Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Arek
Sob 09 Lip, 2016
Wzajemne żale :)
Autor Wiadomość
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Bardzo na czasie się ukazało, na swiatobrazu.pl

Cytat:
hejterzy nie mają w swoich galeriach imponujących dzieł, są sfrustrowani tym, co osiągają inni i tym, że sami nie mogą tego zrobić

Cytat:
Niepochlebne anonimowe opinie trzeba uznać za nieważne,... Nie przekonamy też do prawdziwej rozmowy kogoś, kto po pierwsze nie ma na nią ochoty, a po drugie nie ma nic do powiedzenia.

Tutaj:
http://www.swiatobrazu.pl...ecie-33647.html

Ja przyjmuję te założenia od dawna, ale łagodniej. Uważam mianowicie, że nawet tchórzofretka może wypowiedzieć się negatywnie o moich zdjęciach. I wyciągnę z tego odpowiedni wniosek: tchórzofretkom nie podobają się moje zdjęcia. Byle tylko wypowiedź była na poziomie cywilizowanych tchórzofretek.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

fotoparanoja napisał/a:
Wiadomo gdzie się tak robiło i wiadomo gdzie sie takie metody stosuje.

https://www.youtube.com/w...youtu.be&t=4268


T.B. napisał/a:
tchórzofretkom nie podobają się moje zdjęcia

-im też pokazywałeś :???:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

mozer napisał/a:
komor, wiesz co... dobrze wiesz o czym mówię. Wrzuciłem zdjęcie wg Arka z 'podtekstem politycznym', które on potem skasował i dodał do regulaminu punkt o braku polityki.

Ale przecież punkt o polityce i religii jest od dawna. Swoją drogą nie omieszkam napisać, że ja tego zdjęcia bym nie wyrzucił. Z tych samych powodów, które podałem w moim poprzednim poscie.

fotoparanoja napisał/a:
Tu nie chodzi o to zeby polityka była czy nie ale o to o czym mówi mozer, żeby prawo nie działało wstecz lub zeby nie tworzyło sie nowego na potrzebe udupienia kogoś po fakcie dokonanym.

Kochani, nie z wszystkimi decyzjami moderacyjnymi Arka się zgadzam, ale tu muszę stanąć w jego obronie, a w zasadzie kogokolwiek, kto się podejmie moderowania jakiegokolwiek forum publicznego. Tutejsze forum to (na szczęście) nie jest krajowy system prawny wpływający na życie obywatela, tylko luźny zestaw przepisów dla wzajemnej wygody dyskutowania niezbyt wielkiej grupy osób. Tu wyroków śmierci ani więzienia nie ma, więc obostrzenia typu „prawo nie działa wstecz” nie są raczej potrzebne do obrony „obywatela”. Poza tym jeszcze raz przypominam – jak na wielu innych forach, jest w regulaminie „wytrych” ogólny o widzimisię moda. Po to właśnie, jak nastąpi sytuacja nieprzewidziana jeszcze w regulaminie, a którą admin/mod uzna za wymagającą interwencji. Dopisanie więc jakiegoś punktu przez Arka nie oznacza egzekwowania prawa wstecz, tylko doprecyzowanie na przyszłość w regulaminie czegoś, co wymaga regulacji.
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

komor napisał/a:
Kochani,

-wiesz komor, że nie zwracałeś się tak na tym forum od 11 maja 2012 (21:13)
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

komor napisał/a:
Ale przecież punkt o polityce i religii jest od dawna.


----

Wysłany: Wto 24 Maj, 2016 18:36
Aktualizacja

Zmianie ulega treść 30 punktu regulaminu:

30. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania powszechnych zasad kultury wypowiedzi i słowa. Niedopuszczalne jest stosowanie słownictwa poniżającego lub wyszydzającego innych użytkowników, a także prowadzenie dyskusji w sposób celowy urażający drugą ze stron. Nie dopuszcza się dyskusji na tematy polityczne i religijne.
----

Ostatnie zdanie było całkowicie dodane.
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

mozer napisał/a:
Nie dopuszcza się dyskusji na tematy polityczne i religijne.
----

Ostatnie zdanie było całkowicie dodane.


Ale to jest IMO dobre zdanie i ja bardzo cieszę się, że zaistniało.

A tak poza tym, to co Was tak sfrustrowało? Kolejne zastępy oburzonych i skrzywdzonych nam się pojawiły? (to nie jest ani polityka ani religia)

Pojechaliście po kimś troszeczkę, powiedzieli Wam "tak nie" - no to zmieńcie nieco modus operandi i jeździjcie inaczej :-) Bądźmy kreatywni, Panowie fotografowie ;-)
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

RB, Ty też nie rozumiesz? Nie mam problemu z tym punktem wcale - nie mam potrzeby dyskusji na takie tematy. Mowa jest cały czas o sposobie prowadzenia moderacji i egzekwowania prawa wstecz.
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

mozer napisał/a:
RB, Ty też nie rozumiesz? Nie mam problemu z tym punktem wcale - nie mam potrzeby dyskusji na takie tematy. Mowa jest cały czas o sposobie prowadzenia moderacji i egzekwowania prawa wstecz.


Ja na prywatnym forum nie mam najmniejszych kłopotów z tworzeniem praw ad hoc i egzekwowaniem ich wstecz :-)
Jego cyrk, jego małpy.

Po co pokazywać tu swoje rany i udowadniać, że się miało rację?
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

komor napisał/a:
Tu wyroków śmierci ani więzienia nie ma, więc obostrzenia typu „prawo nie działa wstecz” nie są raczej potrzebne do obrony „obywatela”.
-ta zasada dotyczy nie tylko prawa karnego.

Artykuł 42. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej
Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto dopuścił się czynu zabronionego pod groźbą kary przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

komor napisał/a:
Ale przecież punkt o polityce i religii jest od dawna.


No właśnie go nie mieliśmy :) Choć w zasadzie stosowaliśmy od zawsze. Każda próba politykowania czy to na forum czy w komentarzach na głównej była od razu usuwana. Po prowokacyjnym zdjęciu mozera, które usunąłem, zaktualizowałem regulamin, żeby było już formalnie. Co nie znaczy, że nadal nie ma on luk i nie będzie aktualizowany dalej. Nie chciałbym jednak aby on rozrósł się do dziesiątek stron pisanych małych druczkiem. Przepychanek prawniczych robić tutaj nie będziemy więc zawsze moderator będzie miał ostatnie słowo i to on będzie decydował, kiedy zasugerować zakończenie dyskusji, kiedy zamknąć wątek i będzie wyciągał konsekwencje wobec tych, który się do jego zaleceń nie stosują.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

RB napisał/a:
Po co pokazywać tu swoje rany

Taka idea tego wątku :P
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Zacząłem mocno współczuć T.B. że nawet tchórzofretkom nie podobają się jego zdjęcia.
Ostatnio zmieniony przez fides Pią 03 Cze, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

mozer napisał/a:
RB napisał/a:
Po co pokazywać tu swoje rany

Taka idea tego wątku :P


Nie bądź taki delikatny, twardy bądź jak Roman Bratny

ew.

Trza być twardym a nie mientkim

Panowie...
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

RB, powiem Ci coś o prawdziwym świecie - prawdziwi faceci też płaczą ;)
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

https://www.youtube.com/w...e=youtu.be&t=65
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 16