Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
co sadzicie o aparacie Fujifilm Finepix S100 fs?
Autor Wiadomość
snail_1981 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   co sadzicie o aparacie Fujifilm Finepix S100 fs?

Witam.

Chcialbym was zapytac jakie sa wasze opinie na temat aparatu Fujifilm Finepix S100 fs. Planuje kupic zaawansowany aparat kompaktowy z gornej polki i narazie najlepsze wrazenie zrobil na mnie wlasnie s1000fs. Czy ktos z was moze uzywa ten aparat i moglby mi opisac jego mocne i slabe strony? Generalnie interesuja mnie takie sprawy jak glebia ostrosci i na ile mozna w nia ingerowac, poniewaz bardzo lubie portrety i chcialbym zeby aparat sie dobrze spisywal w tym temacie. Druga sprawa to temet dystorsji w tym aparacie. Jak sobie z nia radzi?

Zastanawialem sie rowniez nad Panasonic Lumix DMC-FZ50. Co o nim sadzicie?

Jesli ktos uzywa jakis inny kompakt niz dwa wyzej wymienione i jest z niego zadowolony to czegam na podpowiedzi :mrgreen:

---
Pozdrawiam
snail_1981
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






h.s.
Rozmowny


Pomógł: 9 razy
Posty: 325
Wysłany: Czw 22 Maj, 2008   

Co do Fujika, to na tym forum była niedawno dyskusja
http://forum.optyczne.pl/...er=asc&start=30
Testy /amatorskie/ FZ50 znajdziesz na moim www i oczywiście tutaj na optyczne.
Co do portretów to najlepsze wyniki otrzymasz z lustrzanki - najmniejsza głębia ostrości - pod warunkiem użycia dobrego obiektywu, który zagwarantuje dobrą rozdzielczość na pełnym otworze.
Wszystkie hybrydy z małymi matrycami dają zbyt dużą głębię ostrości
 
 
snail_1981 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Czw 22 Maj, 2008   

wielkie dzieki za odpowiedz. Przeczytalem cala dyskusje na temat tego aparatu. Wczoraj bylem w sklepie i potestowalem go troche i w sumie spodobal mi sie. Porownalem go z f50 i mnie bardziej fuji odpowiada. No wiem, ze najlepsze portrety zrobie lustrzanka z dobrym obiektywem ale nie stac mnie na kupowanie roznych obiektywow, dlatego chyba zdecyduje sie na fuji. Tu mam wszystko w jednym:) Pozdrawiam
 
 
qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Czw 22 Maj, 2008   

Nie wiem, ale wydaje mi się, że za cenę (lub bardzo zbliżoną) tego fuji, to Możesz jeszcze dostać, choć już dosyć jest to utrudnione Olympusa E410 z dwoma obiektywami w zestawie (ZD ED 14 - 42mm i ZD ED 40 - 150mm) o zakresie ogniskowych 28 do 300 mm (w przeliczeniu dla małego obrazka). Gdyby przeliczyć to na zoom to dawałoby nam jakieś x10 z haczykiem - może to nie powalająca wartość, ale - to już jest lustro!!! :) I tu w przyszlości (jak ci na to pozwoli portfel i zajdzie taka potrzeba) możesz rozbudowywać arsenał o kolejne obiektywy - to znaczy, że nie jesteś praktycznie niczym ograniczony (poza kasą oczywiście i systemem, w który Wejdziesz ;) )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15