Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Samochód dla fotoamatora czyli jaki SUV
Autor Wiadomość
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

komor napisał/a:
Te nowe nie mają dźwigienek,

Trąbki z gruszką te nowe też nie mają.
Przed chwilą rzuciłem okiem na stronę aktualnej Toyoty Land Cruiser. Pełna automatyka. A szpera też jest. I myślę, że jest to prawdziwy samochód terenowy.
Porsche Cayenne też z bliska nie widziałem (może zobaczę), ale wiem, że jest to najprawdziwszy samochód terenowy. Mój kuzyn, prawdziwy rolnik, kupił sobie takie auto. Między innymi do objazdu pól, ale do kościoła też się nadaje. Oczywiście wiem, że takie nie całkiem terenówki też są. Na przykład Audi Q7, które mój kuzyn miał wcześniej i z którego nie był zadowolony.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






chester 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 135
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

Prawdziwe auto terenowe jest na ramie, a nie jakieś samonośne. SUV jest raczej terenawy, niź terenowy.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

Jasne. A prawdziwy samolot musi mieć śmigło.
Toyota Land Cruiser jest chyba na ramie - nie chce mi się teraz sprawdzać.
 
 
kelvinpiotr 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 185
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

T.B. napisał/a:
Porsche Cayenne też z bliska nie widziałem (może zobaczę), ale wiem, że jest to najprawdziwszy samochód terenowy. Mój kuzyn, prawdziwy rolnik, kupił sobie takie auto. Między innymi do objazdu pól, ale do kościoła też się nadaje.


No właśnie , kuzyn rolnik nie za bardzo wie co do czego służy , tak jak Q7 nie nadaje się do objazdu pól , tak i Cayenne też nie .
Do objazdu pól kupuje się Toyotę Hilux , L200, Navare , Forda Rangera itp. Od tego są pickupy . A Q7 do kościoła . Niech obejrzy kilka amerykańskich filmów to dowie się czym jeżdzić po polach , przewieść cielaka i belę siana . Do Cayenne się nie zmieści . Po drugie jak będzie wyglądać wystając ?? Jak słoma z butów ??
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

Uważaj, bo Ci żyłka pęknie - kelvinpiotr :roll:
Nie musi oglądać amerykańskich filmów. Co roku odwiedza kolegów po fachu w rożnych częściach świata. W zeszłym roku był w USA właśnie.
A Ty raczej nie opluwaj ludzi, których nie znasz, a na dodatek oni nie mogą (bo nie wiedzą o Twoim istnieniu i Twoich wypocinach) odpowiedzieć Ci, co o Tobie myślą.
 
 
kelvinpiotr 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 185
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

T.B. napisał/a:
Uważaj, bo Ci żyłka pęknie


Spokojnie , nic mi nie pęknie :wink:

T.B. napisał/a:
A Ty raczej nie opluwaj ludzi, których nie znasz,


??? Czy ktoś poczuł się opluty ??? Stwierdzeniem . że nie wie co do czego służy ??? W takim razie przepraszam , kolega musi być strasznie przewrażliwiony na punkcie swojego kuzyna i swoim .
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

Żeby domknąć temat Porsche, dorzucę zdjęcie.
Mój kuzyn, na zdjęciu po prawej, rano zaczyna pracę w oborze od tego miejsca. Tutaj objaśnia mojemu synowi, co komputer rejestruje na bieżąco na temat każdej krowy.
A Porsche - stoi za oknem, tak trochę w prawo :wink:

P5274291em.JPG
Plik ściągnięto 2488 raz(y) 176,46 KB

 
 
kelvinpiotr 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 185
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

T.B. napisał/a:
Mój kuzyn, na zdjęciu po prawej, rano zaczyna pracę w oborze od tego miejsca.


Kompletny OT :wink: Każdy z jakiegoś miejsca zaczyna pracę , co nie zmienia faktu, że kuzyn dalej nie wie jaki samochód do czego służy . :wink:
Przepraszam założyciela tematu , już więcej nie będę . :wink:
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

T.B. napisał/a:
ale wiem, że jest to najprawdziwszy samochód terenowy.

Hmm... mocna bulwarówka jeśli już - Tuareg w budzie Porsche.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

No, od razu poznać znawcę :roll:
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

T.B. napisał/a:
No, od razu poznać znawcę :roll:

Chłopie, najpierw pooglądaj dokładnie Cayenne...
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

I co wtedy?
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

pojedź w teren.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Mam nadzieję.
Do Ciebie naprawdę nie dociera, że - oprócz tego, że umiem czytać - znam opinię z pierwszej ręki, od właściciela takiego samochodu, dla którego to nie jest pierwsze auto tego typu? I który nie jeździ tym autem po bulwarach. W każdym razie - nie tylko.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

ale nie w pole, tylko w teren - taki rasowy teren.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 17