Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIA PTAKÓW Lipiec-Grudzień '09
Autor Wiadomość
darek-dorado 
Rozmowny
darek



Posty: 376
Skąd: Krosno
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

1507 napisał/a:
statyw napisał/a:
jesli by chcial bic piane , to by napisal "obrobka do bani" "jakis patyk wystaje na dole , czy tez po prawej i w lewym dolnym rogu , slabe zblizenie nie widac wystarczajaco siatki piorek , perespektywa do bani " ..itd ale sam o tym doskonale wiesz , wiesz tez ze nie zawsze mozna zrobic zdjecie ptakowi tak jakby sie tego chcialo , poniewaz fotografia ptakow to najtrudniejsza dziedzina , nie jest to fotografia architektury , czy tez portretu , tego modelu sobie nie ustawisz ;) ...bardzo fajne zdjecie IMO


no koment


no właśnie, dla mnie bardzo trudne są pejzaże. Przy ptakach, czy innych zwierzakach najtrudniejsze jest zbliżenie się do modela, natomiast pejzaże i portrety, to inna szkoła. To oczywiscie moje prywatne zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzac.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






statyw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

to ze fotografia ptakow jest najtrudniejsza ..., sa to slowa profesjonalisty fotografa ktory sie tym zajmuje od 25 lat , ma jakies tam osiagniecia i jest znany w Polsce , wiec chyba wie lepiej ;)
Nawet sam fakt ze fotografia ptakow wymaga ogromnej cierpliwości , wytrwałości i zdrowia ..., o chorobach zwiazanych z tym niewdziecznym hobby nie wspomne bo nawet nie chce wspominac . I w koncu rowniez mozna by dopisac na koniec (no koment) bo kazdy z nas najlepiej wie ile zdjec laduje w koszu , ale to chyba jest najlepszy przyjaciel kazdego fotografa ;)
Ostatnio zmieniony przez statyw Czw 02 Lip, 2009, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
michalng 
Początkujący


Posty: 27
Skąd: z Wawy
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

Panowie przypominacie mi dyskusje uczniów podstawówki na temat jaki przedmiot jest najtrudniejszy ;) Dla jednego "geografia" , dla drugiego "j.polski" a dla trzeciego "matematyka".
 
 
statyw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

pisz na temat , nie widze zwiazku z fotografia ptakow :mrgreen:
 
 
amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

Może nie najtrudniejsza (napewno nie najtrudniejsza),ale ta w której najwięcej zależy od szczęścia :wink: .......... Bardzo ta fotografia uczy cierliwości i pokory i najważniejsze sprawia masę przyjemności z obcowania z naturą :smile:

Też mam drozda z żelkami :razz:
544. Kosiarz


Aha,veenee, gdyby ta pustułka dostała światła,to uhh :grin: ....tak złapana
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

statyw napisał/a:
pisz na temat , nie widze zwiazku z fotografia ptakow

tu nie ma co pisać tu trzeba coś pokazać w temacie :razz: :mrgreen:
 
 
statyw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

Nie zawsze sprawia przyjemnosc , ostatnio podczas robienia zdjec ukasil mnie giez , reke mialem spuchnieta jak balon , ledwo antybiotyki pomogly .

fajny drozdzik :-) ..ale jak dla mnie za jasny(dziobek przepalony) i malo widac piorka (GO) pierwsze co sie rzuca w oczy to trawka przed nim wystajaca , ogolnie to zdjecie jakosciowo jest slabe , ale nie zawsze wychodzi tak jak by sie tego chcialo ;)

545....546.. 547 ...548..549.. 550..551...552..Tez cos ze szpakowatych tyle ze mlodziak ...547 . pliszka z podobna GO jak twoje zdjecie . 548 sikorka jak i sojki (jakosc troche spaprana , zdjelem te zdjecia z innego serwera , orginalu niestety juz nie mam :/ )















 
 
veenee 
Optyczny
fotosapiens



Pomógł: 1 raz
Posty: 1311
Skąd: nie stąd
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

pliszka mi sie podoba, sikor, sojka - strzasznie przeostrzone...
 
 
teodor2424
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

Też dodam coś od Siebie. Nawet z 300mm trzeba podejść bardzo blisko, nawet nie byłem tego świadom.
pełne uznanie dla fotografów powietrznych stworów

553
Ostatnio zmieniony przez teodor2424 Pią 03 Lip, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
statyw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

fajne :-) ..400 setka wystarczy 6 metrow aby miec takei zblizenie bez cropa .

[ Dodano: Pią 03 Lip, 2009 08:58 ]
veenee napisał/a:
pliszka mi sie podoba, sikor, sojka - strzasznie przeostrzone...


dlatego wczesniej nie pokazywalem tych zdjec , a mam ich sporo , po wrzuceniu na pewien serwer sam nie moge ich poznac ;)

To ja dorzuce cos z powietrza (niestety tez byly przepuszczone przez dziadoski serwer :/)

554..555...556..






 
 
teodor2424
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

co to za ptak??

557
 
 
statyw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

jaki by nie byl , jakosc jest dobra ;) tlo mogles troche rozmyc w PS bylo by idealne .
 
 
teodor2424
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

kurcze a mi się wydawało że tło i tak jest mocno rozmyte :)
ten niebieskawy zafarb wydaje mi się lekkim ubarwieniem tła więc go zostawiłem :)
 
 
statyw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

"rozmyc " mialem tutaj na mysli Gaussian Blur , przejscie tla w inny kolor nie przeszkadza .
 
 
veenee 
Optyczny
fotosapiens



Pomógł: 1 raz
Posty: 1311
Skąd: nie stąd
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

teodor2424 napisał/a:
co to za ptak??


hmm, mloda pliszka?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 15