Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
canon S3 filtry
Autor Wiadomość
gary 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008   canon S3 filtry

Witam

Jestem od niedawna posiadaczem Canona S3IS. Zdjęcia robi generalnie dobre ale myślałem nad zakupem do niego filtrów, po to aby ulepszyć zdjęcia i ochronić obiektyw przez zarysowaniami. Niestety mój budżet nie jest za wysoki ale znalazłem na allegro ciekawa ofertę i chciałem się poradzić czy warto wogole to kupować.

http://www.allegro.pl/ite...arny_f_vat.html

Po przeczytaniu wielu różnych wypowiedzi w internecie stwierdziłem że te filtry co są na tej aukcji nie są rewelacyjne i chciałem zamiast tego UV co jest na aukcji zakupić ten:

http://www.allegro.pl/ite...t_promocja.html

Szukałem też innego filtra Polaryzacyjnego ale jak zobaczyłem ceny to sie troszkę przeraziłem. Mam pytanie czy filtr polaryzacyjny który jest na tej aukcji wogole warto inwestować czy lepiej zostawić sobie 50zł w kieszeni i do zbierać na coś lepszego. Czy często używa się filtra polaryzacyjnego?, bo czytałem wypowiedzi że niektórzy stosują tylko filtr UV a filtry polaryzacyjne leżą nieużywane.

Chce zakupić te filtry żeby ochronić obiektyw swojego aparatu i przywieźć dobre zdjęcia z wczasów w Bułgarii. Filtr UV kupie na pewno, a chciałbym się od was dowiedzieć czy mam kupować ten polaryzacyjny czy dać sobie spokój.

I w ogóle każdą waszą rade przemyślę, mój budżet to ok. 200zł na cały zestaw.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






h.s.
Rozmowny


Pomógł: 9 razy
Posty: 325
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   

Inne jest zastosowanie tych dwóch filtrów. O ile UV przyda się na plaży, aby nie zapiaszczyć obiektywu i matrycy, to polara w Bułgarii możesz sobie odpuścić. Jest tam dość intensywny kolor nieba, i wzmacnianie go do granatu nie ma sensu. Warto pamiętać, że wzmocnienie to działa tylko przy odpowiednim położeniu słońca w stosunku do fotografowanego obiektu, więc nie zawsze go użyjesz. Oprócz tego polar służy także do zdejmowania odblasków / http://picasaweb.google.pl/henryk.hensu2/Filtry /
Na plaży aparat najlepiej chronić w plastikowej torebce i wyjmować go do wykonania zdjęcia
Brak odpowiedzi na Twoje pytania sugeruje, że nikt nie posiada tych zestawów.
 
 
gary 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   

A warto w ogóle kupować taki filtr polaryzacyjny czy lepiej uzbierać na jakiś lepszy. Będzie ten filtr w ogóle ściągał odblaski, bo kupowanie czegoś co jest bezużyteczne mija się z celem.

[ Dodano: Sro 19 Mar, 2008 ]
Mam jeszcze jedna prośbę jak możecie to przytoczcie mi jakieś sytuacje w których używa sie polara, a w których UV żebym nie robił kijowych zdjęć muszę wiedzieć kiedy jakiego się używa z góry bardzo dziękuje za wytłumaczenie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14