Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Coś dla amatora;Canon,Fuji czy Panasonic? Cena do 500zł.
Autor Wiadomość
monna 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008   Coś dla amatora;Canon,Fuji czy Panasonic? Cena do 500zł.

Witam,nadeszła pora aby w końcu nabyć swoją pierwszą cyfrówkę:)) kompletnie nie mam pojęcia ,o sprzęcie,a szukam czegoś choćby na 2-3lata.
Aparat raczej do użytku domowego,jakichś zdjęć w plenerze,czyli standardowo dla rodziny.
Kilka modeli wpadło mi w oko i proszę,o opinie i pomoc w wyborze:
-Canon a470
-Canon a570
-Fuji a820
-Fuji a920
-Panasonic Lumix LZ7
lub coś w tym stylu:))
z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






P_M_ 
Maniak


Pomógł: 8 razy
Posty: 992
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008   

Canon a570, chociaz lepszy bylby a720is. Oczywiscie drozszy niz a570, jednak z tego malpiszona tez mozna byc zadowolonym.
 
 
Daimon 
Rozmowny



Pomógł: 7 razy
Posty: 393
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008   

Jestem za Canonem, ewentualnie Samsung NV8 :smile: - http://www.optyczne.pl/in...19&pix=0&zoom=0
 
 
monna 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   

czyli wszyscy za canonem? ten model a570 naprawde taki dobry,zdjecia sa dobrej jakosci robione nawet przez amatora?
podobno do tego dobra jest karta Sandisk ultraII-czy to prawda?a jakie akumulatorki i ladowarka?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   

Monna, to fotograf w duzej mierze decyduje jakie beda zdjecia. Zalezy od tego w jakich warunkach masz zamar fotografowac i co. Karta Sandiska II starczy.
 
 
moon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   

Czy to dobry aparat? Jakie pieniądze taki aparat. Po odliczeniu marż sklepu, hurtowni, Canon sprzedaje te aparaciki "za pół darmo". Stąd trudno oczekiwać cudów. Lepszy kompakt kosztuje więcej, w granicach 700-1000zł.
Za ok. 500zł możesz tak jak napisałaś popatrzeć w sklepie również na Panasonica LZ7. Przy Panasonicu, trzeba pamiętać, jeśli ktoś bawi się w krótkie filmiki, że te aparaty nie mają możliwości "zoomowania" przy nagrywaniu. Kupujac 570IS nie licz na dobry wyświetlacz. Firma montuje najtańsze i najsłabsze 115.000 pikseli, dziś standard to ok.200.000 pikseli. Canon 570IS jak za te pieniądze to dobry aparat, choć na rynku jest dużo lepszych, ale droższych aparatów.
 
 
monna 
Nowy


Posty: 5
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   

wiem,ze fotograf decyduje,o jakosci zdjec:)))
od czegos trzeba zaczac,po prooooostu potrzebuje czegos na poczatek,taki sprzet,ktory wiekszosc zrobi za mnie,a jakosc zdjec bedzie zadowalajaca:))
a jak mi sie ta zabawa spodoba,too mze za jakies 2 lata pomysle,o czyms innym

[ Dodano: Pon 17 Mar, 2008 ]
ja to wszystko wiem:)))
potrzebuje normalny aparat,ktory robi ladne zdjecia bez zbytniej ingerencji,czytam te fora,opinie im wiecej tym mniej wiem,bo sa sprzeczne:)))
 
 
sluuurp 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 139
Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   

To ja napisze krótko. Można jeszcze dostać w niektórych sklepach Canona A630 za 550, 650zł. Matryca fizycznie duża 1/1.8 cala, 8Mpix. Aparat ten robi bardzo dobre fotki.
Cofnięcie sie troszeczkę do tyłu w kompaktach akurat wyjdzie na dobre.
W tej chwili tańsze kompakty to szajs, szkoda pieniędzy, małe matryce i nawalone pixele. Zresztą w droższych jest podobnie.

Canon A630

 
 
Daimon 
Rozmowny



Pomógł: 7 razy
Posty: 393
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

Rzeczywiście, jest jeszcze sporo ofert sprzedaży A630 :smile: - http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/104341
 
 
sluuurp 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 139
Wysłany: Sob 22 Mar, 2008   

Dzisiaj ostatni kupiłem koledze w EuroRTV za 640zł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14