Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Tanie zamienniki akumulatorów (np.: EN EL3E)
Autor Wiadomość
marcinek 
Bywalec
fotografoman



Posty: 142
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 17 Sie, 2007   Tanie zamienniki akumulatorów (np.: EN EL3E)

Cześć,

Mam gripa MB-D80 i 2 oryginalne baterie en-el3e. Tylko ciągle mam mało prądu.
średnio z jednej baterii wychodzi około 500 zdjęć. To czasem za mało. Znalazłem sobie coś takiego:
http://allegro.pl/item223...00mah_w_wa.html

Mieliście już może do czynienia z bateriami tego producenta (nie koniecznie w nikonie?)
Współczynnik wydajności do ceny wyglada konkurencyjnie nie tylko do firmowych akumulatorków ale i do LR6 :-)

marcinek
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arv
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2007   

Ja kupiłem na allegro jakiś superultrapojemny zastępczy BP-511 do Canona marki "noname" i przyznam, że były to dobrze wydane pieniądze.
Tym bardziej, że obiektyw ze stabilizacją zżera masę prądu.
Trochę bałem się, że się zapali albo coś .. ale ostatecznie tylko ładowarkę może rozwalić.
 
 
adp007
Bywalec


Posty: 139
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2007   

przyznam się że sam sie bałem. Kupiłem oryginał (polowanie ;) )
 
 
Remol71 
Rozmowny
ZEISS maniak


Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2007   Re: Tanie zamienniki akumulatorów (np.: EN EL3E)

marcinek napisał/a:
Cześć,

Mam gripa MB-D80 i 2 oryginalne baterie en-el3e. Tylko ciągle mam mało prądu.
średnio z jednej baterii wychodzi około 500 zdjęć. To czasem za mało. Znalazłem sobie coś takiego:
http://allegro.pl/item223...00mah_w_wa.html

Mieliście już może do czynienia z bateriami tego producenta (nie koniecznie w nikonie?)
Współczynnik wydajności do ceny wyglada konkurencyjnie nie tylko do firmowych akumulatorków ale i do LR6 :-)

marcinek


Zawsze kupuję odpowiedniki i zawsze dobrze chodzą :)
 
 
ppawcio 
Uczestnik



Posty: 60
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007   

ja tutaj kupuję baterie do kamer/aparatów itp.

http://batimex.pl/
 
 
to_ti
Początkujący


Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

a co powiecie o Hahnelu?
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

to_ti napisał/a:
a co powiecie o Hahnelu?


Ja kupiłem do Canona 400D i jak na razie jestem zadowolony. Pojemność ma podobną do oryginału, zobaczymy która szybciej ją straci, ale na to jeszcze za wcześnie, bo za krótko mam obydwie baterie, żeby to ocenić.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

to_ti napisał/a:
a co powiecie o Hahnelu?


Posiadam dwa, tylko do Canona. Jest ok., możesz kupować.
 
 
to_ti
Początkujący


Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

MM napisał/a:
to_ti napisał/a:
a co powiecie o Hahnelu?


Posiadam dwa, tylko do Canona. Jest ok., możesz kupować.


Ja od niedawna sprzedaję i czekam na reakcję klientów ale myślę że będzie pozytywnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15