Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: hijax_pl
Sob 24 Sie, 2013
Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?

Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?
Canon
40%
 40%  [ 671 ]
Konica-Minolta/Sony
11%
 11%  [ 195 ]
Nikon
24%
 24%  [ 412 ]
Olympus
4%
 4%  [ 79 ]
Pentax
7%
 7%  [ 116 ]
Samsung
0%
 0%  [ 12 ]
Panasonic
0%
 0%  [ 7 ]
Sigma
0%
 0%  [ 5 ]
Fuji
0%
 0%  [ 10 ]
inna
1%
 1%  [ 21 ]
nie posiadam
7%
 7%  [ 124 ]
Głosowań: 1396
Wszystkich Głosów: 1652

Autor Wiadomość
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Cze, 2013   

Przez dość długi okres fotografowałem pożyczonym sprzętem (razem ze studiem) albo Fuji Pro (mocowanie Nikon) albo Canon 5D , od kilku lat własne Pentaxy: kolejno: K-x, K-10, K-5 - kadyszka poszła w dobre ręce. Wcześniej fotografowałem Canonami (AT-1, Ftb, T-80, EOS 50) i średnim formatem (P-six, Mamiya RB 67 Pro, Mamiya Super 23 Graflex). Od momentu przejścia na własny sprzęt cyfrowy, musiałem się wielu rzeczy nauczyć . Ale warto było. :wink:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Fidelio 
Nowy


Posty: 6
Wysłany: Pią 23 Sie, 2013   

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Od 18 sierpnia jestem posiadaczem aparatu Nikon D90 + obiektyw AF-S DX 18-105 mm G ED VR. Wcześniej moim głównym aparatem był Canon PowerShot SX10 IS, więc można mnie uznać za zdrajcę Canona :razz:
 
 
forrest 
Rozmowny


Pomógł: 8 razy
Posty: 262
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 23 Sie, 2013   

Fidelio napisał/a:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Od 18 sierpnia jestem posiadaczem aparatu Nikon D90 + obiektyw AF-S DX 18-105 mm G ED VR. Wcześniej moim głównym aparatem był Canon PowerShot SX10 IS, więc można mnie uznać za zdrajcę Canona :razz:


Witamy, i nie martw się nie jesteś jedyny :wink:
 
 
HNIW 
Uczestnik



Pomógł: 1 raz
Posty: 56
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

A u mnie wreszcie po kompaktach Nikona i Sony przyszedł czas na lustro - sprawdzone i już wręcz legendarne D90.

Na razie z używanym Nikkorem 18-55 ED ale przyjdzie czas na jasną stałkę, jasnego zooma i Nikkora 70-300 VR - wszystko w swoim czasie.

Lustrzanka kupiona głównie dla jasnej stałki :)
 
 
malwinafon 
Nowy
Master


Posty: 4
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto 08 Paź, 2013   

Ja posiadam Nikona D3100 :) Widzę, po wynikach testu, że jednak jeśli chodzi o lustrzanki cyfrowe to przoduje Canon :) A to mnie zdziwiliście :P
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 08 Paź, 2013   

malwinafon napisał/a:
A to mnie zdziwiliście :P

Przoduje, ale jest ... na końcu, za Pentaxem i Nikonem.

Sony się nie liczy, bo to nie lustrzanki teraz, a jakieś sale lustrzane :wink:
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Pomógł: 5 razy
Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Wto 08 Paź, 2013   

...małe ale, temat został napisany "Wysłany: Nie 14 Maj, 2006",
od tego czasu system można było zmienić ze trzy razy,
ankieta nie jest wiarygodna, nowa by się przydała :)
 
 
bogdanek 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 247
Wysłany: Czw 10 Paź, 2013   

Robię zdjęcia Pentaxem K-5 , a z szuflady wyciągam czasem Canona A-1 lub Canona PowerShot SX110 is.
 
 
Wbmot
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Paź, 2013   

Posiadam Nikona d60 oraz Nikona d5100.
Obiektyw Nikkor 18-55 VR zamieniłam na 18-105 VR, dokupiłam równiez lampę zewnętrzną i jestem bardzo zadowolona :smile:
 
 
Inspiracja 
Nowy


Posty: 7
Wysłany: Sro 16 Paź, 2013   

Od 4 miesięcy posiadam sony alfa 77. Wcześniej miałam a100, więc przepaść gigantyczna. Jestem bardzo zadowolona z nowego soniaka. Aczkolwiek bez tych wszystkich bajerów, które moim zdaniem sony nieco 'przedobrzył' też bym przeżyła... Wszystko działa jak należy, początkowo miałam małe problemy z wizjerem, ale to była kwestia ustawień. Oprócz tego, szkła: Sony 1.4 50mm, Sony 11-18 4.5-6.6 oraz Tamron 70-300 4-5.6. Ze szkieł również jestem bardzo zadowolona i polecam.
 
 
a.animus@wp.pl 
Nowy


Posty: 13
Wysłany: Sro 20 Lis, 2013   Prawda!

Święte słowa, mam znajomego co pstryka na automacie uważając, że aparat sam lepiej dobierze parametry... ;P

marcinek napisał/a:
"...istotny błąd...." Fakt. Sam znam parę osób, które qpily lustrzankę, "bo jest lepsza od małpy" a stosują i tak w najpeszym razie tryb "P", a przeważnie "ten zielony rysuneczek".
Onie na optyczne.pl nie wchodzą.

Hmmm na myśl przychodzą mi 3 takie osoby i wszystkie mają "olki" E300 :-)


[ Dodano: Sro 20 Lis, 2013 18:54 ]
Ja mam stałkę 50-tkę ze światłem 1,8. Polecam, świetny obiektyw, no chyba że masz kilka stówek więcej, to oczywiście f 1.4 :D

HNIW napisał/a:
A u mnie wreszcie po kompaktach Nikona i Sony przyszedł czas na lustro - sprawdzone i już wręcz legendarne D90.

Na razie z używanym Nikkorem 18-55 ED ale przyjdzie czas na jasną stałkę, jasnego zooma i Nikkora 70-300 VR - wszystko w swoim czasie.

Lustrzanka kupiona głównie dla jasnej stałki :)
 
 
pawelek3D 
Nowy



Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Ja posiadam Nikona D3100 i jestem z niego bardzo zadowolony póki co. Fajne fotki robi.
 
 
zdebik 
Nowy


Posty: 23
Wysłany: Sro 04 Cze, 2014   

Kompakty HP i Nikon potem C60D obecnie 5D3.
 
 
Peterpan 
Nowy



Posty: 6
Skąd: Bolton, Canada
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2014   

Post przeniesiony.

http://forum.optyczne.pl/...p=466297#466297
Ostatnio zmieniony przez Peterpan Pią 19 Wrz, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2014   

czesc Peterpan, spytaj tu http://forum.optyczne.pl/viewforum.php?f=23 bo cie pogonia ;) juz wystarczy, ze sie nasluchasz za to sony ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 18