Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Sztafeta foto

Czy chcesz przylaczyc sie do projektu - "Sztafeta"
Tak
71%
 71%  [ 15 ]
Nie
9%
 9%  [ 2 ]
Nie wiem
19%
 19%  [ 4 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 22 Lis, 2010   

Usjwo, jestem chętny.
Sam myślałem już dawno o czymś takim... tak gra w skojarzenia za pomocą obrazu.

Popieram!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mga
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Jeśli pomysł nie jest zarzucony, to chętnie się pobawię.
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 19 Sty, 2011   

mnich napisał/a:
gra w skojarzenia za pomocą obrazu


dość ciekawy "pomidor" mógłby z tego wyjsc :)

dzieki temu pierwsza i oststania fotka nie mialyby ze soba nic wspolnego a jednak po drodze łączyłyby ogniwa :)
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 19 Sty, 2011   

Moim zdaniem to nie wypali :P

Ale chyba niezłym pomysłem byłoby otworzenie wątku w dziale 'nasze zdjęcia' w którym każdy, kto posiada zdjęcie pasujące do poprzedniego wrzuciłby po prostu coś od siebie na takiej zasadzie, jak napisałeś wcześniej.
Wtedy to
Usjwo napisał/a:
Jezeli nie narzucamy techniki, to moze nastepne zdjecie powinno nawiazywac do poprzedniego albo technika albo tematem
mogłoby bez problemu się rozwijać bez problemu z:
masza napisał/a:
Teraz tylko pozostaje czekać na tłumy chętnych ;)
Ponieważ zawsze ktoś może wrzucić coś od siebie i nie byłoby ograniczeń w postaci:
Usjwo napisał/a:
na kazdym zdjeciu musi byc jeden kat prosty, albo kolo, albo ludzkie lewe ucho. Lacznik taki nie moglby tylko jednym do poprzedniego zdjecia.
Tylko
masza napisał/a:
Nawet jeśli wyjdzie z tego surrealistyczny ciąg obrazów, myślę, że warto spróbować. ;)
i to by była zabawa na ładnych kilkanaście miesięcy, bez czekania na osobę z kolejki :)
Wtedy ten pomysł
masza napisał/a:
Podoba mi się coraz bardziej :)

Czyli właściwie to samo, ale bez terminów, przygotowań, po prostu swobodna zabawa, w którą każdy może wejść w zależności od pomysłu i posiadanej szuflandii.
Sory za zlepek, ale coś mniej więcej tak widzę tę ideę :D
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Sro 19 Sty, 2011   

mavierk napisał/a:
Moim zdaniem to nie wypali :P


Pesymista, tak zle nie jest, niedlugo jakies rezultaty :mrgreen:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011   

mavierk napisał/a:
Ale chyba niezłym pomysłem byłoby otworzenie wątku w dziale 'nasze zdjęcia' w którym każdy, kto posiada zdjęcie pasujące do poprzedniego wrzuciłby po prostu coś od siebie na takiej zasadzie, jak napisałeś wcześniej.
Wtedy to


dobry pomysł i chyba to by wypaliło a właściwie można spróbować, do takiego wątku nie trzeba by sporo kombinować a później można obserwować jak się sprawy potoczą.
Tylko ktoś musiałby zacząć :wink:
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 19 Sty, 2011   

Ja już się chełpię faktem, że zapoczątkowałem prezentację zdjęć na tym forum, więc na chwilę obecną sobie odpuszczę, bo nie mogę być zbyt zajebisty :cool:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 19 Sty, 2011   

kozidron napisał/a:
dobry pomysł i chyba to by wypaliło a właściwie można spróbować, do takiego wątku nie trzeba by sporo kombinować a później można obserwować jak się sprawy potoczą.
Tylko ktoś musiałby zacząć


Mi także podoba się ten pomysł i chętnie wezmę udział.
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Ok, to możemy zrobić próbę. Proszę poniżej wpisywać kto jest chętny do udziału. Termin zgłoszeń do 29.01.2011.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Jestem chętny.
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

My wlasnie zakonczylismy jedna taka runde, wyniki pewnie juz niedlugo pojawia sie na optycznych (o ile wszyscy uzytkownicy wyraza zgode na publikacje :mrgreen: )
Ale jakby co to ja tez sie pisze (przeciez nie wypada teraz powiedziec nie :mrgreen: )

PS. Do uczestnikow naszej sztafety, bo chyba nie wszyscy emaile odbieraja (albo nie doszlo). Dwa komplety juz mam i wyslalem do wszystkich, czekamy na reszte.
 
 
pitras 
Entuzjasta
i Fotopsuj



Pomógł: 3 razy
Posty: 537
Skąd: Italia/Legnica
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Zaraz podeślę to co mam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17