Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Baranów Sandomierski 2014 - VII Zlot Czytelników Optyczne.pl
Autor Wiadomość
jaol 
Nowy


Posty: 15
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

129.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






ab_foto 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014   

Jako, że przez przypadek znalazłem się w centrum zlotu :razz: (powiedzmy jako nieświadomy turysta) wpadłem tutaj obadać jak się bawiliście - bo zabawek z tego co widziałem nie brakowało (zazdrość). Miejsce też bardzo fajne. Dużo przestrzeni i możliwości - no i niedaleko do innych ciekawych miejsc z tego co widzę.

O ile "oficjalna relacja" przyjemna to pozostałe zdjęcia no cóż ... sparafrazuje może słowa jednego uczestnika jakie usłyszałem w moim kierunku: "Z takimi zdjęciami to na nikim wrażenia nie zrobicie" ;)


pozdrawiam
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2014   

ab_foto, szczerze mówiąc nie wiem czego oczekiwałeś. To zlot amatorów, a nie zawodowców, z których każdy ma World Press Photo na koncie. Co więcej, zlot amatorów, którzy testują sprzęt, sprawdzają go pod kątem swoich potrzeb, dobrze się bawią itp. Nikt z nich nie nastawiał się na zdjęcia życia. Co więcej, jak miał jakieś udane ujęcie wystawił je do konkursu. Tutejsza galeria to takie "rodzinne" luźne pstryki.

A zazdrość odnośnie zabawek łatwo wyeliminować przyjeżdżając na nasz Festiwal:
http://www.optyczne.pl/index.php?news=7389

Też będzie się czym pobawić.
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2014   

ab_foto napisał/a:
O ile "oficjalna relacja" przyjemna to pozostałe zdjęcia no cóż ... sparafrazuje może słowa jednego uczestnika jakie usłyszałem w moim kierunku: "Z takimi zdjęciami to na nikim wrażenia nie zrobicie"

Czekamy na Twoje fotoperły ze zlotu, turysto! Gawiedź dozna uniesienia, dobrze będzie. :)
 
 
ab_foto 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2014   

Arek napisał/a:
ab_foto, szczerze mówiąc nie wiem czego oczekiwałeś. To zlot amatorów, a nie zawodowców, z których każdy ma World Press Photo na koncie. Co więcej, zlot amatorów, którzy testują sprzęt, sprawdzają go pod kątem swoich potrzeb, dobrze się bawią itp. Nikt z nich nie nastawiał się na zdjęcia życia. Co więcej, jak miał jakieś udane ujęcie wystawił je do konkursu. Tutejsza galeria to takie "rodzinne" luźne pstryki.

A zazdrość odnośnie zabawek łatwo wyeliminować przyjeżdżając na nasz Festiwal:
http://www.optyczne.pl/index.php?news=7389

Też będzie się czym pobawić.


Po "tekście powitalnym" spodziewałem się naprawdę sporo! Nie wątpię, że uczestnicy zlotu dobrze się bawili. Ja poszedłem swoją ścieżką co by nie ośmieszać się swoją maszynką do zdjęć ;)

A co do festiwalu to dziękuję za zaproszenie. Może kiedyś zawitam.


masza napisał/a:

Czekamy na Twoje fotoperły ze zlotu, turysto! Gawiedź dozna uniesienia, dobrze będzie. :)

Nie byłem uczestnikiem zlotu więc moje obrazki pozostaną jedynie tam gdzie je opublikowałem. Jedyne uniesienia jakie pozostaną to te z zabawy poważnym sprzętem w Baranowie.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

ab_foto napisał/a:
Po "tekście powitalnym" spodziewałem się naprawdę sporo!


O czym piszesz?
 
 
bogdanek 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 247
Wysłany: Nie 05 Paź, 2014   

ab_foto,- rzeczywiście , przyjechałem na zlot przede wszystkim po to , by przetestować sprzęt, który ,, chodzi" mi po głowie od pewnego czasu .
Zrobiłem kilkaset zdjęć , ale testowych , a te które mógłbym dać na konkurs, są na moim dysku .
Patrząc na nie , przypomina mi się przyjazd , zakwaterowanie i tak dalej , po prostu odpocząłem przez te prawie trzy -cztery dni i te zdjęcia mi o tym przypominają.
Zapewniam Cię , że jeżeli będę mógł jechać na następny zlot, to odległość nie będzie miała znaczenia.
Kogo obchodzą lepsze czy gorsze zdjęcia , wygrało zdjęcie ze średnioformatowca ( chyba ) robione przez zawodowca , i słusznie moim zdaniem .
Było super , a zdjęcia to taki dodatek do życia jak ktoś nie ma talentu do ich robienia , tak , że luz .Pozdrawiam :-)
 
 
jaol 
Nowy


Posty: 15
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014   

Takie zdjęcie zrobiłem. :mrgreen: :)


Chyba to jednak nie Baranów... :evil:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014   

Tego Pana znamy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14