Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 02 Lip, 2008
Sigima/Tamron 70-300 do zdjęć piłki nożnej?
Autor Wiadomość
robert723 
Początkujący


Posty: 28
Wysłany: Sro 09 Lip, 2008   

http://www.legialive.pl/g...tom4_f69.jpg,68

http://www.legialive.pl/g...iec1_f54.jpg,53

Fotogalerie wykonywane zestawem: Nikon D100 oraz Sigma 70-200 2,8 którą własnie zamierzam kupić. Czego mogę spodziewać sie w canonie 400d, lub 30(40)d?

Co do zdjęć to bardzo mi sie podobają. Nawet przy meczu wieczornym, które są rzadziej rozgrywane, czesto popołudniowe zdjęcia są super.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008   

Myślę, że warsztat jest tutaj podstawą :)

No i 30/40d, na 400d nawet nie patrz :)
 
 
robert723 
Początkujący


Posty: 28
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008   

No tak, ale 30/40d w Polsce kosztuje dużo za dużo :neutral: jak dla mnie na początek. Np. w niemczech, warto się porozglądać?

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2008 17:28 ]
Wogule, ktoś z was kupował sprzęt za granicą? Warto?

[ Dodano: Sob 12 Lip, 2008 13:50 ]
HELLO!
 
 
j_hil 
Nowy


Posty: 13
Skąd: Kwidzyn Pomorskie
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2008 17:28 ]
Wogule, ktoś z was kupował sprzęt za granicą

Tak cały sprzęt kupiłem zagranica, i co mnie cieszy to gwarancja, nie na rok jak w Polsce, tylko na 24miesiące. mam kontakt z taka osoba i przywiozła mi do domu. z kompletem dokumentów.pełen ful wypas. A sprzętu wziąłem za 8600zł A u niego wyszło mnie 7000.Samo Body canona 40d Kosztowało 2800zł do tego odliczę sobie casback (to tak sie pisz, nie wiem), to jest 560zł i mam sumę 2240zł.
 
 
robert723 
Początkujący


Posty: 28
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

Muwisz o USA czy europie?
I gdybym zdecydował sie na zakup w niemczech, to czy warto wziąć używkę?
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

robert723 napisał/a:
No tak, ale 30/40d w Polsce kosztuje dużo za dużo :neutral: jak dla mnie na początek. Np. w niemczech, warto się porozglądać?

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2008 17:28 ]
Wogule, ktoś z was kupował sprzęt za granicą? Warto?

[ Dodano: Sob 12 Lip, 2008 13:50 ]
HELLO!


Ano w Niemczech też się rozglądałem. Nie wygląda to za ciekawie. Wielka Brytfania jeszcze jeszcze - o ile wyślą do Polski i to raczej aparaty bo obiektywy/lampy/inne akcesoria są na tym samym poziomie cenowym a czasem droższe.
 
 
robert723 
Początkujący


Posty: 28
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

W niemczech nowego 40d można dostać już za 2100zł Tylko pytam czy warto coś z uzywanych kupic, a co do przesyłki, to z ktos z rodziny mógłby mi kupic na miejscu
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

robert723 napisał/a:
W niemczech nowego 40d można dostać już za 2100zł Tylko pytam czy warto coś z uzywanych kupic, a co do przesyłki, to z ktos z rodziny mógłby mi kupic na miejscu

szukałem po idealo.de (coś w stylu naszego skąpca) i znalazłem najtaniej za 800EUR (2600 zł)
http://www.idealo.de/prei...-40d-canon.html no chyba że znasz inne namiary...

W UK na camerapricebuster rzeczony Canon kosztuje 600 GBP (czyli nieco ponad 2450)
http://www.camerapricebuster.co.uk/prod576.html

Używek bym nie kupował a jak już to z możliwością dłuższego sprawdzenia.

[ Dodano: Wto 15 Lip, 2008 13:06 ]
j_hil napisał/a:
[ Dodano: Pią 11 Lip, 2008 17:28 ]
Wogule, ktoś z was kupował sprzęt za granicą

Tak cały sprzęt kupiłem zagranica, i co mnie cieszy to gwarancja, nie na rok jak w Polsce, tylko na 24miesiące. mam kontakt z taka osoba i przywiozła mi do domu. z kompletem dokumentów.pełen ful wypas. A sprzętu wziąłem za 8600zł A u niego wyszło mnie 7000.Samo Body canona 40d Kosztowało 2800zł do tego odliczę sobie casback (to tak sie pisz, nie wiem), to jest 560zł i mam sumę 2240zł.


Rozumiem, że to co masz w stopce kosztować miało niby 8600 zł (a po obniżce 7000?) Kiedy kupowałeś? Bo ja z początkiem maja tego roku (C40D + 17-55 2.8) kosztowało mnie 6300 do tego lampka ok.1200 zł, czyli razem 7500 - cashback (ok 7000) Czyli znowuż nie tak bosko jak piszesz, a jak się kupuje za granicą to z reguły jesteś "skazany" na ichni serwis, no chyba że "nasi" uznają taką gwarancję.
 
 
j_hil 
Nowy


Posty: 13
Skąd: Kwidzyn Pomorskie
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

MichalP,
Tak to co kupiłem i jeszcze więcej, jak karty, torbę, statyw, filtry. i to markowe. ważne ze jestem bardzo zadowolony. i to bez najmniejszego ryzyka. zadzwoniłem a na drugi dzień miałem. już w domu. firma znajduje sie w Poznaniu.

[ Dodano: Wto 15 Lip, 2008 18:54 ]
robert723, nie kupuj używanego to na pewno nie stracisz. a posłuży. No i nikt jeszcze na to nie kichał :) :wink:
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

Jeżeli tak jest to cieszę się i gratuluję fajnego i udanego zakupu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15