Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: hijax_pl
Wto 01 Lis, 2011
VII Plener 321!
Autor Wiadomość
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

tak generalnie to nic mnie tu w tym plenerze nie porazilo, lacznie z moja wlasna praca :P kilka ptaszkow, kilka muszelek, kilka kotkow. zatem wyroznie 2 prace, ktore wg mnie sie tu wyrozniaja

5 - 2 zetony
2 - 1 zeton
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






arietiss 
Optyczny
arietiss



Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

7 świetna forma
5 dowcipnie
10 mroczne-fajnie wyszło

Po żetonie!
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Nie wiem, jak Wy uważacie, ale według mnie trudno było! Zazdrościłam wszystkim szczęśliwym posiadaczom zwierząt i nawet zastanawiałam się, czy aby potomstwa nie ucharakteryzować na faunę. Ostatecznie odpuściłam.
Wysoka i niska tonacja o wiele bardziej kojarzą mi się ze świadomie zaaranżowaną przestrzenią niż z przypadkowym trafieniem niedźwiedzia polarnego na śniegu (jak już powiedział Tutejszyn) czy też czarnej pantery w złowieszczym mroku. Zresztą widać to było po naszych pracach - kreatywni sięgnęli po muszelki i pluszaki. :)
Żetony rozdaję następująco: dla 7 (fajny obraz), 4 (oczy!) i 5 (bo... prawie jak żywa ta owca :wink: ).
 
 
fatman 
Optyczny



Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Krótko: 4, 6, 10.
 
 
krych 
Bywalec



Posty: 102
Wysłany: Sro 16 Lis, 2011   

moje punkty dla
10- 2 żetony
2- 1 żeton
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lis, 2011   

Kilka bardzo mi się spodobało (2,4,6,9), ale widzę, że foto moroniki znikło, więc poczekam z żetonami :) .
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011   

Praca moroniki jest już widoczna.
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lis, 2011   

Po jednym żetonie dla 2, 4, 10

Dlaczego tylko po jednym?
2 - Rozjaśnione, ale w naturze czarne paski na głowie nie podobają mi się; zebra - przez swoje liczne i mocne kontrasty - to jak dla mnie nie najlepszy temat na wysoką (niską zresztą też) tonację, za to kadr rewelacyjny
4 - Za duża ta ciemna plama, zbyt ubogo w jasnych tonach
10 - Tonacja bardzo mi pasuje jak na low-key, ale kadr mniej, tzn. jest ok, ale całkiem zwyczajny.

Co do 1 - brakuje mi drobnego, ciemnego elementu, który na zasadzie kontrastu podkreśliłby wysoki klucz, natomiast 6-kę psują te elementy na dole (poza tym ładny lk).
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lis, 2011   

3, 4, 10 po jednym żetonie :)
 
 
dragossani 
Entuzjasta



Posty: 710
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 19 Lis, 2011   

Ode mnie 2 żetony na 10 i 1 żeton na 7.
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 19 Lis, 2011   

Ode mnie 2 żetony dla 10 i 1 żeton dla 1.
 
 
mga
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

2 żetony dla 7, trzeci tym razem zostawię.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

mga napisał/a:
trzeci tym razem zostawię.
Na? ;)

Bez trzech żetonów de facto głos będzie nie ważny...
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

2 na 10 i 1 na 9.

7 bez tego kwadratu chyba bardziej by mi się podobała ;)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

moronica napisał/a:
tak generalnie to nic mnie tu w tym plenerze nie porazilo, lacznie z moja wlasna praca
To samo mogę napisać, podkreślając zdecydowanie "moją"... :D

Co do głosowania to:

2 żetony dla 5 - za dowcip :)
1 żeton dla 7 - za pomysł na obróbkę :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15