Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Produkt roku 2012 według Czytelników Optyczne.pl
Autor Wiadomość
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   Produkt roku 2012 według Czytelników Optyczne.pl

Zapraszamy wszystkich do udziału w plebiscycie na

"Produkt roku 2012 według Czytelników Optyczne.pl"

W tym roku głosujemy w pięciu kategoriach: bezlusterkowiec cyfrowy, lustrzanka cyfrowa, aparat kompaktowy, obiektyw i lornetka.Na głosujących jak zawsze czekają atrakcyjne nagrody.

http://www.optyczne.pl/plebiscyt2012

Jeśli ktoś ma ochotę, w tym wątku może też zdradzić na co głosował.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Jesteście pewni, że wszystkie produkty z wykazu pokażą się na rynku w tym roku? Tak pytam po 200-400/4 Canona z zeszłego roku. Okazało się, że nagrodę dostał produkt lekko wirtualny...
Ja na bezlusterkowce nie głosuję bo i nie mam na co. Na Sony też nie :razz:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

To chyba nie jest aż takie ważne czy się pokażą czy nie. Taki plebiscyt to trochę zabawa, trochę konkurs piękności. Ludziom nie przeszkadza ocenianie sprzętu, którego nie mieli w rękach lub nawet nie widzieli na oczy. Kryterium obecności w plebiscycie jest premiera do 30 listopada 2012 roku. Wiem, że można rozważać termin wprowadzenia do sklepów, ale wtedy jest problem z ustaleniem do jakich sklepów, bo w USA dochodzi szybciej niż do naszej, małej Polski.

Ja osobiście głosowałbym na Fuji X-Pro1 lub Olka OM-D w bezluserkowcach, na Canona 5D MkIII w lustrzankach, na Sony RX1 lub RX100 w kompaktach, Sigmę 1.4/35 lub Olka 1.8/75 w obiektywach i Leikę Trinovid 10x42 lub Zeissa Conquest HD 10x42 w lornetach.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 01 Gru, 2012   

Arek napisał/a:
na Canona 5D MkIII w lustrzankach


Tutaj zgadzamy się w 100%. W obiektywach troszkę mniej. Sigma 35/1.4 ma u mnie drugie miejsce. Na pierwszym bym postawił Tamrona 70-200/2.8, tylko najpierw wolałbym te szkła samemu sprawdzić :twisted:
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Gru, 2012   

Arek napisał/a:


na Canona 5D MkIII w lustrzankach

Poszło ;)
 
 
manolo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Gru, 2012   

ja byłem nieco przekorny, widzę że większość głosuje bardziej na to co ma szansę wygrać a niekonieczne co mu się podoba :)

Fujifilm x-e1
Canon G1x
Pentax k-5 II
Samyang TS-E 24
o lornetach pojęcia nie mam, więc nie głosowałem
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Gru, 2012   

W lustrach nic ciekawego w tym roku - albo odgrzewany kotlet (ew. powolna ewolucja), albo niedoróbki, albo za bardzo nie pasuje do tej kategorii - dlatego na nic tutaj nie głosowałem.

W bezlustrach wady Fuji zbyt mocno kłócą się z nadętym wizerunkiem sprzętu profesjonalnego. Gdyby nie marketing, to głosowałbym na nich za innowacyjność, a tak punkt dla OM-D :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14