Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Pon 15 Lis, 2010
Fisheye,jaki i czy warto?
Autor Wiadomość
BAWARCZYK.pl 
Uczestnik



Posty: 79
Skąd: Bawaria
Wysłany: Nie 13 Mar, 2011   

No i jest!!! Mój nowy zakup Pentax 17-28/3.5-4.5 SMC Fisheye dotarł, przeszedł pierwsze testy i jestem mile zaskoczony dobrymi efektami :lol:
Dotarł też Pilot Radiowy Phottix Cleon II (nowa wersja) i Cokin system P z filtrami...

[ Dodano: Pon 14 Mar, 2011 22:24 ]
Pierwsze fotki nowym nabytkiem...
1. 2.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Pomógł: 18 razy
Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Wto 15 Mar, 2011   

BAWARCZYK.pl napisał/a:
No i jest!!! Mój nowy zakup Pentax 17-28/3.5-4.5 SMC Fisheye


a miał być Pentax DA 10-17 mm F3,5-4,5 ED :razz: :razz: :razz:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Mar, 2011   

I exify też pokazują 10mm... :lol:
 
 
BAWARCZYK.pl 
Uczestnik



Posty: 79
Skąd: Bawaria
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

lupo57 napisał/a:
a miał być Pentax DA 10-17 mm F3,5-4,5 ED
A co nie jest?
hijax_pl napisał/a:
I exify też pokazują 10mm...
Tu masz podpowiedź...
Jest DA i ma się dobrze :wink:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

BAWARCZYK.pl napisał/a:
No i jest!!! Mój nowy zakup Pentax 17-28/3.5-4.5 SMC Fisheye dotarł

;)
 
 
BAWARCZYK.pl 
Uczestnik



Posty: 79
Skąd: Bawaria
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

moronica, :wink: :wink: :wink: :smile:

[ Dodano: Pią 18 Mar, 2011 19:38 ]
To jeszcze kilka fotek dołożę...
1.

2.

3.

4.

5.
 
 
cobalt 
Bywalec
Canon


Posty: 189
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Pozwolę sobie podpiąć się do tematu.
Szukam fisha do sportu pod Canona 7D. Czy miał ktoś jakieś doświadczenia z Sigmą 10/2,8 EXDC HSM. Wiem, że z 7D daje kąt 167°.
 
 
ekspedykt 
Nowy


Posty: 21
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018   

Witam
Choć dawno wątek nie był poruszany, chciałbym znającym sie w temacie, zadać pytanie co lepsze do Samsunga NX APSC Samyang 8mm F2.8 czy Samsung 10 mm F3.5? Na optycznym brak testów Samsunga natomiast jest tylko 3 opinie na temat obu obiektywów. Przeznaczenie raczej do obserwacji nieba, jakichś widoków "pejzaży" i architektury. Czy na Samsungu jest możliwość manualnego ostrzenia?
pozdrawiam
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018   

Samyang jest sprawdzony, świetny optycznie i jaśniejszy. Więc postawiłbym na niego.
 
 
ekspedykt 
Nowy


Posty: 21
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018   

Arek, Ale Samsung jest firmowy i ostrzy chyba od 7 cm to i o jakieś makro można by się pokusić. Już tydzień śledzę opinię i nie mogę się zdecydować. Najlepiej byłoby wypróbować oba szkła, ale na taki luksus nie mogę sobie pozwolić bo to niszowa produkcja. Ale też skłaniam się do Samyanga ze względu na światło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15