Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
FOTOGRAFIA W PODCZERWIENI
Autor Wiadomość
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Sie, 2014   

16. Polska Toskania :wink:

20140822_8222520.jpg
Plik ściągnięto 5884 raz(y) 504,96 KB

20140822_8222523-2.jpg
17.
Plik ściągnięto 5885 raz(y) 492,44 KB

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






gonia65 
Uczestnik


Pomogła: 1 raz
Posty: 91
Wysłany: Nie 31 Sie, 2014   

Moje pierwsze foty w podczerwieni :) Wiem, że nad obróbka musze popracować, ale myślę ze te dwie mogę pokazać :mrgreen:


18.


19.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Sie, 2014   

gonia65, no, spoko są!
Dawaj więcej :mrgreen:
 
 
ryszardo 
Maniak



Pomógł: 46 razy
Posty: 924
Skąd: Józefów
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

gonia65, zdjęcia fajne.

Odnośnie pracy nad obróbką - tak, ale moim zdaniem nie w tym kierunku co fatman.
Jego zdjęcia wyglądają dobrze, obróbka jest efektowna, ale typowa dla IR.
Twoje zdjęcia są mniej efektowne, ale delikatniejsze i bardziej stonowane - mi się to podoba i chciałbym zobaczyć, jak ten styl może ewoluować.

fatman, mam nadzieję, że nie odbierzesz negatywnie tego, co napisałem wyżej.
Z Twoich na tej stronie bardzie podoba mi się 17. Zarówno pod względem kadru, jak i obróbki. Ciekawie wyglądają dwie części pola o różnej roślinności i chmury są naturalnie białe, a nie niebieskie, jak na 16. Nasycenie kolorów i kontrast barwny między niebem, a ziemią też lepsze na 17.
 
 
gonia65 
Uczestnik


Pomogła: 1 raz
Posty: 91
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

No to daję kolejne:

20.


21.


22.
Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Pon 01 Wrz, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

21 bardzo ładna kompozycja oraz kolorystyka
Jedynie coś złego dzieje się na szczycie wieży jakiś stempel tam poszedł?, biała plama i dziwny czubek czegoś
 
 
gonia65 
Uczestnik


Pomogła: 1 raz
Posty: 91
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Tak,też zauważyłam tę dziwną wieżę :mrgreen: Gdzieś przypadkowo nacisnęłam i się skaszaniło, ale już nie mogłam poprawić ;)
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

gonia65, Trzeba było zostawić to zdjęcie bo najładniejsze z serii jak dla mnie. A że miało jakąś skazę to i tak niczego mu nie ujmowało, w końcu uczymy się na błędach.
 
 
gonia65 
Uczestnik


Pomogła: 1 raz
Posty: 91
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Ale ja z nim nic nie robiłam. Albo admin wykasował, albo coś innego się zdarzyło. Wstawię jeszcze raz. Już lepsze.

21a
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Coś się zwiesiło chyba. Wcześniej nikt nic nie ingerował w posta :smile:
 
 
gonia65 
Uczestnik


Pomogła: 1 raz
Posty: 91
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Coś się zwiesiło chyba. Wcześniej nikt nic nie ingerował w posta :smile:


Pewnie tak, ale wstawiłam pod spodem :)

[ Dodano: Pon 01 Wrz, 2014 19:10 ]
To jeszcze 4 z serii skansenowej i muszę zmienić temat, ale pogoda nie służy :)

23.


24.


25.


26.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

gonia65, fajnie dajesz.
Podobają mi się Twoje zdjęcia.
 
 
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

gonia65--No i ja muszę pogratulować :shock: :shock:
 
 
kriss8 
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

chmm. zaiste wygladaja fenomenalnie te zdjecia. zawsze mnie fascynowal pomysl infra red.
 
 
gonia65 
Uczestnik


Pomogła: 1 raz
Posty: 91
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2014   

Serdeczne dzięki za miłe słowa :) Szczególnie, że to moje pierwsze "IRenki" i dopiero się uczę. Jak znowu coś ustrzelę to pokażę, ale pogoda raczej mało sprzyjająca. raczej jednak nie przestanę, bo mi sie taka zabawa spodobała.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 1,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19