Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Rankingi na portalu Optyczne.pl
Autor Wiadomość
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

U mnie działa normalnie. Mówisz o klikaniu z listy nieprzeczytanych tematów czy z listy tematów w dziale Propozycje? Ja wszedłem z listy nieprzeczytanych i od razu przeniosło mnie do Twojego postu.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Lista tematow w dziale Propozycje, po kliknieciu na temat laduje na pierwszej stronie, i tylko jedynie w tym temacie.
 
 
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Ja kliknąłem w listę i też zadziałało normalnie, czyli przeniosło do powyższych postów.

[ Dodano: Czw 11 Wrz, 2014 11:06 ]
knieszporek napisał/a:
To może iść tropem Amazon-a?
W opinii (czytelnika) dodać "Czy poleciłbyś ten obiektyw/... innym?" oraz, dla czytających, zaznaczenie, czy dana opinia okazała się przydatna, a potem już można zapodać najbardziej przydatną pozytywną i najbardziej przydatną negatywną na początku opisu.
A ranking konstruować zliczając "polecenia" +1 za tak, -1 za nie.
I może -- celem uproszczenia -- zostawić tylko gwiazdki oceny ogólnej, usunąć pole Cena zakupu (Po co to? Chyba, żeby zdenerwować czytającego, że przepłacił...) i usunąć pole Wykorzystanie (Również po co to? Osoba zawodowo wykorzystująca obiektyw oceni go lepiej, jeśli jest solidnie zbudowany, co można napisać w zaletach i powinno uwzględnić się w gwiazdkach).
W ramach upraszczania, ale to już dużo pracy, do pól Wady i Zalety można dodać predefiniowane, najczęściej używane wady i zalety.

Łomatko! Mam nadzieję, że to tylko żart? ;)
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

TomPL2 napisał/a:
kliknąłem w listę i też zadziałało normalnie, czyli przeniosło do powyższych postów


Mam tak samo.
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2014   

A u mnie ciagle d pierwszego postu :( . Dobrze ze to tylko w tym watku tak sie dzieje :)
 
 
Chris62 
Entuzjasta


Pomógł: 8 razy
Posty: 665
Wysłany: Czw 02 Paź, 2014   

Sunders napisał/a:


Ja z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że ktoś może brać jego "wyniki" pod uwagę kupując sprzęt :wink:


A niby czemu nie?
Czy po ot ktoś tam się produkował żeby to "olać"?
Każda opinia jest cenna - niestety zdarza się ze wpadnie jakiś nawiedzony i powypisuje stek bzdur na koniec rzuci "nie kupujecie tego szmelcu tylko Toyota" itp.

Ja na przykład czytam co ludzie piszą o tym czy tamtym potem sobie weryfikuję czy faktycznie jest tak czy tak i czy mi dana specyfikacja odpowiada bo wiadomo wszędzie jest jakiś kompromis.
Jak powiedziałem koledze, że za słuchawki zapłaciłem ponad 1000 PLN to się po głowie pukał co za idiota ze mnie jakoś nie mógł pojąć że dla mnie były tyle warte i te 2x tańsze nawet w gę nie wchodziły.
No i takie tańsze w recenzji bym zjechał że słabizna ale dla niego to będzie cud miód orzeszki i dałby im najwyższe oceny tylko dlatego, że brzęczą.

Reasumując nie wynik końcowy "rankingu" jest przydatny tylko poszczególne pojedyncze rozsądne opinie napisane przez osoby obyte z tematem i znające się na rzeczy.
Wynik jest często korelacją klasy sprzętu do ceny czyli ludzie oceniają czy był wart danej kwoty czy są zawiedzeni. Nie każdy wie że mógł zapłacić mniej i kupić coś równie dobrego albo i nawet lepszego albo dołożyć tylko troszkę i kupić coś znacznie lepszego - tu jest pies pogrzebany.
Dlatego kiedyś wyraziłem opinię w komentarzu że sprzęt jest wart albo niewart uwagi.
Zdecydowanie mamy zbyt dużą liczbę modeli na rynku 75% z nich mogłaby nie istnieć i nikt by nie odczuł ich braku no ale marketing..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14