Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Sro 30 Cze, 2010
FOTOGRAFIA PTAKÓW Styczeń-Czerwiec 2010
Autor Wiadomość
EZOGHUL 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 280
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Smokacz 1045 fajny kadr ale gdzies ostrość nawiała



1046 Chyba cierniówka tylko co na drzewie robiła
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Amedos 
Entuzjasta


Posty: 608
Skąd: Bochnia
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Fakt, Smokacz każde foto masz nie ostre, nie próbowałeś z tym coś zrobić ? Rozumie pare, ale tutaj każde jedno jest takie, może serwis ?

edmun no nie mam czasu, teraz 3 tygodnie nie fotografowałem, bo miałem niechciany remont przez wode. Teraz pomału koncze i znajduje czas na swoje rzeczy. ;)

EZOGHUL no na drzewie siedziała, ładna ciernióweczka ;)

Gadożer nie przyleciał, a jest tam co dzień, może wieczorem się bardziej głodny zrobi.

Przy okazji zrobiłem paru ptakom fotki.

1047.
 
 
EZOGHUL 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 280
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

1048

 
 
litlfisch 
Optyczny
litlfisch



Posty: 1660
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

1049 ptak


1050


1051 i jego domek


w komplecie nie dało się uchwycić :sad:
 
 
smokacz 
Maniak
R7&400/5.6



Posty: 911
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Dajcie żyć z tą nieostrością. Na razie się wprawiam, wszystko z ręki idzie, a 400 bez is utrzymać jak się wcześniej is miało łatwo nie jest. Statyw mam, ale jeszcze się nie do końca z nim zaprzyjaźniłem. Ale postaram się być bardziej ostry.
1052 Pliszka żólta

1053

1054 to jest przelotowe, też z łapy
 
 
litlfisch 
Optyczny
litlfisch



Posty: 1660
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010   

1055 mnie to wygląda na samiczkę remiza - ale mógłby kto potwierdzić
 
 
EZOGHUL 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 280
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010   

Postanowiłem dorzucić do pieca:

1056 Seks :mrgreen: Kulczyków




1057 Małe Drozdy - umiejscowienie takie, że jak mocno wiatr zawieje odsłania na moment gałęzie.

 
 
litlfisch 
Optyczny
litlfisch



Posty: 1660
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010   

EZOGHUL, 1057 ładne głodomory

małe sprostowanie do wcześniej wrzuconych fotek

1049, 1050 wychodzi na to że jest to Kapturka a nie remiz
1055 wyszło mi na to że jest to Remiz ale młody nie samiczka

1058 w kąpieli
 
 
smokacz 
Maniak
R7&400/5.6



Posty: 911
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010   

Dzisiaj wreszcie udało mi się zrobić kilka w miarę niezłych fot Słowikowi Rdzawemu - na pewno to ten typek, już bez żadnych wątpliwości. Cały czas siedział w krzakach i wydzierał się na mnie, ale jakoś udało się z nim powalczyć.
1059

1060

1061

1062
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010   

smokacz, naprawdę nieźle! choć mała różnica pomiędzy 1060 a 1061
 
 
smokacz 
Maniak
R7&400/5.6



Posty: 911
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

1063

1064

1065

1066

1067 mam nadzieję, że to jest ostrzejsze od poprzednich
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

smokacz, no 1067 jak ta lala :)

1068. Chodził, zbieroł i kwiczoł ;)
 
 
smokacz 
Maniak
R7&400/5.6



Posty: 911
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

To ja wstawię jeszcze jedną niepozorną pticę i już nie zamęczam Was moimi gniotami. Czas na urlop, zatem nie będę zatruwał przez jakiś czas :smile:
1069
 
 
Amedos 
Entuzjasta


Posty: 608
Skąd: Bochnia
Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

Pamietam jak Amv pisał że chce pliszke na kłosie, szkoda że nie mialem aparatu przy sobie, była by pliszka na kłosie ;)
Tak jest sroka z niedzieli.
1070.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

smokacz, nadal zdarza Ci się robić akwarelkę na zdjęciach. Na przykład 1064. Przeostrzenie zabiło niestety szczegóły, a szkoda bo chyba byłeś całkiem blisko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,72 sekundy. Zapytań do SQL: 16