Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: hijax_pl
Sob 14 Cze, 2014
Jakiego smartfona radzicie kupić?
Autor Wiadomość
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

A ja cały czas jestem pod wrażeniem zdjęć z Lumii. Szczególnie 1020 oraz 930.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Belfast123 
Nowy
Belfast123



Posty: 4
Wysłany: Sro 18 Maj, 2016   

Ja tylko mogę potwierdzić, że Lumie robią bardzo dobre zdjęcia. To był główny powód, dla którego kupiłem Lumie 950 http://telefony-komorkowe...mia-950-xl.html. Aparat ma 20 mln px i optykę f/1.9. Zdjęcia wychodzą dobre nawet, kiedy jest słabe oświetlenie. Dodatkowo można fotki zapisywać w RAW. Filmy też robi super. Polecam.
 
 
katarzyna_ 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

A co powiecie na temat smartfona honor 7?
 
 
ster 
Początkujący


Posty: 28
Wysłany: Czw 14 Lip, 2016   

Jest to całkiem przystepna marka. Chociaż jeśli chcesz sobie kupić jakiś porządny telefon to proponuje zaiwnestować w telefon firmy Huawei. Nie jest to taka znana firma jak na przykład Samsung czy LG ale telefony są przyzwoite. W dobrej cenie masz taką sama jakość jak w telefonach, które są o kilkaset złotych droższe.
Za niecałe 800 zl kupisz obecnie w rtv Euro agd świetny model Huawei p8, który sam posiadam i jestem z niego zadowolony:
http://www.euro.com.pl/te...em-operacyjny_1!android.bhtml
 
 
pawel78 
Uczestnik


Posty: 56
Wysłany: Nie 08 Sty, 2017   

A które smartfony mają dobrą optykę/matrycę do kwoty max 500-800 zł?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Lumia 1020 jak jeszcze znajdziesz na allegro.
 
 
elis 
Nowy
scalenieduszy.pl/



Posty: 6
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 14 Sty, 2017   

Też kiedyś miałam jedną z Lumi i robiłam nią jedynie zdjęcia, bo do innych rzeczy miałam inny telefon. Różnica między aparatem w niej, a w innym telefonie była bardzo duża. Warto poszukać jakiegoś modelu np. na allegro.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 17 Sty, 2017   

Jeśli ktoś nie potrzebuje milionów apps, a chce przy tym mieć bardzo dobrą jakość zdjęć na poziomie smartphone, polecam Lumia 950, jeśli tylko jest do kupienia jeszcze.

Wersja XL nawet nieznacznie lepsza, tylko że to już dość spory smartphone.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 17 Sty, 2017   

Ja nie potrzebuję milionów a kilkanaście. I nawet jeśli one są, to ich funkcjonalność jest mniejsza niż na iOS. O aktualizacjach aplikacji też raczej należy zapomnieć.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

MC napisał/a:
Ja nie potrzebuję milionów a kilkanaście. I nawet jeśli one są, to ich funkcjonalność jest mniejsza niż na iOS. O aktualizacjach aplikacji też raczej należy zapomnieć.

Zgadzam się. Mimo to, mam nadzieję, że do wymiany 950-tki na coś innego, np. nową Nokię z ... androidem... :evil: apps będą działać poprawnie.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

To co Nokia pokazała kilka(naście) dni temu raczej nie napawa optymizmem.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

Jestem po zakupie HTC 10. Kolejny HTC i oby tak zostało na dłużej. Akurat to jak robi zdjęcia kompletnie mnie nie interesuje, bo kupiłem go dla solidności mechanicznej, świetnego grania, super nakładki na androida, ale jak robi zdjęcia sprawdziłem. Nie powiem, robi wrażenie (jak na telefon). Co prawda ja używam aparatu w telefonie raz na miesiąc do zrobienia fotki ceny z opisem w sklepie, ale ten HTC robi RAW-y :shock: , ma stabilizowany obiektyw do selfie (cokolwiek ten typ zdjęć znaczy) i generalnie naprawdę solidnie jakościowo to wszystko wygląda. Filmy 4K jakby ktoś chciał też ma (choć pewnie ani razu tego nie użyję).
 
 
Gliwice 
Nowy
mieszam



Posty: 23
Skąd: Gliwice i okolice
Wysłany: Nie 19 Mar, 2017   

zzzzzzzzzyyyyyyy Lumianych telefonów:

dobre i tanie to 830, 920-925, 930, 1020 aktualne ceny od 200-450zł (w pełni sprawne modele)
Trochę droższe to 1520, 950 ceny od 450-700zł
Najdroższy i już nieopłacalny wydatek to 950XL...ceny znacie, nie warto kupować, chyba że po taniści XD
 
 
spadkobierca 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pią 05 Maj, 2017   

Witam,
Lumia 950 wygląda ok, ale przejechałem się na telefonach przysyłanych z za granicy i chcę ze sklepu z normalną gwarancją, a więc:
Zależy mi żeby tel miał w miarę dobrą baterie i względnie dobry aparat (też nocą).
Honor 7 lite, ASUS ZenFon 3 max, ASUS Zenfone 2 (ZE551ML).
Inne propozycję? Co polecacie ?

[ Dodano: Sob 06 Maj, 2017 05:30 ]
Nie dopisałem że koło 800 chciałbym się zmieścić
 
 
JohnSins12 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Czw 18 Maj, 2017   

Miałem pare sztuk tych lumii ale musze przynzac ze moja S7 robi o wiele lepsze zdjecia
Ostatnio zmieniony przez komor Czw 18 Maj, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17