Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
kamera do 400 euro z bardzo dobrą jakością obrazu
Autor Wiadomość
jarula29 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   kamera do 400 euro z bardzo dobrą jakością obrazu

witam
jesli chodzi o kamerki to jestem zupełnie zielony....
Chciałbym kupic kamerke ale kompletnie nie mam pojecia jaki model bylby odpowiedni do moich potrzeb, a więc:
-moze byc camcorder ale także bym sie skłaniał do pocket camcordera
-mój budzet to 400 euro ale im taniej tym lepiej
-na karty lub dysk
-full hd, obraz 16:9, dobry obraz przy słabym świetle (w tym limicie cenowym)
-male gabaryty, prosta w obsludze
-najwazniejszym kryterium jest dla mnie tylko i wyłącznie jakosc obrazu i dźwieku, nie zalezy mi na dodatkowych opcjach, mozliwosci robienia zdjec itd... kamerka ma mi sluzyc tylko do krecenia wakacyjnych filmików czy mojej dorastajacej córeczki....
-z dyskiem twardym lub na karty pamięci
Bardzzo mi odpowiadaja modele: SANYO HD 2000 Sanyo VPC FH1 ale fajnie by było tez rozwazyć jakiegos Panasonica, Sony lub JVC...
bardzo prosze o jakiekolwiek rekomendacje....
dzieki wielkie z góry
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

400 euro czyli jakieś 1500 zł.
Polecam zdecydowanie kamery na karty pamięci. HDD odradzam - to jest zawsze element, który może stosunkowo najszybciej ulec uszkodzeniu, a wtedy kamera staje się bezużyteczna, jak masz kupować hybrydę, to nie widzę sensu w płaceniu za HDD skoro możesz nagrywać na kartach. Kamery z HDD są poza tym cięższe i delikatniejsze.

Przyznam szczerze, że kamer Sanyo nie znam z autopsji. Znam JVC, Sony i Panasonica. Pod względem wygody obsługi mnie najbardziej pasuje Panasonic, choć Sony też nie jest złe. Obsługa JVC jest nie dla mnie - przekombinowane i średnio wygodne.

Panasonic od jakiego zacząłbym to HDC-SD200, ale jego cena chyba znacznie przekracza 400 euro.
Niestety, odpowiadające mu Sony HDR-CX305E ma cenę taką jak Panasonic powyżej.
W tej sytuacji zakup Sanyo VPC FH1 wydaje się być rozsądną propozycją. Parametry takie jak kamer powyżej a cena znacznie niższa (pewnie przez brak wewnętrznej pamięci, a przez to konieczność zakupu karty).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14