Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: goltar
Pon 10 Paź, 2011
XXVII WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011   XXVII WIRTUALNY PLENER

XXVII WIRTUALNY PLENER

Do pleneru zgłoszono 2 tematy: "Kontrast" który zaproponował mozer i "Plony" który zaproponował cybertoman. W drodze losowania padło na temat pierwszy - "Kontrast".

Temat XXVII wirtualnego pleneru, który zaproponował mozer to: "Kontrast".

Zasady pleneru są następujące:
1. Kolejny temat wybiera zwycięzca tego pleneru.
2. Warunkiem udziału w plenerze jest posiadanie konta na forum.optyczne.pl.
3. Tematu jest zamykany do dnia 18.09.2011. W tym czasie każdy chętny przygotowuje swoje prace związane mniej lub bardziej z tematem.
4. 19.09.2011 temat będzie ponownie otwarty i do 01.10.2011 każdy może wstawić jedno zdjęcie. Zdjęcia powinny być kolejno numerowane. W tym czasie zakazane jest wstawianie jakichkolwiek komentarzy.
5. 02.10.2011 kończymy wklejanie zdjęć i mamy do dnia 08.10.2011 czas na dyskusje i wybór zwycięzcy. Każdy w komentarzu może oddać głos na jedno zdjęcie. 09.10.2011 podliczam głosy i ogłaszam zwycięzcę.
6. Wielkość prac ograniczona jest do 1024 x 1024 pix, format pracy to JPEG.
7. Data wykonania zdjęcia nie jest istotna (mogą to być zdjęcia już wcześniej wykonane) .
8. Edycja w programach graficznych jest dozwolona.
9. Dozwolone jest wstawianie prac zawierających w sobie kilka zdjęć.
10. Wszelkie uwagi formalne i techniczne proszę zgłaszać w TYM TEMACIE.
11. Biorąc udział w plenerze każdy z uczestników wyraża zgodę, aby praca która otrzyma największą liczbę głosów została umieszczona na głównej stronie portalu optyczne.pl wraz z nickiem autora, w informacji o nowym temacie wirtualnego pleneru, bez jakichkolwiek roszczeń autora w stosunku do właściciela portalu Optyczne.pl CO-NET Robert Olech ul. Żwirki i Wigury 11/34 83-000 Pruszcz Gdański.
12. Warunkiem publikacji pracy na głównej stronie portalu optyczne.pl jest zgłoszenie do konkursu minimum 10 prac (łącznie przez wszystkich uczestników). W przypadku jeśli do konkursu będzie zgłoszone mniej niż 10 prac, zwycięska praca nie zostanie opublikowana.
13. Biorąc udział w plenerze każdy z uczestników oświadcza, iż jest autorem wstawionej pracy i posiada do niej wyłączne prawa autorskie, a wszystkie osoby widniejące na zdjęciu wyrażają zgodę na ich opublikowanie oraz publiczną ekspozycję.
Ostatnio zmieniony przez goltar Pon 21 Lis, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Można wstawiać zdjęcia.
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011   

1.
 
 
MaciekNorth 
Entuzjasta


Posty: 566
Skąd: pomorskie
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

2.
 
 
hydra
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

3.

 
 
skrzydlaty 
Nowy



Posty: 17
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

4
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

W sumie nie wiem, czy mi wolno wrzucać, ale w regulaminie nie widzę przeciwwskazań. ;) W temacie posucha, a mi nasunęło się pasujące zdjęcie - jakby co, to niech admin wyrzuci. :)

5.
 
 
MaciekNorth 
Entuzjasta


Posty: 566
Skąd: pomorskie
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

Cytat:
W sumie nie wiem, czy mi wolno wrzucać, ale w regulaminie nie widzę przeciwwskazań. W temacie posucha, a mi nasunęło się pasujące zdjęcie - jakby co, to niech admin wyrzuci.
Temat jest tak ogólny, że nikt nie powinien zarzucić Ci że wybrałeś go specjalnie dla siebie ;) Ja jestem jak najbardziej za tym aby zdjęcie zostało :D
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

MaciekNorth, dzięki za wsparcie ;) W sumie miałem nadzieję, że taki ogólny temat będzie cieszył się większym zainteresowaniem ;)
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

mozer napisał/a:
W temacie posucha
Ano posucha, a temat faktycznie obiecujący. Można go było brać z różnej strony.
Kontrast może być tak wielu rzeczy i sytuacji, że w sumie każdy coś pewnie ma w szufladzie, a tu .... tylko 5 prac.

Wyobrażam sobie np. zdjęcie czarnej limuzyny, gdy gdzieś obok na chodniku siedzi żebrak. Może być też człowiek zaczytany, siedzący na ławce, a za nim rozmyte (na długim czasie) samochody i tłum ludzi na ulicy.
Hmm, no cóż, ja takiego mocnego obrazka nie miałem, tylko jakiś tam kontrast, z kategorii sytuacji ... :smile:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

B o g d a n napisał/a:
Ano posucha, a temat faktycznie obiecujący. Można go było brać z różnej strony.
Prawdę mówiąc o tym plenerze mi się przypomniało jak... wkleiłeś swoje zdjęcie... :roll:
A w sumie wysłałeś jako pierwszy na dzień przed zakończeniem wysyłania prac...
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

hijax_pl napisał/a:
B o g d a n napisał/a:
Ano posucha, a temat faktycznie obiecujący. Można go było brać z różnej strony.
Prawdę mówiąc o tym plenerze mi się przypomniało jak... wkleiłeś swoje zdjęcie... :roll:
A w sumie wysłałeś jako pierwszy na dzień przed zakończeniem wysyłania prac...
I ja mam w to uwierzyć? Nie ściemniaj. :wink:
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

ghost, ja bym Ci to przyjął, ale wiesz, że się spóźniłeś? ;)
 
 
MaciekNorth 
Entuzjasta


Posty: 566
Skąd: pomorskie
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Ghost, gdzieś już widziałem to zdjęcie... :razz: Ale dzisiaj niestety za późno na wstawianie, choć piąty punkt regulaminu można różnie zinterpretować:
goltar napisał/a:
5. 02.10.2011 kończymy wklejanie zdjęć (...)
Tak jakby to był dzień kończący...

Ale może w drodze wyjątku z uwagi na niską frekwencję zdjęcie tez weźmie udział w konkursie? Ja jako uczestnik nie zgłaszam sprzeciwu :mrgreen:
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Ja już napisałem wyżej, ale dla jasności potwierdzam, że też nie zgłaszam sprzeciwu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16