Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Arek
Sob 09 Lip, 2016
Wzajemne żale :)
Autor Wiadomość
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Arek napisał/a:
Słabo obserwowałeś.


Arek, sprawdziłem historie minuta, po minucie, niestety kłamiesz. Chyba że twoja reakcja była poniżej 30 sekund, sprawdziłem też kiedy się logowałeś, bo nie ukrywasz tego aspektu na forum. Mnie dziwi to, że wydaje Ci się, że masz dzieci przed sobą.

Arek napisał/a:
Nigdzie nie napisałem, że wątku pojazdowym. Prosili, żebyś nie zaśmiecał wątku lotniczego. Ale miałeś to gdzieś, bo TY chciałeś się pobawić.


dalej nie rozumiesz, to była taka sama złośliwość jak twoje zamknięcie wątku pojazdowego, gdybyś tego nie zrobił ja nie byłbym złośliwy, to nie miało być zabawne tylko złośliwe.
Ku ścisłości wikot do mnie napisał PW, no i niestety przyłapałem Cię na kolejnym kłamstwie. Uważam, że jesteś przemęczony, bo nie podejrzewam cię o kłamanie z premedytacją. Mi też się zdarza dużo pracować i to rozumiem, wiem też że masz sporo na głowie ale w tej sytuacji jak już wcześniej Ci pisałem: "źle zamieszałeś tą zupę".

Arek napisał/a:
Ale jeden post to też zignorowanie zaleceń moderatora. Nie pierwszy raz zresztą w Twoim


uczciwie mówię i szczerze, ja wtedy nawet nie wiedziałem czy to zdjęcie jest TB czy może ta łysina do niego należy.

Arek napisał/a:
Ale jeden post to też zignorowanie zaleceń moderatora. Nie pierwszy raz zresztą w Twoim


Arek, czy ja używam argumentów innych niż poza tą dyskusją? Trzymajmy się tego jednego tematu. Każdy z nas tu wypowiadając się, nie zastosował się kiedyś do "zaleceń moderatora". Co to w ogóle za argument? Nie pierwszy i nie ostatni raz.

Arek napisał/a:
Ja jeśli myślisz, że to że dałem sobie ostrzeżenie jest przejawem tego, iż uważam że nie miałem racji i przyznaję się do błędu, to... błądzisz :)


nie wiem jak ci to jaśniej napisać, uważam to za kompletnie nic nie wnoszące do tej dyskusji. Danie sobie tej cegły jest kompletnie bezcelowe i można to traktować tylko w formie żartu.

Uważam natomiast, że w tamtej chwili postapiłeś beznadziejnie. Bo twierdzisz że w wątku pojazdowym była jakaś jatka, później, że nie chodziło o TB? Więc o co chodziło?


Napisz nam jasno, jeżeli nie chodziło o priwy TB czemu zamknałeś ten wątek(pojazdowy)? Bo nie chodziło o privy od wikota i chmiela, bo jak się okazało od wikota żadnych nie było. Oni do tego wątku nie zaglądali.

Ja nie będę dyskutował z Tobą o wątku lotniczym, bo ustalmy raz do końca, były tam tylko dwa moje zdjęcia, nikt poza TB się tam nie wypowiadał (mam na myśli obdarzonych cegłą) i za ten bałagan odpowiadam ja i tu masz rację

Ja odnoszę się do jednego, mianowicie że nie byłoby tej złośliwości w wątku lotniczym gdbyś nie zamknął pojazdowego kompletnie bezpodstawnie (bo sam twierdzisz, że uwagi od TB miałaś w poważaniu, ze względu zeby nie być posądzonym o nierówne traktowanie).

Za bałagan w wątku lotniczym przepraszam ale chmiela i wikota, bo oni swoje hobby traktuja poważnie.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

fotoparanoja nie zamierzam z Tobą dalej dyskutować. Fakt jest taki, że zignorowałeś polecenia moderatora (nie pierwszy raz) i robiłeś bałagan w innym wątku. To moderator decyduje czy i kiedy jakiś wątek zamknąć i albo akceptujesz takie zasady, albo wylatujesz z forum. To bardzo proste. A czy polecenia moderatora i przez kogo zostały zignorowane, to nadal można sprawdzić w wątku pojazdowym. Bo nawet z tych postów, które pozostały można łatwo wywnioskować, że wiele osób dyskutowało nie na temat mimo próśb o zaprzestanie. Stąd decyzja o chwilowym zamknięciu wątku dla uspokojenia gorących głów.

fotoparanoja napisał/a:
Arek, sprawdziłem historie minuta, po minucie, niestety kłamiesz. Chyba że twoja reakcja była poniżej 30 sekund, sprawdziłem też kiedy się logowałeś, bo nie ukrywasz tego aspektu na forum. Mnie dziwi to, że wydaje Ci się, że masz dzieci przed sobą.


A to taki wielki problem dla moderatora, który na bieżąco śledzi drażliwy wątek skasować coś w czasie krótszym od 30 sekund? Zastanów się kilka razy zanim zarzucisz kłamstwo.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

fotoparanoja napisał/a:
Napisz nam jasno, jeżeli nie chodziło o priwy TB czemu zamknałeś ten wątek(pojazdowy)?


Bo off-top zrobił się za duży. Kilka razy Was prosiłem o zaprzestanie. Zignorowaliście. To takie trudne do zrozumienia? Moderator właśnie jest od tego, żeby pilnować aby wątki trzymały się tematu. Jeśli uzna, że coś przekroczyło pewną granicę, to interweniuje. A Wasze relacje z T.B. tylko dodatkowo zaogniały sytuację.

fotoparanoja napisał/a:
Bo nie chodziło o privy od wikota i chmiela, bo jak się okazało od wikota żadnych nie było. Oni do tego wątku nie zaglądali.


Nigdzie nie napisałem, że wikot i chmiel wysyłali do mnie PW lub udzielali się w pojazdowym. Prosili Cię, żebyś nie zaśmiecał lotniczego.

fotoparanoja napisał/a:
Ja odnoszę się do jednego, mianowicie że nie byłoby tej złośliwości w wątku lotniczym gdbyś nie zamknął pojazdowego kompletnie bezpodstawnie (bo sam twierdzisz, że uwagi od TB miałaś w poważaniu, ze względu zeby nie być posądzonym o nierówne traktowanie).


Przykro mi ale to nie Ty decydujesz co jest podstawne a co bezpodstawne. Jak tego nie zrozumiesz i nadal będziesz ignorował polecenia modów i robił w odwecie bałagan w innych wątkach, to wylecisz z forum. Dla mnie koniec dyskusji z Tobą.
 
 
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

T.B. napisał/a:
piniata,
Czytam Twoje wiadomości jeszcze tylko po to, żeby nie przeoczyć ewentualnego, Twojego życzenia, abym usunął edytowane przeze mnie Twoje zdjęcie. Nie będę się dłużej męczył. Uznaję za takie życzenie Twój ostatni wpis, usuwam dwa zdjęcia i mam Cię z głowy.
To źle uznajesz, ale nie interesuje mnie to wcale :) Ja nie mam problemu z (C).
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Arek napisał/a:
Fakt jest taki, że zignorowałeś polecenia moderatora (nie pierwszy raz) i robiłeś bałagan w innym wątku.


ja tylko zapytałem o co chodzi TB z tym zdjęciem, czy ono jest jego czy ta łysina należy do niego, to nie jest aż tak duży off top, dzieją się tu gorsze rzeczy.

Arek napisał/a:
Bo off-top zrobił się za duży.


Przestan grać takiego czyściciela, bo to aż śmieszne. No i znowu jesteś niespójny, off top był przyczyną czy rzekoma "jatka" której nie było?

Arek napisał/a:
Przykro mi ale to nie Ty decydujesz co jest podstawne a co bezpodstawne. Jak tego nie zrozumiesz i nadal będziesz ignorował polecenia modów i robił w odwecie bałagan w innych wątkach, to wylecisz z forum. Dla mnie koniec dyskusji z Tobą.


Po pierwsze myślałem, że o tym mówi regulamin tego forum. Zdaje się mozer cię kilkukrotnie o to pytał, co było niezgodne z regulaminem i czy przypadkiem nie powstał jakiś nowy punkt.
To ja może zastosuje twój styl argumentacji, to jednak prawda co mówią o Tobie.
Rzeczywiście, jak widać odniosłeś wielki sukces a efket jest taki jak widać.

Menadżera często ocenia się po wynikach a nie po metodach, można dyskutować o tym czy to słuszne czy nie. O twojej moderacji można powiedzieć to samo.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Najwyraźniej jak ktoś wstawia szroty do galerii, czy w wątkach to jest ok, ale jak sobie parę osób postanowi zrobić zabawę z montażami to nagle jest wielki problem.
I nie, nie chodzi o rozlew na inne wątki, bo sugestia 'może już starczy' padła dużo wcześniej.


I uważam, że skoro regulamin istnieje to również moderatorzy powinni go przestrzegać, a nie wymyślać sobie nowe punkty w zależności od pojedynczej sytuacji. W dodatku najpierw działając, a dopiero potem legitymizując te działania zmianami w regulaminie. Tak, wiem - mogę sobie iść na inne forum...
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

W sumie to chodzi o urażoną ambicję T.B.
piniata napisał/a:
T.B., fidesowe ciekawsze :idea:

T.B. napisał/a:
Fidesowe jest krzywe - ciekawsze jest moje:

ciekawsze 29. :roll:

...[potem wykład z fizyki <ziew> ]
i wreszcie: montaż zdjęć TeBa -ciekawszy od oryginałów.

Ile można znosić te upokorzenia?
Kto zdzierży?
 
 
FotoTadek 
Uczestnik



Posty: 60
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Skoro to temat o wzajemnych żalach to ja chciałem powiedzieć, że T.B. nie umie robić zdjęć :-P
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

A ja chciałem się zwierzyć, że jestem nierozumiany jako artysta.
 
 
FotoTadek 
Uczestnik



Posty: 60
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

mozer

 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

mozer, przecież uzgodniliśmy, że "Ciekawość świata" nabędę
[niemałym kosztem]
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

w sumie racja nie da się poważnie przy takich argumentach:

1. jak ci się nie podoba są inne fora
2. jak tak dalej będziesz robił to cię wywalę

Arek napisał/a:
a Ty jak się będziesz do tego jeszcze podłączał, to dostaniesz bana po raz n-ty.


3. Wiem lepiej od Ciebie, nie szanujecie mojej pracy. Ja mam was gdzieś ale wymagam, żebyście szanowali moją prace.

Chociaż trzeba uznać, że założenie tego wątku to był niesamowity wyczyn.

4. Argumentem kiedy kończą mi się argumenty może być fakt, że raz wykazałeś nieposłuszeństwo w stosunku do władzy i to będzie mój wieczny argument.
Kto raz nie posłucha taty temu bieda.

5. Jeszcze raz ktoś powie że te metody przypominaja troszkę metody z poprzedniego systemu to go usunę.

6. dla żartu wlepie sobie cegłę, może odwróce ich uwage, bo ciągle coś chcą


......i jak tu być poważnym :wink:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

fotoparanoja napisał/a:
Przestan grać takiego czyściciela, bo to aż śmieszne.

To są właśnie takie teksty, przy których ja dostaję białej gorączki, choć jestem niesłychanie spokojnym człowiekiem. Jak nie lubię dawać cegiełek, tak aż kusi… Tego rodzaju sformułowania działają na niektórych uczestników jak płachta na byka i potem zaczynają się analogiczne odpowiedzi, potem zgłoszenia do moderacji, PW i maile ze skargami: czemu taki osobnik nie dostaje ostrzeżenia/banu itd. Dlatego żeby nie nakręcać spirali i nie prowokować do analogicznych reakcji ze strony innych uczestników, bardzo proszę (po raz drugi w przypadku forumowicza fotoparanoja) o zaprzestanie używania takiego języka i sformułowań.

mozer napisał/a:
Najwyraźniej jak ktoś wstawia szroty do galerii, czy w wątkach to jest ok, ale jak sobie parę osób postanowi zrobić zabawę z montażami to nagle jest wielki problem.

Mozer, wielokrotnie pisałem i pytałem – czy naprawdę chcesz moderacji „artystycznej” na forum? Chcesz, żebym np. ja decydował o tym, czy dana praca jest godna znalezienia się w galerii czy nie?

mozer napisał/a:
I uważam, że skoro regulamin istnieje to również moderatorzy powinni go przestrzegać, a nie wymyślać sobie nowe punkty w zależności od pojedynczej sytuacji.

Zmiany w regulaminie nie są wymyślane dla widzimisię kogoś, ale w reakcji na zmieniające się problemy wynikające z funkcjonowania forum. Od dawna jest „paragraf 22”, czyli obecnie punkt 28, który właśnie na wszelki wypadek jest wprowadzony.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

komor, wiesz co... dobrze wiesz o czym mówię. Wrzuciłem zdjęcie wg Arka z 'podtekstem politycznym', które on potem skasował i dodał do regulaminu punkt o braku polityki. O to mi tylko chodzi a nie o jakieś funkcjonowanie forum. Jakby zachował się fair to by zostawił fotę, dodał punkt, a dopiero w przyszłości egzekwował.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

komor napisał/a:
To są właśnie takie teksty, przy których ja dostaję białej gorączki, choć jestem niesłychanie spokojnym człowiekiem.


to był żart, nabijam się z tych rzekomych 30 sekund Arka, bo sprawdziłem kompletna historie co 30 sekund.
No i okazało sie ze wątku pojazdowym to się nie zdarzyło, co wiecej zapytałem wszystkich zainteresowanych czy coś tam umieszczali i poprosiłem o szczerą odpowiedź, później wypytałem reszte co do wątku lotniczego i sprawdziłem historie i dokładnie juz wiem czyj jeden post (słownie jeden) poza moim i TB usunął Arek.

komor napisał/a:
Mozer, wielokrotnie pisałem i pytałem – czy naprawdę chcesz moderacji „artystycznej” na forum? Chcesz, żebym np. ja decydował o tym, czy dana praca jest godna znalezienia się w galerii czy nie?


a ja bym wolał, bo po twoich zdjęciach widać że masz gust i rozumiesz o co w te klocki chodzi, dodatkowo jak się wypowiadasz na temat zdjęć to widać, że twoje słowa poparte są odpowiednią praktyką. Wolałbym zebyś to był ty niż Arek, gdyż widziałem jego portrety i nie mówie o tych z testów szkieł tylko o tych o których mówi "że tak mu się podobało"

komor napisał/a:
Zmiany w regulaminie nie są wymyślane dla widzimisię kogoś, ale w reakcji na zmieniające się problemy wynikające z funkcjonowania forum. Od dawna jest „paragraf 22”, czyli obecnie punkt 28, który właśnie na wszelki wypadek jest wprowadzony.


Tu nie chodzi o to zeby polityka była czy nie ale o to o czym mówi mozer, żeby prawo nie działało wstecz lub zeby nie tworzyło sie nowego na potrzebe udupienia kogoś po fakcie dokonanym. Wiadomo gdzie się tak robiło i wiadomo gdzie sie takie metody stosuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15