Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Sklep internetowy e-cyfrowe.pl
Autor Wiadomość
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 08 Sty, 2008   Sklep internetowy e-cyfrowe.pl

Sklep e-cyfrowe - polecam

Kupilem juz tam dwa obiektywy. Skladamy zamowienie, jest ono potwierdzane mailowo, na drugi dzien dzwonia i potwierdzaja telefonicznie i kolejny raz mailowo. Na swoim koncie w sklepie mamy status swojego zamowienia, do tego po każdej jego zmianie jestesmy informowani mailem.

Towar mamy w domu w ciagu kilku dni. Zapakowany pancernie, Karton obwiniety taka folia i mocnymi tasmami z logo sklepu. Sklep prosi takze by sprawdzac tasmy po odebraniu przesylki i reklamowac u kuriera w razie czego. W srodku paczki mamy zamowiony towar + foliowe poduszki wypchane powietrzem by nic nie latalo. Zgodnie z obietnicami sklep zalacza gratisy ( ostatnio doatalem zestaw czyszczacy hama - mam dwa :) ) Fakturka, gwarancje wszytsko cacy. Towar jest nowy, swiezyzna.

Wszystko jest wysylane kurierem DPD.

Ostatnio przed swietami mieli duzy ruch. Poczatkowo mialem odebrac towar osobiscie, potem zdecydowalem sie na kuriera - krecilem troche - pomimo tego Dzial Obslugi Klienta zgadzal sie na wszystkie propozycje, kazdorazowo potwierdzajac mailem nie tylko zgode ale i zmiane statusu zamowienia. Z tego co zauwazylem ( po czasach wysylania maili ) pracownicy zostawali po godzinach. Szkoda dla nich, plus dla nas :lol:

Ostatnio sklep wprowdzil tzw. fotokase - maly procent zamowionego wartosci towaru dajacy nam skromne fundusze i mozliwosc po zebraniu sie odpowiedniej sumki odebrania sobie równowartosci w towarze.

Ceny sklepu sa konkurencyjne. Pragne jednoczesnie podkreslic, ze sklep zdobyl rok czy dwa lata temu nagrode najlepszego internetowego sklepu foto.

Tu sa nagrody sklepu i o sklepie:

http://www.e-cyfrowe.pl/a...3fc61abf6490a79

Sklep ma siedzibe w Warszawie

Polecam e-cyfrowe.pl
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Remol71 
Rozmowny
ZEISS maniak


Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Sty, 2008   Re: Sklep internetowy e-cyfrowe.pl

Kupiłem puszkę i 2 szkła. Szybko i solidnie. Szkoda, że kartą nie można płacić.

POLECAM
 
 
brk33
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

Sklep fajny, cena super. Dostawa też ale... niestety ja miałem małą ryfę. Kupiłem 30/1.4 do Canona ku uciesze w piątek (że cały weekend mam przed sobą) wyciągam obiektyw z paczki a tu co... wersja do nikona :( oczywiście telefon do sklepu a tam przepraszają że pomyłka przy pakowaniu (na szczęście mieli w magazynie właściwy) i w ogóle oczywiście proponują odesłanie na swój koszt i wszystko w porządku ale niesmak pozostał bo w sobotę nieczynni i weekend też minął. Wolałem pojechać i odebrać osobiście, na szczęście mieszkam w Warszawie.

Pozdrawiam
 
 
BlueDun 
Nowy
Wielebny



Posty: 7
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   

witam serdecznie . grubo ponad miesiąc temu zamówiłem Lensbaby 3G - bagnet Canon EF , z oferty najczęściej kupowane , dostałem potwierdzenie zamówienia , z zapytaniem o bagnet , i czekałem ( odbiór osobisty - jestem z wawy ).
mija dwa tygodnie - prosze czekac realizujemy , .....
wczoraj po moim zapytaniu , kontakt z uprzejmą podpowiedzią , ze ponieważ ich dytrybutor nie ma , może sobie poszukam gdzie indziej ? :mrgreen:
i zmiana statusu na oczekujace cytata z korespondencji :
"Witam.
Niestety u naszego dytrybutora nie ma Lensbaby 3G - bagnet Canon EF. Czekamy aż dotrze do niego dostawa, wtedy będziemy mieli u siebie. Bardzo nam przykro, że tak długo przeciąga się. Niestety nic nie możemy na to poradzić. W tej chwili nie znamy daty realizacji Pana zamówienia. Proszę się rozejrzeć w innych sklepach, może ktoś "ma od reki"."
fajnie co ? ;]
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   

Oni teraz maja jakis problem z dostawami. Pytalem ich wczoraj o 2 produkty i odpowiedzieli, ze nie moga na dzien dzisiejszy zalatwic. Taki lajf.
 
 
BlueDun 
Nowy
Wielebny



Posty: 7
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

Dwa dni a drugi miesiąc to jednak sporawa różnica .;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14