Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Czw 14 Lut, 2008
Sony Cyber-shot DSC-H3 czy.... ?
Autor Wiadomość
MatriX1809 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008   Sony Cyber-shot DSC-H3 czy.... ?

Sony Cyber-shot DSC-H3 czy Canon PowerShot SX100 IS i dlaczego?
najbardziej interesują mnie opinie użytkowników tych aparatów ale inne też mile widziane :)

dzięki pozdrawiam!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008   

Proponowalbym Ci pójść do dowolnego sklepu z elektroniką i sprawdzić, jak się je obsługuje, pragnę podkreślić, że warto zwrócić uwagę na szybkość ładowania się lampy - jak jest coś na akumulatorki, to problemu olbrzymiego nie ma, z paluszkami natomiast jest bardzo problem :)
 
 
MatriX1809 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Czw 21 Lut, 2008   

widzę że nikt nie chce pomóc szkoda! mavierk dzięki za pomoc :)

pozdrawiam!
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 21 Lut, 2008   

MatriX1809 napisał/a:
widzę że nikt nie chce pomóc szkoda! mavierk dzięki za pomoc :)

pozdrawiam!

Tu nie chodzi o niechec do pomocy. To nie sa poprostu wybitnie popularne aparaty...
 
 
MatriX1809 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Wto 26 Lut, 2008   

MC napisał/a:
MatriX1809 napisał/a:
widzę że nikt nie chce pomóc szkoda! mavierk dzięki za pomoc :)

pozdrawiam!

Tu nie chodzi o niechec do pomocy. To nie sa poprostu wybitnie popularne aparaty...


no to jaki aparat mi doradzicie za 1100zł?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Lut, 2008   

Jak napiszesz co chcesz fotografować i jakie masz wymagania oprócz ceny, to będzie nam łatwiej ;)
 
 
misiaczekm 
Nowy



Posty: 21
Wysłany: Wto 26 Lut, 2008   

Może ja się dołączę... Mam zamiar fotografować praktycznie wszystko:
- krajobrazy,
- przyrodę ogólnie - zwierzęta, chmury, drzewa... raczej w normalnym świetle dziennym,
- imprezy rodzinne,
- zdjęcia z wycieczek po mieście i w muzeum- architektura, rzeźba

Bez wachania kupiłbym Panasonika FZ-18, jest jednak małe ale... za duży!!
Z moich wymagań to
- zoom op. min 5
- mech stabilizacja obrazu
- w miarę kompaktowy (miałem w ręku Sony H3 - jeszcze się łapie)
- szeroki kąt - chyba by się przydał
- akumulator - nie, baterie (podobno zalezne są od szybkości ładowania lampy błyskowej)
- w miarę dobra lampa błyskowa,
- mile widziany manual,
- dostepność nowego, nieużywanego sprzętu

Wybór jaki wyskoczył mi na allegro to:
CANON:
PowerShot A720 IS
Power Shot model SX 100 IS - ale nie wiem jak z jego wielkością
Powershot S5 IS - ale nie wiem jak z jego wielkością


FUJI:
FINE PIX S5700 - ale nie wiem jak z jego wielkością
FINE PIX S5800 - ale nie wiem jak z jego wielkością

FINE PIX S8000 - ale nie iem jak z jego wielkością
Fine Pix S9600 - ale nie wiem jak z jego wielkością


HP:
photosmart Mz67 - chyba nie ma stabizatora

Kodak:
KODAK Z1275
KODAK Z612 EasyShare
KODAK C875
Kodak Z812 IS
KODAK Z712-IS

Nikon:
coolpix s10

Panasonic:
Lumix DMC-LZ3 - bateria
Lumix DMC-LZ6 - bateria
Lumix DMC-LZ7 - bateria
Lumix DMC-TZ3
Lumix DMC-FZ8 - ale nie wiem jak z jego wielkością


SONY:
SONY W35 - chyba nie ma stabizatora
SONY DSC-S800 - bateria, chyba nie ma stabizatora
SONY H3

SONY DSC-TXXX

To chyba tyle... wybór jest trudny... moje typy zaznaczyłem w kolorze zielonym.
Fuji, kodaka, hp i nikona nie znam w ogóle...
 
 
qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 26 Lut, 2008   

FZ 18 za duży?
Trzymałeś go w rękach czy oceniasz po wyglądzie? Do najmniejszych co prawda nie należy, ale nie jest też ogromny :) Co do wagi to, raczej słyszałem opinie, że jest za lekki.
Powiem z praktyki, że po kilku miesiącach używania, rozmiar i jego waga nie są żadnym problemem - kwestia przyzwyczajenia i bez problemu można obsługiwać go jedną ręką, no chyba że chodzi o ten nieco odstajacy tubus obiektywu :???:
 
 
misiaczekm 
Nowy



Posty: 21
Wysłany: Wto 26 Lut, 2008   

he, he... za duży do kieszeni ;) Max... to wielkość tego soniacza H3
 
 
qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 26 Lut, 2008   

No fakt do kieszeni, to jedynie kangur może go sobie włożyć, :) czowiek raczej nie stosuje takich pojemnych kieszeni ;)
 
 
MatriX1809 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Sro 27 Lut, 2008   

Arek napisał/a:
Jak napiszesz co chcesz fotografować i jakie masz wymagania oprócz ceny, to będzie nam łatwiej ;)


hmmm w sumie to do wszystkiego, no ale czy co jest do wszystkiego to jest do niczego?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 27 Lut, 2008   

MatriX, ale co masz na mysli: do wszystkiego? Sluby tez chcesz tym kompaktem robic? Samoloty na pokazach?
Ja sie domyslam, ze chodzi Ci o takie "imieniny Cioci Zosi", jakies koscioly na wycieczce, widoczki w gorach, portret zony/dziewczyny/kochanki, jakis ptaszek na drzewku czy kwiatek z bliska... Zgadza sie?
 
 
MatriX1809 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Sro 27 Lut, 2008   

MC napisał/a:
MatriX, ale co masz na mysli: do wszystkiego? Sluby tez chcesz tym kompaktem robic? Samoloty na pokazach?
Ja sie domyslam, ze chodzi Ci o takie "imieniny Cioci Zosi", jakies koscioly na wycieczce, widoczki w gorach, portret zony/dziewczyny/kochanki, jakis ptaszek na drzewku czy kwiatek z bliska... Zgadza sie?


hehe tak o coś takiego jak imieniny Cioci, ptaszki, kwiatki z bliska no i ciężarówki czasem jadące a czasem ja stoją na parkingu :) i kochankę z dziewczyna hihi :P

i zależy mi żeby to nie był taki typowy "pstrykacz" żeby można było sie pobawić poustawiać jakieś swoje parametry itp :)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Lut, 2008   

MatriX1809 napisał/a:
:) i kochankę z dziewczyna hihi :P


Jak już kupisz, nie zapomnij podzielić się z forumowiczami efektami swojej pracy :)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 27 Lut, 2008   

Arek napisał/a:
MatriX1809 napisał/a:
:) i kochankę z dziewczyna hihi :P


Jak już kupisz, nie zapomnij podzielić się z forumowiczami efektami swojej pracy :)

Tez bylbym ciekaw, ale wtedy Robert musialby dodac oswiadczenie o pelnoletnosci :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16