Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Inspiracje
Autor Wiadomość
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   Inspiracje

Polecam. Link

Skąd Wy czerpiecie inspiracje?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Ja swoje inspiracje czerpie ze wszystkiego. Kiedy idę sobie na miasto kiedy jadę gdzieś lub idę na trening to zamykam się jakby w takim swoim matrixie. Myślę własnymi kategoriami jestem odizolowany od wszystkiego :razz: Można to nazwać tzw. zawiasem ale w takim stanie można skupić swoje myśli na konkretnej rzeczy i osiągnąć coś nie zwykłego :cool: Może napisałem zbyt ogólnikowo ale między innymi chodzi też o fotografię i wybieranie kadru.
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Ja swoje inpiracje biorę z życia codziennego i z tego co mnie otacza. Przy każdej okazji mam przy sobie aparat i staram się wyłapać ciekawe kadry. Wycieczka piesza, jazda samochodem czy lot samolotem do dla mnie okazja do złapania szczególnych ujęć. Inspiracja to świat, tak ciekawy że nie można zapomniec o uwiecznieniu jego piękna.
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Uwielbiam fotografie Tomasza Tomaszewskiego
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

Chciałem skłonić Nas wszystkich do dyskusji nad poszukiwaniem swojego stylu.
Każdy ma inny gust/koncepcje/spojżenie.
Trudno jednak znaleść swoją własną drogę, nie znając prac innych. Często jakaś fotografia/seria fotografii może stać się inspiracją dla nas samych do spojżenia na 'temat' z własnej strony perspektywy.

kijos napisał/a:
Uwielbiam fotografie Tomasza Tomaszewskiego


Świetny jest cykl gypsies
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

No a ja chciałbym mieć warsztat podobny do Kamasha ;)
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

mnich napisał/a:
Chciałem skłonić Nas wszystkich do dyskusji nad poszukiwaniem swojego stylu.
Każdy ma inny gust/koncepcje/spojżenie.


Ja myślę ,że to chcemy pokazać na zdjęciu co nas osobiście intryguje i zastanawia. Na prawdę nie długo robię zdjęcia ale największą radość daje mi możliwość zatrzymania piękna i ulotności chwili... Nie wiem jak to nazwać ale czasami idę sobie na spacer i widzę tysiąc pięknych kadrów i tysiąc sposobów na przekazanie tego uczucia ,które sam poczułem kiedy o tym pomyślałem.

Kiedy będę potrafił poprzez zdjęcia przekazywać własne odczucia i zauważę ,że ludzie czują to co chciałem im przekazać to będę z siebie dumny.

Jaki romantyk ze mnie :mrgreen:
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

mnich napisał/a:
Świetny jest cykl gypsies

Genialny reportaż. Zresztą każde z tych zdjęć z osobna opowiada jakąś historię.
 
 
igorax 
Rozmowny
vast



Pomógł: 5 razy
Posty: 408
Skąd: p-ń
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

mnich napisał/a:
Skąd Wy czerpiecie inspiracje?

znalazło się takich dwóch których wielce szanuje...
a inspiracją dla mnie jest głównie człowiek, człowiek i jego ciało.

Jeanloup Sieff
http://www.youtube.com/watch?v=CP-oKAFWzWY

Horst
http://www.youtube.com/watch?v=Fj208Lo7Ia4
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Maj, 2008   

wydaje mi się, że inspiracja jest sprawą bardzo indywidualną i każdy musi poszukiwać jej sam, tak jak napisał k1caj_ns, trzeba częściej zamykać się w swoim matrixie. Oglądając masę fot, można dojść do wniosku, ze nic już nie da się zrobić , bo właściwie wszystko zostało zrobione ale na szczęście jest tyle możliwości, że życia nie wystarczy.

No i ....ja zawsze noszę ze sobą aparat ....hehe......nawet jak biegam po dachach, rusztowaniach i innych dziwnych miejscach
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 26 Maj, 2008   

Nie chodzi o to żeby kraść czyjeść inspiracje ;)

Poprostu każda fotka, ma swój jakiś początek. Dla każdego znas obraz-myśl rodzi się w inny sposób, to jest przecież piękne. :)
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 26 Maj, 2008   

Jeżeli chodzi o ptaki to inspirują mnie tacy fotografowie jak w linku niżej:
http://www.leslawkostkiewicz.pl
To zresztą mój kolega u którego nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy w fotografowaniu ptaków.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15