Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Sob 01 Sty, 2011
FOTOGRAFIE IMPREZ 2010
Autor Wiadomość
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Nie 12 Gru, 2010   

Jak widzę wątek trochę przygasł, więc go lekko i tanecznie ożywię :mrgreen:
Zdjęcia z próby generalnej "Kopciuszka" w Teatrze Wielkim w Warszawie.
499.


500.


501.


502.


503.


504.


505.


506.


507.


508.


509.


510.


511.


512.


513.


514.


515.


516.


517.


518.


Na razie tyle... jeśli się spodobają wstawię jeszcze :wink:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Nie 12 Gru, 2010   

bardzo udane, zwlaszcza 503, 505 i 516
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Nie 12 Gru, 2010   

moronica, bardzo dziękuje :grin:

[ Dodano: Nie 12 Gru, 2010 00:30 ]
Zachętę już mam - zaraz będą następne :wink:

[ Dodano: Nie 12 Gru, 2010 00:43 ]
519.


520.


521.


522.


523.


524.


525.


526.


527.


528.


529.
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Nie 12 Gru, 2010   

bhpchmiel, super seria. Mnie najbardziej się podobają: 499, 517, 527. Wszystkie świetnie oddają klimat zarówno baśni, jak i baletu...
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Nie 12 Gru, 2010   

kasiakaaz, również bardzo dziękuje :grin:
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

bhpchmiel napisał/a:
Nikitaa, wejdź na wątek imprez :wink: Mówisz, że Elka ciężka?? Moja Sigma waży 2 kg :cool:


...aaa tutaj jestes :lol: , bardzo fajna udana oddajaca klimat seria zdjec z proby generalnej , pewnie miales duza frajde :grin: , mowie tak bo tez robilam latem duza serie zdjec z proby generalnej pewnej opery i ja mialam bardzo duza frajde :mrgreen: .
e-Lka niestety jest dla mnie troche ciezka , przy dluzszej pracy z reki (ostatnio mecze pilkarskie w listopadzie), ale euforia i chec zrobienia fajnych kadrow jest silniejsza od zmeczenia "dzwiganiem" e-Lki haha :smile: :wink: :smile:

pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

no ja na tej próbie byłem służbowo, ale udało mi się połączyć przyjemne z pożytecznym :wink:
Chętnie bym "podźwigał" taką Eleczkę :mrgreen:
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Nikitaa, spraw sobie monopod... ;)
bhpchmiel, niektóre naprawdę sympatyczne, chociaż jak pewnie sam wiesz nie wszystkie ;)
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Ruslan, dzięki. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że nie wszystkie zdjęcia grzeszą urodą, ale taki już urok robienia zdjęć na spektaklach. Ciemnica, szkiełko ciemne, więc iso w górę, czasy w dół, a tancerze i tak zasuwają po scenie :cry: Jak kiedyś zdobędę taką Eleczkę jak ma Nikitaa, to wtedy na pewno pokażę pazur :mrgreen:
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Ruslan napisał/a:
Nikitaa, spraw sobie monopod... ;)


kurcze ....hmmm....a wiesz ze moze to jest jakis pomysl :twisted: , w sumie daje stabilnosc , niweluje ciezar i jest lepsze od statywu jezeli musialabym sie czesto i szybko przemieszczac, ale pewnie sa i jakies minusy :mad:

pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

bhpchmiel, zdjęcia z próby bardzo mi się podobają :) a najbardziej:
499 - ale lepiej by był ciaśniej bez tej czerni z prawej
502 - szkoda ze trochę centralnie ale mi się podoba
507 - bez tych dziewczyn w tle było by super, tak mrocznie teatralnie :)
i 517 - fajne jest :) no może ciut lewy bok i górę przyciąć :P

jest kilka za ciemnych np 501 czy 503

ale ogólnie wrażenie jest jak dla mnie bardzo fajne :)

i teraz przez Ciebie bym się wybrał na jakiś spektakl... :razz:
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Tworas, bardzo Ci dziękuje :wink:
Co do 499 fakt, masz rację - chciałem pokazać cały kominek, ale rzeczywiście tego nie widać.
507 - Królową Zimy mam też bez "tła", więc wieczorkiem wstawię
517 - fakt zrobiłem szeroko, ale jak widzisz Kopciuszek balował ostro i tak się rozłożył przed kominkiem :razz:

Co do tych ciemnych, przy rozjaśnianiu ISO 4000 dawało już o sobie znać :razz:

Bardzo się cieszę, że nabrałeś ochoty na spektakl :grin: . Jakby coś chętnie doradzę w kwestii repertuaru Opery W Wawie :wink:
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

bhpchmiel napisał/a:
Co do tych ciemnych, przy rozjaśnianiu ISO 4000 dawało już o sobie znać

no na pewno :D

Do Wawy daleko... :P ale chyba się zorientuje co we Wrocławiu grają :D
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Tworas, w Operze Wrocławskiej nigdy nie byłem - to w końcu konkurencja :mrgreen:
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

i to konkretna konkurencja :razz: :razz: :razz:
w sumie w Teatrze Wielkim w Wawie też mnie nigdy nie było...ale na pewno się kiedyś wybiorę :D
a jeszcze mam pytanko jak to jest z fotografowaniem w takich miejscach? masz tam znajomości, jesteś ich fotografem czy jak? jak to działa? :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16