Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Sob 01 Sty, 2011
Plenery Wirtualne-propozycja

Czy jestes za wprowadzeniem anonimowosci zdjec do czasu ogloszenia wynikow Wirtualnego Pleneru
tak
51%
 51%  [ 14 ]
nie
48%
 48%  [ 13 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Odpowiada mi obecna formuła.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

nie wiem o co chodzi, ale mi też odpowiada obecna formuła. :)
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

ja jestem na nie
 
 
vasko61 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Wydaje mi się, że głosuję na zdjęcie, a nie na autora, więc jestem na " tak"
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

TS napisał/a:
Chcesz, żeby było jak w Sejmie ?

Eeeeeetam TS, tam frekwencja jest kijowa... :wink:
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Opcja anonimowa jest ciekawym pomysłem, warto ją chociaż wypróbować przy kolejnej rundzie pleneru. Najlepiej take rzeczy sprawdza się "w praniu". :)
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Moze admin by sie wypowiedzial, bo to on bedzie mial robote. Juz to bylo raz dyskutowane i pozostalo nieanonimowe.
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Jak widac glosy rozkladaja sie prawie 50/50 wiec szansa na zmiane jest minimalna :cry: , tym bardziej ze zauwazylam cos interesujacego :shock: , glownie na "nie" sa osoby z duzym "stazem" na forum majace niekiedy po kilka tysiecy postow, natomiast na "tak" sa relatywnie forumowicze "mlodzi stazem" i z nie az tak obficie zaawansowani iloscia postow :idea: , niewatpliwie jest to zastanawiajace i nasowa kilka ciekawych przemyslen :neutral:


kozidron napisał/a:

a przy oddawaniu głosu w ogóle nie obchodzi mnie czyje to, :cool:

Skoro jest tak jak napisales to po co Ci przy zdjeciu podczas oceny nick autora , bo rozumiem (po przeczytaniu calej Twojej wypowiedzi)ze glosowales na "nie" ,kolega ponizej ma podobne zdanie a glosowal na "tak" :mrgreen:
vasko61 napisał/a:
Wydaje mi się, że głosuję na zdjęcie, a nie na autora, więc jestem na " tak"



kozidron napisał/a:
- w wielu konkursach brałem udział i na wszystkich musiałem podpisywać swoje zdjęcia ......

Czy w tych konkursach znales jury :?: czy jury znalo Ciebie :?: czy laczyly Cie z jury jakies "wiezy" sympatii lub antypatii :?: bo przeciez tu na forum tak jest , jedni lubia sie bardziej inni mniej lub w ogole ...itp :wink: i bez wzgledu na deklaracje o calkowitym obiektywizmie , absolutnej neutralnosci ...itd nigdy nie bedziesz przekonany do konca czy kolega lub kolezanka w tak zzytej spolecznosci jaka jest tu na forum (spotkania, zjazdy i inne kontakty w real live) ocenia Twoja prace zachowujac do konca calkowita bezstronnosc, dlatego wlasnie wprowadzenie anonimowosci ma sens i nie jest to tylko jak widac z ankiety moje zdanie :idea:


Podsumowujac posluze sie cytatem jednego z forumowiczow ktory ujal sprawe w jednym zdaniu ale bardzo rzeczowo :smile:
Kocur napisał/a:
Opcja anonimowa jest ciekawym pomysłem, warto ją chociaż wypróbować przy kolejnej rundzie pleneru. Najlepiej take rzeczy sprawdza się "w praniu". :)


pozdrawiam wszystkich Nikitaa :razz: :razz:
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Na razie widzę 14 głosów na tak, 13 na nie... nie zachęca mnie to zmiany zasad.
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Nikitaa napisał/a:
kozidron napisał/a:

a przy oddawaniu głosu w ogóle nie obchodzi mnie czyje to, :cool:

Skoro jest tak jak napisales to po co Ci przy zdjeciu podczas oceny nick autora , bo rozumiem (po przeczytaniu calej Twojej wypowiedzi)ze glosowales na "nie" ,kolega ponizej ma podobne zdanie a glosowal na "tak" :mrgreen:
vasko61 napisał/a:
Wydaje mi się, że głosuję na zdjęcie, a nie na autora, więc jestem na " tak"

Nikitaa, a co to, klasówka jakaś? :shock:
I jaki jest sens przeprowadzania ankiety, skoro próbujesz podważać jej wyniki?
Wyniki są, jakie są i trzeba się z tym pogodzić... :razz: :wink:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Nikitaa, przypomnij mi proszę jaki głos w ankiecie oddałem, bo już nie pamiętam ... ;)
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Nikitaa, Sugerujesz tym tematem i ostatnim swoim postem że na forum.optyczne.pl istnieje jakieś kółko wzajemnej adoracji? Wskaż proszę takie osoby/sytuacje jeśli masz odwagę posądzać użytkowników o nie kierowanie się jakością prac tylko osobistymi sympatiami.
Czy może po prostu jest Ci żal że twoje zdjęcie nie wygrało? (znów) I próbujesz na siłę udowodnić że wszystko jest obrócone przeciwko tobie?
Wstyd. Uważam że takie coś nie powinno mieć w ogóle miejsca. Tak to niestety widzę.

Obecna formuła jest bardziej przejrzysta i nawet całkiem automatyczna, każdy wie gdzie i jak ma wstawić pracę, kiedy oddać głos i kiedy cieszyć się z wygranej.
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Może jeszcze dodam od siebie, że do tej pory każdy plener wygrywała inna osoba, nie widzę więc tu jakiegoś "grupowego" głosowania lub sugerowania się kto jest autorem. Plener ma być formą zabawy Forumowiczów, a nie konkursem fotograficznym obwarowanym regulaminem.
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Zglosilam moderacji swoja uwage co do postu i klamliwej insynuacji w nim zawartej ze strony
Kasiakaaz, nie dziwi mnie rowniez atak personalny innych na moja osobe i jawna probe prowokowania mnie do "wycieczek prywatnych" :sad: , ja jednak pozostane w merytorycznej sferze tematu :smile: .
Caly czas podaje argumenty natomiast moi adwersarze probuja przenies dyskusje na jakies wyimaginowane przestrzenie ze ja cos przegralam , nie wygralam hahaha i to sa ich kontrargumenty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam serdecznie Nikitaa :razz:
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Temat chyba nie potrzebnie się zaostrza, propozycja Nikity była ciekawa i warta zastanowienia. Po wynikach ankiety podejmuje jednak decyzję, że na razie nic nie zmieniamy, a temat zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17