Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Blokowanie reklam
Autor Wiadomość
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

jaad75 napisał/a:
MM, a dorobili się w końcu zarządzania kolorem?... :twisted:


a po co, to są kwestie drugorzędne :wink: :razz:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






-Adam-
Nowy


Posty: 7
Wysłany: Sro 12 Gru, 2012   

Mam uznanie dla "optycznych" i wiem że reklamy są tym co zapewnia istnienie tej stronie.
Dlatego ustawiłem Waszą stronę jako wyjątek w blokerze reklam.

Dziękuję że reklamy zazwyczaj nie są zbyt nachalne.
Niestety wygląda że będzie gorzej...

Wyskakująca ostatnio reklama na dole strony (obecnie samsung) jest wkurzająca.
Czy mógłbym prosić Optycznych żeby pozostali przy wcześniejszych lokalizacjach tego "zła koniecznego" jakim są reklamy?

Tzn na górze i po bokach, ale już bez takich wyskakujących zasłaniających treść planszy?

Z góry dziękuję
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 12 Gru, 2012   

Popieram. Reklamy zasłaniające treść są jak obwoźni sprzedawcy wstawiający nogę w drzwi. :)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Gru, 2012   

Jest grudzień, to jedyny czas, w którym jest możliwość zarobienia na utrzymanie strony w okresie posuchy czyli w I kwartale każdego roku, kiedy reklam jest jak na lekarstwo. Zawsze staramy się unikać robienia wyskakujących reklam i chyba przez ostatnie 2-3 lata nie było żadnej takiej. Przez takie reklamy zakończyliśmy nawet współpracę z dużym domem mediowym, który notorycznie coś takiego próbował nam wciskać.

Teraz trudno było nam jednak tego uniknąć, bo wszystkie inne miejsca pozwalające na emisję tak dużej reklamy były zajęte. A pojawił się klient, który nie kwapi się do reklamowania sprzętu foto i odmowa publikacji reklamy w obecnej formie mogłaby wiązać się z jego całkowitą stratą. Reklama ma ograniczoną liczbę wyświetleń dla jednego użytkownika, więc na dłuższą metę nie powinna być uciążliwa.

Przepraszam za niedogodności i obiecuję, że takie reklamy to nie norma lecz rzadki wyjątek, którego staramy się unikać.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 12 Gru, 2012   

To się nazywa obsługa klienta! :)
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Gru, 2012   

Ciekawe jaka jest ilość tych wyświetleń, bo ja zobaczyłem ją już około 20 razy, zaczynam zastanawiać się nad odhaczeniem z wyjątków. Co innego, że juz korzystam z 4 kompów i kilku IP.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012   

Nie jest źle, wczoraj wyskakująca reklama była, dziś nie.

Poza tym, reklamy na stronie optyczne mogą okazać się potrzebne/pomocne dla kogoś, kto szuka jakiegoś sprzętu foto.

Np. reklama OMD i obiektywu za złotówkę.
Gdyby nie ta na stronie optyczne, pewnie nie dowiedziałbym się, że taka promocja istnieje.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012   

Nie wiem o jakim wyskakiwaniu piszecie, bo ja się na blokowaniach nie znam, niczego w tym kierunku specjalnie nie robiłem i nic mi nie wyskakuje...
Mam na myśli cudaki latające po całym ekranie. Na jakieś kolorowanki w stałych miejscach zwyczajowo nie zwracam uwagi, nie czytam, nie klikam, więc może o tym mowa?
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Pon 17 Gru, 2012   

MM napisał/a:
Nie wiem o jakim wyskakiwaniu piszecie,


Samsung.PNG
Plik ściągnięto 12634 raz(y) 343,1 KB

 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 17 Gru, 2012   

Widze ze sa jakies pozytywne skutki blokowania stron przez PRC. U mnie tez optyczne sa w wyjatkach blokowania, a nigdy takie cos mi nie wyskakuje :grin:
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Gru, 2012   

muzyk napisał/a:
Samsung.PNG

W życiu coś takiego mi nie wyskoczyło...w lisie mam ustawione blokowanie z wyjątkiem dla optycznych.
 
 
4motion 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 468
Skąd: IRL/PL
Wysłany: Pon 17 Gru, 2012   

muzyk napisał/a:
MM napisał/a:
Nie wiem o jakim wyskakiwaniu piszecie,


Mi też nic takiego nie wyskoczyło a nie mam adblocka.
 
 
-Adam-
Nowy


Posty: 7
Wysłany: Pią 10 Maj, 2013   

Oj chyba Optyczne przestaną być u mnie wyjątkiem w adblokerze ;-(
A Samsungów i Usjana Bolta już znielubiłem masakrycznie!

Po grudniowej odpowiedzi Arka przebolałem naskakującą na mnie reklamę, traktując to jako coś w rodzaju jednorazowego incydentu.
Jednak widzę że krok po kroku reklamy zwyciężają nad dobrym smakiem Optycznych.
Maj to nie jest chyba drugi "jedyny czas, w którym jest możliwość zarobienia na utrzymanie strony"

Wiem że Optyczne utrzymują się z reklam. Nie mam nic przeciwko.
Także artykuły sponsorowane (jeśli jest to wyraźnie zaznaczone) nie są dla mnie czymś złym.
Zdarzają się wśród nich perełki które nawet miło się czyta i sporo można się z nich dowiedzieć. (jak np. "O Sony Cyber-shot RX1 słów kilka")

Za kawał dobrej roboty należy się naturalnie wynagrodzenie.
Ale szanujmy się nawzajem.
Niech reklamy mają (i znają) swoje miejsce.

Wyskakującym planszom mówię NIE!

Pozdrawiam
Adam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 17