Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
A może by tak konkurs?
Autor Wiadomość
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

Dobra fajnie :)
Proponuje w takim razie konkurs na zdjęcie o tytule "trzy"
? domyślcie się dlaczego
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

ale nie mam dostępu to fajnych trojaczek, więc swojego pomysłu nie zrealizuję :) ^^
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

MM napisał/a:
Nie słyszałem większego absurdu niż robić konkurs z obróbki RAW-a. To jest forum dla fotografów czy grafików


Drogi MM, odróbka RAW-a to jest dzisiejsza ciemnia i to jest powiew nowych czasów. :) W czasach analogowych pewnie można było być dobrym fotografem nie zaglądając do ciemni, ale jakiś specjalny powód do dumy pewnie to nie był. Dziś obróbka zdjęć to chleb powszedni taki, jak niegdyś dla niektórych ślęczenie w ciemni.
Nie wszyscy robią zdjęcia typu reportażowego, które przy dobrym warsztacie można uzyskać prosto z matrycy. Ja się staram i czasem mi to wychodzi :P , ale niektórzy mają po prostu inne preferencje fotograficzne i innego rodzaju fotografię uprawiają.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

była już dyskusja na ten temat. Podzielam zdanie komor'a.
Pytanie jednak zasadnicze: Co z tym konkursem? Kiedy startuje?

Biorąc pod uwagę zainteresowanie tym tematem i innymi podobnymi na tym forum, akcja ma nikłe szanse powodzenia.
Zapewne tylko grupa Wrocław OPT, wystawi swoje prace, może też kilku innych znudzonych fotografów, którzy wygrzebą jakieś zdjęcie z szuflady, poczym wątek zginie.
Chociaż staram się być optymistą. :roll: :mrgreen: :grin:
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

cii.... zaraz WMF się cały oburzy i dopiero nam się oberwie :)
P.S. Proponuję aby rozpocząć konkurs z dniem 14-15 lutego... :D
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

Obróbka RAW-a proszę bardzo, ale każdy swojego. Bezsensem jest dla mnie robienie konkursu w obróbce tego samego pliku przez wszystkich. Chyba, że czegoś nie doczytałem.

[ Dodano: Pon 09 Lut, 2009 21:41 ]
Ja nie neguję potrzeby znajomości obróbki zdjęć. Dla mnie bezsensem jest robienie konkursu na obróbkę przez wszystkich tego samego RAW-a :shock:
No chyba, że czegoś nie doczytałem...
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

MM napisał/a:
Ja nie neguję potrzeby znajomości obróbki zdjęć. Dla mnie bezsensem jest robienie konkursu na obróbkę przez wszystkich tego samego RAW-a :shock:

To funkcjonuje na kilku forach (może nie tyle w formie konkursu, co luźnych propozycji) i nie widzę w tym nic złego - wręcz przeciwnie, można się czasem czegoś nowego nauczyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14