21 Cze, 2010

Wiem.. zanim tymi wszystkimi śrubkami pokręciłeś to.... No ale cóż, foceniem dziwnych samochodów się nie zajmuję :D
dr11 - Pon 21 Cze, 2010

hijax_pl, to w ramach pokuty zrobiłem to po zrobieniu zdjęcia, co powinienem zrobić przed - odsunąłem się, zostawiając dodatkowo piękne niebo ;)
http://img190.imageshack....946/hjx5105.jpg

marcin-vlc - Pon 21 Cze, 2010

fajne Lambo, ode mnie 3 blyszczace F1, pierwszy od pozostalych dzieli ok. 50 lat

71

72

73

dr11 - Wto 22 Cze, 2010

O, 71 jak w Grand Prix Legends :) Tym się nie dało kierować ;)
marcin-vlc - Wto 22 Cze, 2010

eee tam, taka duza fajera, musialo sie dac :grin: jedno jest pewne, to nie moglo hamowac, zgodnie z filozofia Enzo.
zug - Nie 27 Cze, 2010

74.

dr11 - Nie 27 Cze, 2010

zug, skusiłeś się? ;) Nieźle odpicowana :D
zug - Nie 27 Cze, 2010

dr11 napisał/a:
zug, skusiłeś się?

:sad: moglem tylko postać z wywalonym :razz: .

garreth - Nie 27 Cze, 2010

mogłeś co najwyżej 3 x P

czyli

Postać
Popatrzeć
Pooblizywać się

:P

komor - Nie 27 Cze, 2010

75. Pojazd na łonie. :)

edmun - Pon 28 Cze, 2010

bawiłeś się lampką? :razz:
komor - Pon 28 Cze, 2010

Owszem, było doświetlane. :)
dr11 - Wto 29 Cze, 2010

Przy okazji z nocnych plenerów ;)

76.

hajhet - Pią 16 Lip, 2010

77


SM48 w Dębicy (obok lokomotywowni) - zabłądziłem, chciałem dotrzeć do Rynku i zostałem :D

[ Dodano: Pią 16 Lip, 2010 14:37 ]
78.


Dwie, sprzęgnięte ET22

[ Dodano: Pią 16 Lip, 2010 14:42 ]
79.


Kolej.na ETka ;)

komor - Pon 19 Lip, 2010

hajhet, na 77 światło okrutnie mdłe, natomiast 78 sytuacyjnie fajne, ale też naświetliłbym jaśniej i/lub w postprocesie zrobił coś z tym tłem, które przeszkadza. 79 bym wywalił. :)
hajhet - Wto 20 Lip, 2010

W sumie to racja, dzięki za komentarz. Miałbym jeszcze ładną serię pędzącego składu pasażerskiego w stronę Krakowa, ale w najlepszym momencie zapchał mi się bufor w aparacie :) to jest ostatnie, niestety pod słońce, co odbiło się na przepaleniu nieba.
80.

hijax_pl - Nie 01 Sie, 2010

To ja wskoczę z czymś takim ;)

81

witkot - Nie 01 Sie, 2010

hijax_pl . 81-To chyba jakieś monstrum z Mad Maxa
Ale ciekawe podoba mi się.
To ja też coś wstawię w tym klimacie.


82.

83.

misio2008 - Wto 03 Sie, 2010

Parę militarnych akcentów:

84.



85.



86.




87.



88.


goltar - Wto 03 Sie, 2010

hajhet na temat zdjęć pociągów jest dedykowany temat FOTOGRAFIA KOLEJOWA.
hijax_pl - Wto 03 Sie, 2010

goltar, racja, tyle że dedykowany watek powstał później ;)
goltar - Wto 03 Sie, 2010

Upsss, faktycznie, a to przepraszam :)
cybertoman - Sob 07 Sie, 2010

90. Warszawa da sie lubic



hajhet - Sob 07 Sie, 2010

91. Mój dość częsty środek transportu :)
bhpchmiel - Pon 09 Sie, 2010

92. Zabawki strażaków: w dzień...:smile:


93. ... i w nocy

hajhet - Pon 09 Sie, 2010

bardziej podoba mi się kadr 92, ale za to 93 jest w nocy, ciężko wybrać ;)
chocoboss - Sob 14 Sie, 2010

94.



95.


Adolfik - Nie 15 Sie, 2010

Na95 ładny bokeh się pokazał ;)
sklsk - Pon 16 Sie, 2010

no cóż, jeśli zwykła przyczepa nie może przejechać, trzeba dać jej mocniejszą podbudowę :)
96.

Sajgon - Wto 17 Sie, 2010

sklsk, ahh te Niemce :wink:
numeracja

chocoboss - Wto 17 Sie, 2010

97.



Tak jak dwa ostatnie zdjęcia, SMC M 50/1.7

Rafiii - Sro 25 Sie, 2010

98

99

100

101

102

Zegrze Pomorskie 2010

Oggy - Pią 27 Sie, 2010

Taki rodzimy gadżet...
103.

multics - Pią 27 Sie, 2010

103 zdjęcie zrywa papę z dachu... żaden traktor jeszcze nie był tak dynamiczny :)
dr11 - Pią 27 Sie, 2010

Oggy, Ty to robiłeś na jakimś montażu astronomicznym, że tak ładnie prowadzone? ;)
hijax_pl - Pią 27 Sie, 2010

Montaż azymutalny albo blurowanie w PS ;)
ophiuchus - Pią 27 Sie, 2010

multics, jak to żaden ;) http://www.youtube.com/watch?v=DapHhgnm6CQ

a 103 fajoskie! :D

bhpchmiel - Pią 27 Sie, 2010

Oggy, Ursus jak ta lala :wink: Gratuluje :grin:
kasiakaaz - Pią 27 Sie, 2010

ophiuchus, łeeeeee, ale bez przyczepy...? :grin:
Oggy, 103 super!

Oggy - Pią 27 Sie, 2010

O ironio, to zdjęcie powstało podczas czajenia się na pewien pociag specjalny, a za moimi plecami była droga. Pociąg nie jechał, był za to traktor. No to co, spanningować! :) Tandem Sony A300 + Sigma 70-300 DG Macro; 300mm, F20, 1/10", ISO100.
Wbrew pozorom, zrobiłem z ręki, strzelałem serię prowadząc za traktorem z nadzieją że któreś wyjdzie. No i wyszło :D

zug - Sob 28 Sie, 2010

Oggy napisał/a:
103
dobre ;)
nawet tylny spojler ma i to regulowany hydraulicznie ;) :mrgreen:

amv - Sob 28 Sie, 2010

Oggy, niezle jak na 1/10 s.
Szkoda,że tło u góry zdjęcia nie dopisało,ale i tak klimatne jest :smile:

godman - Sob 28 Sie, 2010

Gran Turismo Poznan 2010
kompakt + photoshop (niestety)

worms - Sob 28 Sie, 2010

Bardzo mi sie podoba
zug - Nie 29 Sie, 2010

worms napisał/a:
Bardzo mi sie podoba

Lambo jak najbardziej :wink:

Pietras - Nie 29 Sie, 2010

Witam, jestem nowy na forum i chciałbym zaprezentować parę moich zdjęć z kategorii "Pojazdy".

105. (Fotografię godman'a traktuję jako 104)
Pierwsze Suzuki :smile:


106.


107.


108.


109.


Pozdrawiam

needlehole - Pon 30 Sie, 2010

Kilka kadrów ode mnie:
#110



#111



#112



#113



#114



#115


Usjwo - Wto 31 Sie, 2010

#1 (110) i #2 (111) bardzo sie podobaja, szczegolnie #1(110).
#5 (114) powinna sie podobac :razz: , ale jakos tak srednio

Chiny zasypujac hlamem caly swiat, staja sie coraz wiekszym konsumentem towarow luksusowych

116.


117.


118.

hob3k - Czw 09 Wrz, 2010

119.


Takie jedno ode mnie ;)

Pozdrawiam !

bossman - Nie 12 Wrz, 2010

witam,
kilka fotek ze zlociku:
120.


121.


122.


pozdrawiam

tomik660 - Pon 13 Wrz, 2010

Jestem nowy na forum dopiero uczę robić się zdjęcia mile widziane rady.

[ Dodano: Pon 13 Wrz, 2010 19:49 ]
http://img844.imageshack.us/f/dsc0011xu.jpg/

bhpchmiel - Pon 13 Wrz, 2010

bossman, 122 - co to jest? Atomowy traktor???
Pietras - Wto 14 Wrz, 2010

tomik660 zamysł jest niezły, problem w tym że główny obiekt jest za ciemny. W tej sytuacji można by zrobić ciekawe ujęcia poszczególnych części karoserii.
Jaki miałeś czas naświetlania?
Mówiąc wprost widać wszystko oprócz Merca. Jednak nie martw się, kombinuj dalej - na tym zabawa polega.

A tak przy okazji looknij moje zdjęcia - nikt ich nie komentuje, a mi też na tym zależy. Są kilka postów powyżej.

Pozdrawiam :wink:

Adolfik - Wto 14 Wrz, 2010

Mnie 120 się podoba, fajna kiczowata kolorystyka ;)
Strzała - Wto 14 Wrz, 2010

A dla mnie nie kiczowata, tylko przyjemna :mrgreen:
Pietras - Wto 14 Wrz, 2010

Kolejna porcja moich fotek - tym razem pierwszy raz bawiłem się w panning. Nie było łatwo bo obiekty przemieszczały się z prędkością 100-120km/h :twisted:

124.


125.


126.


127.


128.


Proszę o komentarze i wskazówki do obróbki.

Pozdrawiam :wink:

bhpchmiel - Wto 14 Wrz, 2010

Pietras, ostrość, ostrość poszła się ganiać :roll:
Rozumiem, że Ci panowie nie przekraczali dopuszczalnych prędkości? :cool:

Monastor - Wto 14 Wrz, 2010

Pietras, tylko jedno jest choć trochę ostre, akurat to, na którym widać już plecy. Na pozostałych niestety nie trafiłeś z tym panningiem.
Pietras - Sro 15 Wrz, 2010

A macie jakiś pomysł na tło dla tej cagivy (biały motor)?
chocoboss - Sro 15 Wrz, 2010

129.



130.



131.


kufel - Sro 15 Wrz, 2010

chocoboss, 130 bardzo fajne ;)
bossman - Sro 15 Wrz, 2010

bhpchmiel napisał/a:
122 - co to jest? Atomowy traktor???

no prawie :P
to wnętrze tego zacnego pojazdu:


pozdrawiam


130 i 131 jak z folderu BMW ;)

Monastor - Czw 16 Wrz, 2010

bossman, AC, OC, zastrzyk przeciwtężcowy profilaktycznie i można jechać :mrgreen:
skasowany - Czw 16 Wrz, 2010

bossman, aaaale fura!!! Może grać w horrorach! :)
Tadek - Pią 17 Wrz, 2010


hajhet - Pią 17 Wrz, 2010

bossman, hotrod świetny, fajne szerokie ujęcie ;)
zug - Sob 18 Wrz, 2010

bossman napisał/a:
o wnętrze tego zacnego pojazdu:

czy zacny raczej inny :mrgreen:
leży jak żelazko :razz:

chocoboss - Sob 18 Wrz, 2010

134.



135.


broczek - Pon 20 Wrz, 2010

Na cytadeli w Poznaniu

136

bhpchmiel - Pon 20 Wrz, 2010

ale urwał! (armatę) :grin:
zug - Pon 20 Wrz, 2010

bhpchmiel napisał/a:
ale urwał! (armatę) :grin:

znaczy się lufę :wink: :mrgreen:

lopico - Pon 20 Wrz, 2010

137.


Uploaded with ImageShack.us
138.


139.


140.


141.

Daniel*1977 - Sro 22 Wrz, 2010

142.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

143.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

144.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

145.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

146.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

147.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

148.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

149.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

150.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

151.

http://www.flickr.com/pho...57623212388171/

I na koniec dwa nie udane z powodu tła.

152.

http://www.flickr.com/photos/didmyself/5011979763/

153.

http://www.flickr.com/pho...in/photostream/

dr11 - Sro 22 Wrz, 2010

154.

Daniel*1977 - Czw 23 Wrz, 2010

Na ferrarkę się jeszcze nie natknąłem :)
chocoboss - Sob 25 Wrz, 2010

dr11 - całkiem fajne, tylko to odbicie po szybą zlikwidować

Daniel*1977 - czwóreczka, jak pisałem :grin:

155.


elnino - Nie 26 Wrz, 2010

156.


157.


158.


kilka pstryków z imprezy Motointegrator IC 2010

Pan_Żabka - Czw 30 Wrz, 2010

Dwa razy Hornet odemnie.

157.



158.



Zdaję sobie sprawę, że położyłem kadrowanie, za bardzo sie skupiłem na prowadzeniu chyba...

elnino - Czw 30 Wrz, 2010

Kilka dokumentalnych z letniej szuflady

159.

160.


161.


162.


163.


Wiem że zwykłe pstryki ale pojazdy niecodzienne :)

Misek - Czw 30 Wrz, 2010

164. Mecenas

Wojteo - Pią 01 Paź, 2010

165.


166.


167.


168.


169.

pioroon - Pią 01 Paź, 2010

Wojteo,
166 najbardziej udane, ewentualnie mogłoby być z dłuższym czasem.
169 jak patrze na to zdjęcie to od razu widzę 'chmurkę' nad kaskiem "I jak wyszło? wyszło?" :mrgreen:

bhpchmiel - Pią 01 Paź, 2010

Misek, 164 jak dla mnie ni przypiął ni przyłatał :roll:
veenee - Pią 01 Paź, 2010

dokladnie, 164-?

170. w muzeum

D300, 17-55@38mm, 1/100, f2.8, ISO200

Misek - Pią 01 Paź, 2010

bhpchmiel napisał/a:
Misek, 164 jak dla mnie ni przypiął ni przyłatał :roll:

A tak bardziej konkretnie? Wiem że ten srebrny van popsuł wszytsko i tego szyldu szkoły językowej mogło by nie być. Ale co zrobisz ;)

Pietras - Sob 02 Paź, 2010

Pewnie chodzi o to że fotografia wygląda jak zwykły pstryk na zasadzie "patrz jakie auto widziałem!"
Jeżeli już mamy takie fatalne tło, to najlepiej się skupić na szczegółach - najlepiej to widać na fotografiach usera Daniel*1977

Pan_Żabka mógłbyś napisać coś o zdjęciach (jaki czas, itd.) Bawię się z panningiem, ale ciągle to jeszcze nie to :sad:

170. Dla mnie ekstra, piękne to ducati!

Misek - Sob 02 Paź, 2010

Litości ile mozna oglądac zdjęcia klamek, lamp, felg, znaczków itp itd...
Ja nie rozumiem tego parcia na "skrawki" samochodu :neutral:

pioroon - Sob 02 Paź, 2010

Pietras napisał/a:
Pan_Żabka mógłbyś napisać coś o zdjęciach (jaki czas, itd.) Bawię się z panningiem, ale ciągle to jeszcze nie to :sad:


Sorry, że ja wtrącam swoje grosze, ale też ten temat mnie interesuje :wink:
Ja swoje fotki zazwyczaj (na rajdach samochodowych) ustawiam:
-na szybkich partiach (proste, łuki) na 1/80, 1/60, ale to wiadomo, że zależy czy jedzie auto typu WRC, S2000, czy zabytek :wink: ... na 'ciaśniejszych' zakrętach są to 1/40 i dłuższe. Moja propozycja, poćwicz w naturalnym ruchu pojazdów w mieście, zacznij od 1/80 i schodź na dłuższe czasy porównując tło i ostrość pojazdu. Możesz też spróbować namówić kogoś na mały jogging i spróbować na jeszcze dłuższych czasach, takie fotki też mogą wyglądać ciekawie, jednak przy biegu człowiek porusza się nie tylko w 'poziomie' dlatego to już wyższa szkoła jazdy.

Generalnie, czas zależy od prędkości z jaką porusza się pojazd, im szybszy tym czasy krótsze, ale jak zrobisz kilkadziesiąt pstryków to już będziesz wiedział jakich nastaw używać. Powodzenia i wrzuć wyniki.

Dla przykładu niezbyt szybkie auto poruszające się przy drifcie, czas z tego co pamiętam 1/60.

Pan_Żabka - Sob 02 Paź, 2010

@ Pietras - Oba zdjęcia niebieskiego Horneta wykonane D90+N70-300VR na f4.5 i 1/200, pomiar swiatła centralnie ważony, na priorytecie migawki, iso 200.

Musisz zdecydować sam, czy wolisz zdjęcia z większą "dynamiką" czy z nieco mniejszym rozmyciem, ale za to ostrzejsze. Ja wolę ostre zdjęcia, dlatego poniżej 1/100 nie schodzę.
Na rajdach nie fotografowałem jeszcze, ale na torze wyścigowym 1/100 to również jak dla mnie najdłuższy czas.

bhpchmiel - Sob 02 Paź, 2010

Misek, w kadrze masz za dużo bałaganu. Na drugim planie masz ścianę upstrzoną duperelami + tego srebnego vana. W takiej sytuacji musisz pokombinować z ustawieniem. Nie chodzi o to, żebyś za każdym razem musiał pokazać całą długość auta, ale np. w jakieś perspektywie - tym samym mógłbyś ujawnić potencjał linii samochodu, jego elegancję etc etc...
belkot77 - Czw 07 Paź, 2010

Wreszcie zmodyfikowalem uchwyt do Rig shota. Musze jeszcze popracowac nad jakoscia i obrobka.

[ Dodano: Czw 07 Paź, 2010 21:44 ]
I jeszcze jeden

[ Dodano: Czw 07 Paź, 2010 22:09 ]
ddd

zug - Czw 07 Paź, 2010

belkot77 napisał/a:
Musze jeszcze popracowac nad jakoscia i obrobka

to fakt ;)
próbowałeś ujęć z innej pozycji ?

belkot77 - Czw 07 Paź, 2010

TO sa pierwsze proby nowego (dzialajacego) stelaza. Musze zrobic wiele zdjec zanim dojde z jakich ujec najlepiej i co trzeba zmodyfikowac. NIestety dzisiejsza zabawe popsul ochroniarz.
moronica - Czw 07 Paź, 2010

mial wam za zle, ze pozyczyliscie sobie auto? ;)

172 najlepsze

Monastor - Pią 08 Paź, 2010

belkot77, fajna sprawa, mnie się podobają. Wyczyść tylko matrycę albo pomachaj stemplem bo pyłki mocno przeszkadzają na takim tle. Podobnie z tymi małymi, jasnymi odblaskami, to wygląda z kolei na jakieś drobinki na obiektywie.
belkot77 - Pią 08 Paź, 2010

Monastor, Wiem wiem.... wlasnie co skonczylem uchwyt i na szybko zrobilem proby czy jest stabilny. Nastepnym razem sie poprawie :razz:

[ Dodano: Pią 08 Paź, 2010 11:11 ]
moronica napisał/a:
ze pozyczyliscie sobie auto


Zdjecia byly robione na parkingu galeri a trzeba miec na to zgode dyrektora :mrgreen:

Daniel*1977 - Sro 27 Paź, 2010

175

Stars by Daniel*1977, on Flickr

bossman - Sob 30 Paź, 2010

nr 174 najbardziej mi sie podoba z serii (aczkolwiek wszystkie sa git:) )


3 odsłony 3 generacji będzie:P
176.


pozdrawiam

pitras - Sob 30 Paź, 2010

bossman, wydaje mi się, że 176 trąci mydełkiem...
Sunders - Sob 30 Paź, 2010

pitras, wcale Ci się nie wydaje :smile:
bossman - Sob 30 Paź, 2010

pitras napisał/a:
bossman, wydaje mi się, że 176 trąci mydełkiem...


tzn? :oops:
że nieostre czy jak?:>


177.


pozdrawiam

dr11 - Sob 30 Paź, 2010

Pojazd już nieruchliwy ale osobliwy :)

178.

bossman - Sob 30 Paź, 2010

179.


pozdrawiam

zug - Sob 30 Paź, 2010

dr11, jakieś zdjęcia wnętrza ? :P
dr11 - Sob 30 Paź, 2010

zug, nie mam, ogołocone... :|
oranżewski - Sob 30 Paź, 2010

o, dr11, super! podoba mi się! takie afgańskie klimaty :)
dr11 - Sob 30 Paź, 2010

oranżewski, no w każdym razie pustynne, zaraz koło Kanału Sueskiego ;)

180. Chyba się nie domykają :P

bhpchmiel - Nie 31 Paź, 2010

dr11, ładnie Ci wyszedł ten M48:))

[ Dodano: Nie 31 Paź, 2010 17:00 ]
181. Mercedesik :wink:


182.

belkot77 - Pon 01 Lis, 2010

Motocykl tez pojazd
bhpchmiel - Sro 03 Lis, 2010

184. Stary ale jary :cool:

Pan_Żabka - Nie 07 Lis, 2010

185.



Fokusik idzie ogniem ;-)

Wojteo - Nie 07 Lis, 2010

184 - długo oglądałem to zdjęcie. Podoba mi się.
multics - Nie 07 Lis, 2010

185 bardzo dobrze dobrana głębia ostrości. Fajnie się na to patrzy.
bhpchmiel - Nie 07 Lis, 2010

Wojteo, dzięki :wink:
Adolfik - Nie 07 Lis, 2010

Pan_Żabka, bardzo dynamiczne. Naprawdę robi wrażenie ;) Pokaż exifa i zmniejsz do 800 żeby moderator nie bił.
Pan_Żabka - Nie 07 Lis, 2010

Próbuję edytować i zmniejszyć, ale nie mogę. Na przyszłość będę wrzucał mniejsze.

Data wykonania: 2010:11:06 15:35:42
Ogniskowa: 300mm
Przysłona: f/8.0
Czułość ISO: 400
Czas ekspozycji: 0.0063s (1/160)

Dane exif mogą być? czy jest jakiś bardziej fachowy sposób ich przedstawienia?

multics - Nie 07 Lis, 2010

Nieusuwanie ich ze zdjęcia ;)
Pan_Żabka - Nie 07 Lis, 2010

A to może dlatego, że wkleiłem jako "link do forum", a nie wrzuciłem prosto z kompa.
dr11 - Sob 13 Lis, 2010

186.

bhpchmiel - Nie 14 Lis, 2010

dr11, żeś ładnie autko zajeździł :mrgreen:
ophiuchus - Nie 14 Lis, 2010

dr11, czy to jest jakaś eksportowa wersja 126p?:D
hajhet - Nie 14 Lis, 2010

To jest 127 :)
Tomasz_ - Nie 14 Lis, 2010

bhpchmiel, 184.
Bardzo się podoba :mrgreen:

Pan_Żabka,

Czy nie jest trochę za centralnie?, ale zdjęcie bardzo fajne :-)

dr11
Jeździ to jeszcze ?


A tu kilka wehikułów z dzisiejszej wycieczki

Samochód zimowy
187.


A tu rowerek
188.


189.

cybertoman - Pon 15 Lis, 2010

dr11 napisał/a:
186.
Tu zawsze takie ladne Pojazdy, a Ty...

190. Z okna autobusu, gdzies na Wschodzie, ale nie Dalekim. To bylo gorace lato...

belkot77 - Nie 05 Gru, 2010

tak sie dzis bawili na lotnisku.
Rafiii - Pon 06 Gru, 2010

196
197

bhpchmiel - Sro 08 Gru, 2010

belkot77, 195 na tak tylko po co tak niechlujnie zamazałeś tablice? Na innych widać numery :razz:
belkot77 - Sro 08 Gru, 2010

Zaczalem od pierwszego zamazywac ale pozniej doszedlem do wzniosku ze nie warto :grin:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group