Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Pią 01 Lip, 2011
FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY Styczeń-Czerwiec 2011
Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY Styczeń-Czerwiec 2011

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY Styczeń-Czerwiec 2011
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

1.


2. Taki dziwny kadr z Wojanowa ;)


[ Dodano: Pon 03 Sty, 2011 01:23 ]
3. I troszkę bardziej ułożony.
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

1
Mam wrazenie ze chyba leci troche w lewo, albo jeszcze sylwestrowy szampan mi nie do konca wyparowal :wink: , brakuje mi tylko czlowieka-pajaka wspinajacego sie po tych oknach :mrgreen:
2 i 3
Przepiekny palacyk na moj gust to chyba gotyk lub jedna z jego odmian , ta oranzeria ...hmm...cudo :mrgreen: , ladnie to pokazales dr11, ale zdecydowanie bardziej podoba mi sie 3 (lepszy kadr i kolorystyka)

pozdrawiam Nikita :razz: :razz:
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

1, fajne - lubię takie zdjęcia architektury, 3 nie podoba mi się wcale - zwłaszcza kadr, a 2 podoba mi się tylko trochę bardziej od 3... :razz:
Nikitaa napisał/a:
Przepiekny palacyk na moj gust to chyba gotyk lub jedna z jego odmian
No chyba jednak nie...
Nikitaa napisał/a:
Mam wrazenie ze chyba leci troche w lewo
Za to to leci w prawo... :cool:
4.
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

dr11, 1 - bardzo fajny kadr, ale trochę leci...
jaad75 napisał/a:
Nikitaa napisał/a:
Przepiekny palacyk na moj gust to chyba gotyk lub jedna z jego odmian
No chyba jednak nie...

Nawet na pewno nie...

jaad75, 4 świetne i kadr, i kolorystyka.
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Oj tam, po prostu taki urok budowli z wielkiej płyty ;) :D
Dzięki za uwagi, poprawię na siatce.

jaad75, fajnie wyważone.
 
 
Adolfik 
Rozmowny


Posty: 325
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

4 ładna, na ścianę by się nadało w czerni i bieli
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

kasiakaaz napisał/a:
dr11
jaad75 napisał/a:
Nikitaa napisał/a:
Przepiekny palacyk na moj gust to chyba gotyk lub jedna z jego odmian
No chyba jednak nie...

Nawet na pewno nie...


Nie szukam sporu ani konfliktu , dlatego nie bede komentowala wrzuce jedynie linka
http://www.karkonosze.pl/...lac_wojanow.php
wtedy nie bylam pewna dlatego uzylam slowa "chyba" teraz sprawdzilam i raczej mam racje ze jest to jedna z pochodnych gotyku czyli neogotyk angielski

pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Nikitaa napisał/a:
wtedy nie bylam pewna dlatego uzylam slowa "chyba" teraz sprawdzilam i raczej mam racje ze jest to jedna z pochodnych gotyku czyli neogotyk angielski
Trudno neogotyk nazwać odmianą gotyku, bo to raczej nawiazanie do oryginalnego stylu, czyli historyzm, ale masz rację w tym sensie, że budowla ma przypominać budowle gotyckie.
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

jaad75 napisał/a:
Nikitaa napisał/a:
wtedy nie bylam pewna dlatego uzylam slowa "chyba" teraz sprawdzilam i raczej mam racje ze jest to jedna z pochodnych gotyku czyli neogotyk angielski
Trudno neogotyk nazwać odmianą gotyku, .


nadal nie szukam konfliktu wiec podaje linka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Neogotyk

...a konkretnie chodzi o zwrot " nawiazujacy formalnie do gotyku"

czy tak trudno powiedziec oki spoko tym razem Nikita mialas racje :?: :wink:

pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Nikitaa napisał/a:
...a konkretnie chodzi o zwrot " nawiazujacy formalnie do gotyku"
Zaczekaj, zaczekaj - "nawiązujący formalnie do gotyku", nie oznacza jeszcze, że jest odmianą gotyku, oznacza jedynie, że ma budowle gotyckie przypominać. To dwie różne rzeczy.

[ Dodano: Pon 03 Sty, 2011 23:42 ]
Nikitaa napisał/a:
czy tak trudno powiedziec oki spoko tym razem Nikita mialas racje :?: :wink:
Cytat:
masz rację w tym sensie, że budowla ma przypominać budowle gotyckie.
:roll:
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

brak mi slow :cry: , jaka zawzietosc i nieustepliwosc tkwi w moich oponentach na tym forum :???: :cry: , dwa linki , wiedza encyklopedyczna a oni nadal sa przeciwko temu tylko dlatego ze ja to podalam :?: :?: :?:
Po prostu nie moge sie w ogole wypowiadac na tym forum bo zaraz jestem atakowana , co ja takiego tu napisalam , swoj koment do prac + jedno slowo o palacyku ktore jest prawdziwe , ktos probuje podwazyc moja wiedze wiec sie bronie i podaje wiedze encyklopedyczna ktora pokazuje za mialam racje wiec o co Tobie chodzi jaad75 ????

Nikita
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Koleżanko droga, po pierwsze, nikt Cię nie "atakuje" (a już na pewno nie ja), a po drugie, napisałem Ci, o co mi chodzi - cytaty, które przytoczyłaś mówią zreszta dokładnie to samo, po prostu przeczytaj je jeszcze raz spokojnie.
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

jaad75 napisał/a:

Nikitaa napisał/a:
Przepiekny palacyk na moj gust to chyba gotyk lub jedna z jego odmian
No chyba jednak nie...


to po co byla ta "zaczepka" z Twojej strony skoro tak wszystko dobrze wiesz :?:

:?: , skoro wiedziales ze jest to neogotyk to wiedziales rowniez ze nie myle sie w tym co napisalam bo sam przyznales mi teraz racje

jaad75 napisał/a:
ale masz rację w tym sensie, że budowla ma przypominać budowle gotyckie.


....mam juz tego dosc gdziekolwiek cokolwiek napisze zaraz pojawia sie ktos kto probuje podwazyc to co mowie , co ja tu takiego zlego napisalam ??? swoj komentarz do zdjecia + jedno malo znaczace zdanie o palacyku i oczywiscie znalezli sie tacy ktorzy lapia sie slowek i chca cos mi udowodnic - brak wiedzy- ja teraz sie bronie podaje linki encyklopedyczne ktore nie neguja tego co napisalam o tym palacyku ...ale nadal jest chec "dowalenia" Nikicie ...bo taka jak widac tu teraz moda nastala :cry: :cry:

dobranoc wszystkim Nikita
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Nikitaa napisał/a:
to po co byla ta "zaczepka" z Twojej strony skoro tak wszystko dobrze wiesz :?:
To nie była zaczepka, tylko stwierdzenie faktu. Bez żadnego emocjonalnego zabarwienia, które tak bardzo chcesz mi wmówić...
Krótko i bez owijania w bawełnę: neogotyk, to nurt historyzmu (jak neorenesans, czy neobarok), nie jest więc gotykiem, ani jego odmianą, jak raczyłaś się wyrazić i to skwitowałem cytowanym stwierdzeniem. Kropka.
Nikitaa napisał/a:
...mam juz tego dosc gdziekolwiek cokolwiek napisze zaraz pojawia sie ktos kto probuje podwazyc to co mowie , co ja tu takiego zlego napisalam ??? swoj komentarz do zdjecia + jedno malo znaczace zdanie o palacyku i oczywiscie znalezli sie tacy ktorzy lapia sie slowek i chca cos mi udowodnic - brak wiedzy- ja teraz sie bronie podaje linki encyklopedyczne ktore nie neguja tego co napisalam o tym palacyku ...ale nadal jest chce "dowalenia" Nikicie ...bo taka jak widac tu teraz moda nastala :cry: :cry:
Wybacz, ale póki co nie zauważyłem, żeby ktoś chciał Ci "dowalić" bardziej, niż komukolwiek innemu. Jesteś najwyraźniej przewrażliwiona.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 15