Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Brak wiadomości PRIV
Autor Wiadomość
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   Brak wiadomości PRIV

Piszę tu, bo nie wiem czy z PRIV'a by doszło :mrgreen:
Brak wiadomości PRIV mimo, że mam powiadomienie na e-mailu.
Możecie sprawdzić?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

A jak się wysyła, to się nie wysyła, tylko zapisuje się w folderze "do wysłania" i pewnie wysyła e-maila, a PRIV nie.
I jeszcze dodam, że nie zawsze wskakuje prawy alt + e i muszę edytować posty ;)
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

nienietaktak, prawy alt Ci "wylata" z klawiatury i masz do optycznych pretensje? :razz: :razz: :razz:

Teraz priv doszedł ;)
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

pioroon, no nie wiedziałem, że to moja wina jest. sorrrrrrryyyyyy ;)
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Drodzy Arki i Komorzy ;)
nadal jest coś nie tak, dostałem 2 maile, że mam wiadomości na forum a tu nic. Sam napisałem nową wiadomość PRIV i mam ją cały czas w folderze "Do wysłania" mimo kilkukrotnych prób wysyłania.
Co jest nie tak?
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

pioroon, wiadomosc wyslana pozostaje w folderze do wyslania do czasu jej otwarcia przez nadawce, do tego momentu mozesz ja nawet edytowac lub skasowac. nadawca wtedy dostaje powiadomienie email ale jesli wiadomosc skasowales to on jej juz nie znajdzie w swojej skrzynce odbiorczej
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

moronica, dzięki za info, ale w takim razie o co chodzi z mailami admin_forum. Dostałem właśnie 2 takie maile, jestem zalogowany na forum i żadnych nowych wiadomości nie widzę :(
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

pioroon, nie mam pojęcia o czym piszesz. Możesz nieco precyzyjniej podać co dostałeś? Treść i nadawcę.
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

komor, z admin_forum@optyczne.pl dostałem dwie wiadomości o godz. 18:03 i 18:21. Piszę tu o mailu na prywatną pocztę ze standardowym tekstem:
"Witaj pioroon,

W twojej skrzynce pojawiła się nowa Prywatna Wiadomość od moronica na
"forum.optyczne.pl". Możesz zobaczyć nową wiadomość klikając na
poniższy odnośnik:
http://forum.optyczne.pl/privmsg.php?folder=inbox

Pamiętaj, że możesz zawsze wyłączyć powiadamianie o nowych
wiadomościach zmieniając odpowiednie ustawienia w Twoim profilu."

Po wejściu na forum żadnych wiadomości nie mam.
Moronica pisała, że to działa trochę inaczej niż "normalny" e-mail, czyli dopiero gdy odbiorca się zaloguje na forum, wtedy u nadawcy wiadomość odznacza się jako "Wysłana". Poza tym, jeżeli przed zalogowaniem odbiorcy, nadawca skasuje wysyłaną wiadomość, wówczas odbiorca jej w ogóle nie zobaczy. Zakładam, że mój przypadek to właśnie to? ;)
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

moronica, tłumacz się. :) Wysyłałaś coś do Pioruna i potem skasowałaś, zanim odebrał?

pioroon napisał/a:
gdy odbiorca się zaloguje na forum, wtedy u nadawcy wiadomość odznacza się jako "Wysłana"

Nie jak się zaloguje, ale jak przeczyta wiadomość, a precyzyjniej: wyświetli ją w swojej skrzynce.
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

komor, nie, pewnie ten konkretny tekst skopiowal z testowej wiadomosci, ktora odebral bez problemow
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

komor, dzięki za wyjaśnienia.
Czyli albo mam cichą wielbicielkę, albo jakiś świr, albo ktoś usunął jak obczaił że chciał do kogoś innego ;)

komor napisał/a:
moronica, tłumacz się. Wysyłałaś coś do Pioruna i potem skasowałaś, zanim odebrał?

Też ją podejrzewałem, ale nie jako wielbicielkę :P :)

A tak serio to pewnie nienietaktak, on tu coś mieszał ;)

P.S. Drążyłem temat, bo wystawiłem szkiełko na sprzedaż i myślałem, że się dobijają drzwiami i oknami ;)
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

a skąd miałem wiedzieć bez instrukcji obsługi (!), że tak się zachowuje PW? Zamiast "do wysłania" można nazwać tę zakładkę "nieodebrane" i wszystko jasne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15