Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIE KRAJOBRAZU Lipiec-Grudzień '09
Autor Wiadomość
veenee 
Optyczny
fotosapiens



Pomógł: 1 raz
Posty: 1311
Skąd: nie stąd
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

pursat napisał/a:
Wole dziewczynki jesli mam byc szczery. Uwazajcie, bo takie deklaracje wywoluja czasem zle skojarzenia.


:shock: kto ma skojarzenia ten ma...jego prywatna sprawa


pursat napisał/a:
A teraz poprosze pelnym zdaniem z czym sie nie zgadzacie.


a z tym:

pursat napisał/a:
Podnoszenie kontrastu, to domena poczatkujacych, nazwalbym to syndromem mlodych.


:mrgreen:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






pursat 
Rozmowny


Posty: 252
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Zadna nowosc. Na kazdym forum poczatkujacy za pacaneum traktuja podnoszenie kontrastu. Nawet w ktorejs ksiazce firmowanej przez National Geographic na to trafilem.
Prosilem pelnym zdaniem, ale widze niejakie trudnosci, szkoda, znaczy, ze nie podyskutujemy, prosze mnie w ten sposob nie cytowac, nie jestem robotem by mi program deasemblowac.
 
 
pursat 
Rozmowny


Posty: 252
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Kolejny nie publikowany jeszcze obrazek.
Slowem wstepu powiem, ze mieszkam od niedawna w Walii. Owiec mi tu pelno wokol, naprawde nie sposob w bialy dzien zfotografowac krajobrazu bez choc jednej w planie :)

 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2267
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

pursat, barwy jak z Nikona ;) kadr zacny... jest się na czym wzorować...
 
 
1507 
Optyczny



Pomógł: 1 raz
Posty: 2264
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

pursat, dla mnie bomba
 
 
pursat 
Rozmowny


Posty: 252
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Dziekuje. Jakby sluze info jakie szklo, puszka, cala reszta.
Jedziemy dalej, zapasy duze, zeby mi tylko miejsca na serwerze wystarczylo :)

 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

pursat, owieczka bardzo ciekawa. Zbiornik wodny w tle ujęty dośc abstrakcyjnie, kojarzy się z dymem. Mnie się podoba.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

pursat, oba zdjecia mi sie widza.
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Pursat prosze o większy szacunek dla innych forumowiczów. Cała dyskusja nie na temat wylądowała w koszu. Prosze o odnoszenie się do zdjęć, a nie do osób.
 
 
pursat 
Rozmowny


Posty: 252
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Pierwszy powinienem o to poprosic gwoli scislosci.
 
 
amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

O :shock: ,jakie zmiany.....nagle się stałem założycielem wątku....... :mrgreen:
pursat napisał/a:
Owiec mi tu pelno wokol, naprawde nie sposob w bialy dzien zfotografowac krajobrazu bez choc jednej w planie :)

Ładnie "wlazła",pozazdrościć tych czystych zielonych terenów :wink:
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

amv napisał/a:
O :shock: ,jakie zmiany.....
Podział tematów jest konieczny ze względów administracyjnych (są tak duże że ich moderacja trwa kilkadziesiąt minut).
 
 
pursat 
Rozmowny


Posty: 252
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

amv napisał/a:
Ładnie "wlazła",pozazdrościć tych czystych zielonych terenów :wink:


W praktyce boja sie obcych i masz chwile by cos z tym zrobic. Najlatwiej zblizyc sie autem i kombinowac z kadrem w mgnieniu oka nim sie polapia, ze przybywasz z daleka.
Podobnie do dzikich zwierzat. Albo podchody w mysliwskim stylu, albo auto.
Co do zielonych terenow - Szkocja daje wieksze pole do popisu. Tu w Walii z wyjatkiem parku narodowego Snowdonia, wszystko pozostale pokrojone masz plotami, trudno szuka sie ogolnych planow. W Anglii bylo z tym znacznie lepiej.

[ Dodano: Wto 07 Lip, 2009 00:12 ]
ophiuchus napisał/a:
pursat, barwy jak z Nikona ;)


Pudlo, ale strzelaj dalej :)
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2267
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

pursat, sony a900 :cool: zdjęcie z drzewem widziałbym w national geographic ;)
 
 
pursat 
Rozmowny


Posty: 252
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

Trafiony zatopiony :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 15