Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: hijax_pl
Czw 27 Paź, 2011
VI Plener 321!
Autor Wiadomość
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   VI Plener 321!

Zabawa polega na wyborze najlepszej pracy zgłoszonej przez uczestników, wstawionej do tego wątku, oznaczonej kolejnym numerem i wykonanej zgodnie z trójczłonowym tematem definiującym: tematykę, sposób obróbki i kadrowanie.

Zasady ogólne:
- Autorzy prac: jawni.
- Metoda podjęcia decyzji: jawne głosownie przy użyciu trzech żetonów
- Format zdjęć: zgodnie z regulaminem forum.
- Czas konkursu: 2 tygodnie na zamieszczenie zdjęcia od momentu jego ogłoszenia + 1 tydzień na głosowanie po którym następuje wyłonienie zwycięzcy.
- Zwycięzca ma prawo stworzyć temat nowej edycji wybierając (dowolną metodą) po jednym elemencie z następujących list:
TEMATYKA: abstrakcja, akcja (np: wydarzenie, sport, impreza itd.), architektura, człowiek, fauna, flora, martwa natura, noc, pejzaż, technika (np: pojazdy, maszyny itd.)
TECHNIKA: efekty świetlne (sylwetki, pod światło, flary, pisanie światłem), grafika (np: kreatywna obróbka, panoramowanie, fotomontaż), hdr, high/low-key, kolorowe, krosowanie, monochromatyczne (b&w, sepia, cyan itd.), manipulacje (kreatywna perspektywa, wielokrotna ekspozycja, optyczne iluzje, tilt i shift), ostrość (płytki / głęboki / miękki focus, rozmycia, ruch, kreatywny bokeh)
FORMAT: dyptyk, kwadrat, pionowy, poziomy, tryptyk

Zasady szczegółowe:
- Temat: abstrakcja / ostrość (np: płytki / głęboki / miękki focus, rozmycia, ruch, kreatywny bokeh) / dyptyk.
- Wstawianie zdjęć: w terminie 7.10 - 20.10 (włącznie)
- Głosowanie: w terminie 21.10 - 27.10 (włącznie)
- Ogłoszenie wyników: 28.10

Mile widziane komentowanie, dyskutowanie, dopytywanie o szczegóły i wszelkie inne gadanie, nawet odrobinę nie na temat.

Wszelkie sugestie i uwagi proszę umieszczać w tym wątku

Zapraszam do wstawiania prac!
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Co by towarzystwo rozruszać - efekty niedzielnej nuuuudy ;)

1
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 18 Paź, 2011   

Przypominam, że trwa wstawianie zdjęć. Jeszcze przez dwa dni.
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 18 Paź, 2011   

2.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

Przypominam, że pozostał jeszcze czas do północy by wstawić swoją pracę w tym wątku.
 
 
MaciekNorth 
Entuzjasta


Posty: 566
Skąd: pomorskie
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

3.
 
 
FK09 
Uczestnik



Posty: 56
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

4. Jak abstrakcja to ABStrakcja
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

5
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

6.
 
 
dragossani 
Entuzjasta



Posty: 710
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

7.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

Ogłaszam, że wklejanie zdjęć zostało zakończone.

Od teraz mamy jeden tydzień na dyskusję i głosowanie
(21.10 - 27.10 włącznie)

Ogłoszenie wyników: 28.10.

Zapraszam!
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

Uff, no i dokonał się kolejny plener 321. Który to już...?
Nie było łatwo, ale do rzeczy :)
1.(hijax_pl) Praca interesująca, z pomysłem i w ogóle sympatyczna :) Bardzo dobrze wpasowuje się w temat "rozmyta abstrakcja", jednak sam temat ciągnie pracę trochę w dół. Trudno się odnaleźć wśród tych wszystkich "miękkości".
3. (MaciekNorth) Bardzo dobra praca.
4. (FK09) Uśmiecham się.. Praca "na zamówienie", mam na myśli to, że może istnieć tylko tutaj w tym plenerze. Nie jest uniwersalna i w innym miejscu wywołałaby zdziwienie. Jednak tutaj pasuje idealnie! Podoba mi się i znowu się uśmiecham :)
5. (moronica) Po lewej fajne przejście z ostrości w nieostrość. Trochę jakby mało światła. Po prawej całkowita abstrakcja :)
6. (Masza) Barwy jesieni. Proste środki wyrazu, a całość jakże miła w odbiorze :)
7. (dragossani) Podoba mi się pomysł i wykonanie.

A teraz żetony:
Praca 3. 1 żeton. Dałbym dwa, ale nie mógłbym wyróżnić dwóch pozostałych prac, które chcę wyróżnić.
Praca 4. 1 żeton. Za uśmiech :)
Praca 7. 1 żeton. Za.. klawisze(?)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

Tutejszyn napisał/a:
Który to już...?
Szósty :)

I chyba najtrudniejszy. Prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że ten temat takie zawirowania wywoła - w sumie zdecydowana większość prac na ostatnią chwilę, a jak się dobrze im przyjrzeć, to chyba nie trudno było coś stworzyć co by się wpisywało w te trzy tematyczne "namiary" ;)

A teraz do dzieła:
2. Bardzo starannie przygotowana praca. Fajka się jakby zatapia. Ładnie się ogląda, ale nie rozumiem dyptyku :(
3. Świetny pomysł i interesujący dyptyk. Z ciekawością poznałbym sposób w jaki przygotowałeś się do tego zdjęcia.
4. Ja też się uśmiecham jak widzę tę pracę :) Bardzo dowcipne podejście do tematu. To co mi się podoba to ten negatyw na górze i sposób w jaki się schodzą linie trakcji elektrycznej (mniemam, że to trakcja tramwajowa)
5. Bardzo podobają mi się zdjęcia, nie mam nic im do zarzucenia, ale jakoś tak nie rozumiem z punktu widzenia dyptyku...
6. Fajne listki, fajne kolorki, fajny bokeh! Miękko, delikatnie i kolorowo. Brawo!
7. Pomysł świetny. Idealnie wpisujący się w dyptyk.

Głosy rozdaję dziś równomiernie. Po jednym dla prac 4, 6 i 7.
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

1 fajna koncepcja i kolory, nawet mi sie podoba ta posteryzacja bokeh
2 nie bardzo rozumiem o co chodzi w tej pracy. czemu ta fajka jest polamana i lezy na ceglanym murze?
3 jak z reklamy, bardzo mi sie podoba
4 dolna czesc - tu widze nawiazanie do tematu, w gornej za to nie
6 swietne, nawet nie wnikam czy te teczowe maziaje to cos nalozonego z innego zdjecia czy jak, calosc trzyma sie kupy i przykuwa wzrok
7 najbardziej intrygujace tresciowo, fajny klimat

no i mam naprawde ciezki orzech do zgryzienia bo najchetniej obdarowalabym zetonami 1, 3, 6 i 7. jako ze jestem pewna, ze 6 najbardziej mi sie podoba, przyznaje mu 2 zetony a pozostaly 1 zeton w tej sytuacji idzie do 3

6 - 2 zetony
3 - 1 zeton
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

A ja dam 1,6,7 po 1 żetonie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15