Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Poziom rozmów na forum
Autor Wiadomość
TS
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Lis, 2014   Poziom rozmów na forum

Parę cytatów z ostatnich wątków:

,,Im wiecej piszesz tym bardziej sie kompromitujesz.''
,,Ale nie jestes sam, wtorny analfabetyzm dotyka ok 60% spolezenstwa.''
,,Dobrze, ze ci optyczne takie zdanie musza napisac, bo inazej nie wiedzialbys co myslec.''

Sprawa nie dotyczy jednego użytkownika, takie chamstwo prezentuje kilka osób.

Po paru takich odzywkach na żywo niejeden dałby po mordzie. Odpowiednikiem jest tutaj ban, ale najwyraźniej albo moderatorzy olewają pracę, albo to akceptują. Nie wiem, może to u nich typowy poziom rozmów w pracy czy w domu?

Ja dziękuję za taplanie się w gów..ie. I pewnie nie tylko ja patrząc na to, że miesięczna liczba postów jest niewiele większa niż w 2007 i z roku na rok spada... Niedługo forum zniknie.

Żegnam.
TS
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 21 Lis, 2014   

TS napisał/a:
Nie wiem, może to u nich typowy poziom rozmów w pracy czy w domu?

Ze smutkiem stwierdzam, że tym zdaniem dołączasz do poziomu osób, które swoim wpisem krytykujesz. Niestety, wszystkiego wyłapać się nie da, nie da się ukryć, że jest też pewne zmęczenie materiału. Na zaczepki można nie odpowiadać, można zgłaszać też do moderacji (co niektóre osoby czynią, usprawniając życie sobie i innym). Cóż mogę jeszcze dodać – nie odchodź. :)
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Lis, 2014   

No widzisz, od razu wyłapałeś osobisty atak... A ja celowo tak napisałem, taka mała prowokacja :) Oczywiście, że tego nie insynuuję. Zawsze szanowałem rozmówców.

Ale to nie jest kwestia przeoczenia, bo jednak za dużo chamstwa. Będę zaglądał, może kiedyś wrócę.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Lis, 2014   

TS napisał/a:
Po paru takich odzywkach na żywo niejeden dałby po mordzie.


TS, zaliczyłbyś siebie do kategorii "niejeden"? W sensie dałbyś komuś po mordzie za takie odzywki jak wyżej?
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lis, 2014   

Żegnaj TS.

Optyczne faktycznie zdycha.

Proponuję aby moderatorzy obligowali znieważającego do spotkania z dotkniętym tym -w realu, pod groźbą bana.
Ożywiłoby to tą stronę i wpłynęło na częstsze spotkania w cztery oczy członków naszej forumowej społeczności.
Dodatkowo, byłaby to kontynuacja pięknej, a już trochę zapomnianej, tradycji pojedynków.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 24 Lis, 2014   

Czyli ustawki !
A miże by to połączyć ze Zlotami?
Nie trzeba by wtedy angażować modelek ani kaskaderów.
Już widzę te wyrwane kłaki lasek i okrwawione paszcze dyskutantów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

dcs napisał/a:
tradycji pojedynków.


Na broń palną? SUPER :mrgreen:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Niestety to charakterystyka internetu. Na forum i w komentarzach dużo mocnych w gębie. Na zlotach i festiwalach pełna kulturka. Trochę tych spotkań było, kłótni albo choćby małego nieporozumienia, w którym padłyby takie słowa jak przytoczone w tym wątku nie pamiętam. Szkoda, że internet powoduje, że zachowujemy się inaczej niż w realu. Naprawdę można komuś zwrócić uwagę w sposób nie powodujący zadrażnienia. Trzeba tylko chcieć.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Co prawda to prawda, face to face byłoby inaczej ale nad czym płakać - to cena postępu. Pamiętam jak wieki temu spotkałem się w knajpie z Arkiem (którego znałem w zasadzie wyłącznie z tego, że pisał do WiŻ o lornetkach, nawiasem mówiąc robiąc to samo co obecnie, czyli testy). Pamiętam jak strasznie podniecony mówił, że założył własnie stronę optyczne.pl i że tam będą testy sprzętu optycznego. Myślałem sobie "chłopie, z czego ty się cieszysz :) ". Będziesz robił a efekt będzie taki, że wszyscy będą wydziwiać i krytykować. Wbrew moim życiowym doświadczeniom a także "drobnym" przeciwnościom Arek rozwinął tę stronę i wkrótce stała się ona jedną z najważniejszych w kraju a może i nie tylko, ale nie badałem tego więc nie wiem. Faktem jest jednak, że nie bazuje ona na zdjęciach Krupy du ju łonabi a tapmadel tylko na rzetelnych a przede wszystkim powtarzalnych testach. Potem przyszedł pierwszy zlot (myślałem sobie, że pomysł poroniony ale co tam :) ). Taka sprawa charakterystyczna, że z tego co pamiętam zdjęcie grupowe po pierwszym zlocie było podpisane z imienia i nazwiska. Potem już chyba nie, bo czasy się szybko zmieniały. Obserwowałem też, jak zmieniali się ludzie na zlotach. Najpierw byli sami forumowicze, potem stopniowo obsada zlotów rozeszła się generalnie z forum. Wszystko to signum temporis jest i TS - jeśli czytasz, nie żegnaj się. Komor, nie przesadzaj z tym dołączaniem się, każdego może czasem szlag trafić. A Ty TS nie martylorogizuj, to że zrezygnujesz z tego forum będzie miało nie większe znaczenie dla świata niż to, że mucha wlazła między szyby i wzięła zdechła. Zawsze liczą się tylko ludzie :) . A Ty MM nie jaraj się na pojedynki, przyjdzie Lucky Luke i Cię odstrzeli tylko dlatego, że będzie lepiej strzelał, choć może 2+2 to będzie dla niego problem większy niż dla Ciebie całka z x.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15