Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o wsparcie
Autor Wiadomość
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   Prośba o wsparcie

Dzień Dobry,
W imieniu mojego najmłodszego brzdąca zwracam się z prośbą o wsparcie. Maluch urodził się 13.08.2014r. z bardzo ciężką wadą serca. Przez niespełna sześć miesięcy swojego życia przeszedł już 5 zabiegów, w tym 4 cewnikowania serca. Otrzymaliśmy szansę naprawy tego stanu rzeczy jedną operacją, którą może wykonać profesor Malec w klinice w Niemczech. W kraju zaproponowano nam niestety 2 operacje, w bliżej nieokreślonych terminach, które niestety i tak nie rozwiążą problemu.
Wstępnie termin operacji w Niemczech został wyznaczony na koniec 1 połowy tego roku. Warunek pierwszy to osiągnięcie odpowiedniej wagi ciała malucha i drugi opłacenie kosztów operacji - 36.500 Euro (ok. 159.000 zł).

Ponieważ ta kwota przerasta nasze możliwości finansowe, z dniem 28.01.2015r. pojawiła się możliwość wsparcia poprzez dwie poniżej wymienione fundacje:
http://www.dziekujezejest...o_szymonka.html (wsparcie bezpośrednie darowizną)

oraz
http://www.corinfantis.or...ekcja-calkowita (wsparcie darowizną oraz możliwość przekazania odpisu 1% z podatku)

Z góry dziękuje za każdą okazaną pomoc.

Pozdrawiam
Marcin Chmielecki
Ostatnio zmieniony przez RobertO Pią 17 Kwi, 2015, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Redakcja Optyczne.pl bardzo prosi wszystkich o pomoc dla pociechy Marcina. Już niedługo pojawią się aukcje internetowe ze sprzętem przekazanym przez naszą redakcję, z których cały dochód będzie przekazany na ten szczytny cel.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Marcin, jestesmy z Wami. Jak juz posałem na fejsie - możesz na nas liczyć!
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Na jednym forum muzycznym podam dalej!!!

Trzymajcie się!
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Podam adresy do stron znajomej, której córka też była operowana u prof. Malca. Marcin, napisz do niej.
Może czegoś się dowiesz, a ja jej dam znać, że się zgłosisz. Na PW podam więcej informacji.
http://zosianowak.net/?page_id=50
https://www.facebook.com/zosianowak.net?fref=ts
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

nienietaktak, dzięki:)
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Masz moje wsparcie, powodzenia dla dzieciaka :grin:
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

bhpchmiel napisał/a:
nienietaktak, dzięki:)

nie ma sprawy, chmielu :)
prosiłbym jeszcze administrację, aby, gdyby sie pojawiły, nie usuwała komentarzy sugerujących, że ktoś tu chce jakąś kasę od kogoś wyłudzić.
Trzeba być odpowiedzialnym za to, co się pisze w sieci i daje to jakiś pogląd na to, z kim tu mamy do czynienia.
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Bardzo Wam dziękuję:))
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Marcin, nie wiem jak to ruszyć, ale na Allegro można założyć profil aukcji dla konkretnej zbiórki.
Można by w tym temacie ruszyć.
Każdy zainteresowany użytkownik, mógłby wystawiać swoje aukcje z przeznaczeniem całości kwoty na wsparcie.
Ostatnio zaglądałem na takowe konto jednej z mieszkanka Legionowa, która utraciła wzrok i prosiła o wsparcie finansowe by móc poddać się operacji.

Wchodząc na dany profil, miałem możliwość wystawienia aukcji ze swoim przedmiotem, a zebrane w ten sposób środki przekazać na konkretne konto.

Niestety, nie wiem jak takie coś uruchomić.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Kiedyś robiliśmy coś takiego:
http://www.optyczne.pl//3...50_z%C5%82.html

Teraz też planujemy.
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Andrzej skoro można to spróbuje to jakoś ogarnąć:))
Arek, w imieniu szkraba, który już śpi bardzo dziękuje:
Poniżej kilka jego fotek:

1.


2.


3.


4.
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Arek, jeżeli przypadkiem nie macie dostępu do taniego druku, to w poniedziałek podpytam znajomego co mógłby zrobić dla tej akcji. musiałbym tylko znać rozmiar i nakład tego kalendarza. jakby co, to na PW.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Kalendarz to stara sprawa. Dałem jako przykład, że można dawać normalne aukcje. Teraz planujemy wystawić sprzęt fotooptyczny i zareklamować aukcje na naszej stronie głównej. Tylko muszę się ogarnąć, bo przed chwilą wróciłem z tygodniowego urlopu i nawet nie mam jeszcze dobrych zdjęć tych przedmiotów. Ale działamy :)

W zasadzie jako przykład to miałem dać:
http://www.optyczne.pl/34...na_Allegro.html

ale nie mogłem znaleźć.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Nie 01 Lut, 2015   

Musi się udać!

Marcin, może potrzebujesz jakieś pomocy informacyjnej?
Może trzeba gdzieś zadzwonić, itd?

Może zrobić by w języku niemieckim reklamę akcji?
Jeśli nie, to może coś bym sklecił po niemiecku i dał dalej?
Znam trochę ludzi, może by się zainteresowali.

Wrzucę temat wśród Polonii!

Tej w Muenster nie znam, ale... :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 16