Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Czw 14 Lut, 2008
3 dni na podjecie decyzji ! Nikon 17-55 czy.......
Autor Wiadomość
hubymac
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   3 dni na podjecie decyzji ! Nikon 17-55 czy.......

Witam
Prosilbym tych ktorzy sa w stanie obiektywnie stwierdzic czy w zwiazku z promocja na obiektyw 17-55/2.8 warto zainwestowac w ten instrument 800 funtow.
Pytam bo postanowilem kupic tylko jeden egzemplarz z najwyzszej polki ze swiatlem 2.8 wybierajac pomiedzy wspomnianym powyzej a dwoma innymi:
14-24/2.8
70-200/2.8
Jakikolwiek wybor padnie bede uzupelnial pozostaly zakres czyms z sigmy, tamrona, tokiny
Spytacie pewnie czmu 3 dni? Bo wlasnie do 7/02 jest w anglii promocja na 17-55...
Pozdrawiam
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






hubymac
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

....zapomnialem dodac ze to wszystko do D300
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

a jakich (czego) zdjęć najwięcej robisz ? na jakich zdjęciach najbardziej Ci zależy ? podane przez Ciebie obiektywy służą do zupełnie różnych celów...
 
 
hubymac
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

No tak, rzeczywiscie w tym pospiechu nie sprecyzowalem, choc zaraz wyjdzie ze wszystkie przydalyby sie hehe...
Glownie imprezy okolicznosciowe, plener
 
 
rafid78 
Bywalec



Posty: 128
Skąd: Dublin
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

Ja bym brał 17-55/2.8,ale to jest moje subiektywne zdanie.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

Kupuj to szkło w promocji. I nie pytaj się więcej tylko brykaj do sklepu bo jeszcze zabraknie :wink:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

Za 800 funciaków? To chyba nie jest tanio. Ale obiektyw jest wspaniały.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

Przy obecnym kursie funta to chyba poniżej 4 kzł a to bardzo dobra cena za to szkło.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

Pamiętając że to promocja. To ciekawe ile kosztuje normalnie. Ale brać warto bo to bardzo solidne szkiełko. I ma w komplecie osłone, nie tak jak podobny Canon do którego pożałowali osłony w komplecie.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

Ten Nikkor to taki odpowiednik Canona 24-70/2.8L, tylko na aparat z cropem. Podobnie solidna budowa doceniana przez zawodowców. Wywodzi się z czasów, kiedy Nikon o FF nie myślał i stworzył szkło dla fotoreporterów. Brać bo warto.
 
 
apollo13 
Początkujący


Posty: 27
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

Nikon 17-55mmf2.8G AFS DX ED w sklepie ponizej jest za 789 + 5% upustu wychodzi 750 funta wysylka za free ja tam swoja sigme 18-50 2.8 wzialem w sobote wyslali dzis przyszla;)
http://www.ajpurdy.co.uk
Ostatnio zmieniony przez apollo13 Wto 05 Lut, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

apollo13 napisał/a:
... ja tam swoja sigme 18-55 2.8 wzialem w sobote wyslali dzis przyszla;)
http://www.ajpurdy.co.uk


Następny... a możesz mi dać linka do tego szkiełka? Ciekawy jestem jak to wygląda... 8)
 
 
apollo13 
Początkujący


Posty: 27
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

www.net.cal.pl/sigma/sigma.jpg
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

Super, ale ja prosilem o zdjęcie Sigmy 18-55/2.8 o której pisałeś a tam widzę Sigmę 18-50...

Ja wiem, że się czepiam. Niemniej w dobie podobnych do siebie szkiełek z bardzo podobnymi ogniskowymi, podobnym światłem, gdzie są wersje tego samego obiektywu z np. IS i bez IS taka precyzja jest konieczna. Bo ja znam obiektywy i się domyślę o co chodzi, ale wielu nowych nie zna i będzie zadawać pytania. Często dostaję takie na PW a ja naprawdę nie mam czasu z gumy i chciałbym go mieć jak najwięcej dla siebie...
 
 
apollo13 
Początkujący


Posty: 27
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

to ze szczescia pomylilem sie chodzilo o 18-50;) juz poprawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16