Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Arek
Sob 09 Lip, 2016
Wzajemne żale :)
Autor Wiadomość
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

stalowypępek napisał/a:
komor, będziesz teraz też oceniał kto jakie powinien mieć poczucie humoru?

Niestety, jak ktoś ma słabe, to muszę. Od tego jest moderacja.

stalowypępek napisał/a:
Dla ścisłości - czy jak wstawię to samo zdjęcie w fotomontaże, to też będzie próba wywołania rozróby?

Może wstaw tutaj, w ramach kwarantanny, OK? Niech inni przegłosują, czy chcą, żeby takie rzeczy trafiały na forum do działu „Nasze zdjęcia”. Jeśli to miał być fotożart, to słabo trafiony, mając w pamięci co się działo poprzednio w tym wątku. Nie skojarzyłeś faktów?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

W trakcie pisania posta napisał jeszcze Arek. Nadal podtrzymuję, że tu możesz wrzucić, niech inni ocenią poziom tego montażu jako żartu. W razie czego usuniemy.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

Arek napisał/a:
Tak samo głupiego jak poprzednim razem?

Ciekawe, dopiero co pisałeś, że sam się śmiałeś. Wystawiłeś sobie ładną opinię.


Arek napisał/a:
Masz nas za idiotów?

Wyjątkowo przez grzeczność nie odpowiem.
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

T.B., to jest forum publiczne, więc nie jest zamknięte i prywatne. Zobacz, fb (facebook) też do kogoś należy, a jednak jest publiczny. Jest tam moderacja i zasady, ale nie nagina się ich pod konkretną sytuację i ktoś musi zgłosić post, aby moderator zwrócił na niego uwagę i podjął decyzję.
Trzymanie twardo za mordę i ustawianie całego świata według swoich wyobrażeń nigdy się nie sprawdzało i prowadziło do upadku.
Ja nie wiem kim są tamci goście, którzy podobno sieją zamęt, ale widzę w nich potencjał na rozruszanie tego muzeum figur woskowych.
Arek napisał/a:
stalowypępek, a w tym zdjęciu był jakikolwiek artyzm?

Tak szczerze... zobaczyłbyś takie coś na forum i powiedziałbyś, że w tym jest jakiś artyzm?
https://branditative.files.wordpress.com/2012/07/picture4-6.png
Podobną rzecz, aczkolwiek w innym stylu, właśnie wysłaliście w niebyt.
Arek napisał/a:
bo nie wyciągasz wniosków.

Słowa najczęściej pisane przez administratora.
komor napisał/a:
W takim razie mnie to nie obchodzi. Zadowolony?

Nie obchodzi mnie to, że Ciebie to nie obchodzi i jestem z tego powodu zadowolony. To Ty tu jesteś moderatorem i masz możliwości rozdawanie nagród i kar, wiesz o założonych tematach, o których my nie musimy wiedzieć, że są i masz też moc sprawczą prostego przeniesienia fotomontażu do tematu, który już istnieje. Ogarniasz, o co mi chodzi? Może od czasu do czasu, zamiast traktowania z buta, należałoby pomyśleć chwilę i ułatwić życie sobie i nam.
Arek napisał/a:
Jak nie potrafisz zrozumieć za co są cegły w tej sprawie, to chyba faktycznie dobry czas, żebyś poszukał innego forum.

A rozumiesz, że nie wszyscy są "Arkowi" i zakładając publiczne forum bez ograniczonego dostępu należy mieć w sobie nieskończone pokłady zrozumienia, tolerancji i patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka? Nie będziesz miał satysfakcji. Dopóki mnie nie wywalicie, będę uczestniczył w życiu tego forum, bo jest publiczne i nie ma żadnych ograniczeń w doborze uczestników. Wprowadźcie je, a sytuacja się zmieni i wtedy zobaczymy, czy spełniam kryteria dla szlachetniej urodzonych.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

komor, nie, proszę, nie :)

Żadnej kwarantanny. Obaj wiemy po co było to zdjęcie wstawione.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

monkowy_dziadek napisał/a:
A rozumiesz, że nie wszyscy są "Arkowi" i zakładając publiczne forum bez ograniczonego dostępu należy mieć w sobie nieskończone pokłady zrozumienia, tolerancji i patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka? Nie będziesz miał satysfakcji. Dopóki mnie nie wywalicie, będę uczestniczył w życiu tego forum, bo jest publiczne i nie ma żadnych ograniczeń w doborze uczestników. Wprowadźcie je, a sytuacja się zmieni i wtedy zobaczymy, czy spełniam kryteria dla szlachetniej urodzonych.


Nie wywalimy Cię dopóki będziesz stosował się do regulaminu i wytycznych moderatorów. Mamy duże pokłady tolerancji i zrozumienia, ale jeśli ktoś, po tym jak awantura uległa wyciszeniu, specjalnie robi coś, żeby ją wznowić (przy czym jest to nowy użytkownik, który pojawił się na forum dokładnie w momencie szczytu poprzedniej awantury), będzie przez nas traktowany tak jak na to zasłużył czyli ostrzeżeniami, a potem, jeśli nie wyciągnie wniosków, banem.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

O masz, dalsze spiskowe teorie. Masakra jakaś...
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

monkowy_dziadek napisał/a:
Nie obchodzi mnie to, że Ciebie to nie obchodzi i jestem z tego powodu zadowolony. To Ty tu jesteś moderatorem i masz możliwości rozdawanie nagród i kar, wiesz o założonych tematach, o których my nie musimy wiedzieć, że są i masz też moc sprawczą prostego przeniesienia fotomontażu do tematu, który już istnieje. Ogarniasz, o co mi chodzi? Może od czasu do czasu, zamiast traktowania z buta, należałoby pomyśleć chwilę i ułatwić życie sobie i nam.

Muszę przyznać, że to zabolało, bo najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy ile razy moderatorzy muszą coś przenosić, scalać tematy, zmieniać tytuły i generalnie nie traktować ludzi z buta, tylko robić coś, co jest praktycznie niewidoczne dla przeciętnego forumowicza. Nie licz natomiast, że Ci pomogę, jak piszesz, że Cię nie obchodzi, że temat już jest. Radź sobie sam.

monkowy_dziadek napisał/a:
A rozumiesz, że nie wszyscy są "Arkowi" i zakładając publiczne forum bez ograniczonego dostępu należy mieć w sobie nieskończone pokłady zrozumienia, tolerancji i patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka?

Wszystkie pokłady są skończone i zapewniam Cię, że częściej zbieram cięgi za nieukaranie kogoś na forum, niż za ukaranie. Żeby jakiekolwiek forum publiczne sensownie funkcjonowało, to niezbędne jest dostosowanie się ogółu uczestników do pewnych standardów, po to są regulaminy i po to – w razie potrzeby – są cegiełki. Inaczej robi się chaos.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

komor, jeśli jest tak jak piszesz, to czemu wraz z moim zdjęciem usunąłeś też zapytanie monkowego? On chyba już w żaden sposób nie naruszył nim regulaminu/porządku.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

Collateral damage. Najczęściej czyści się cały kontekst. Resztę postów z awanturki też prawdopodobnie wyrzucę, jak będę otwierał ponownie wątek pojazdów. Co w tym pytaniu było tak istotnego? Wątek o fotomontażach jest. Proszę bardzo: FOTOMONTAŻ. Po dodaniu postu wypłynie na samą górę działu. Ale „dzieła”, o którym tu dyskutujemy, tam nie wrzucaj.
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

Prewencyjne. Bo by wpadł T.B. i zrobiłby awanturę.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

To jest śmieszne. Moderacją zrobiliście większą awanturę niż wywołałby jakiekolwiek fotomontaż...

Nie wiem na ile ten konkretny post był istotny, a na ile nie, ale przecież nie o to się rozchodzi.
Tak samo normalnie jak ktoś wrzuca fotografię do złego wątku, albo zadaje pytanie w nieodpowiednim dziale to przenosisz, a nawet często najpierw informujesz o tym. A tutaj zbanowaliście użytkownika tylko dlatego, że wrzucił całkiem fajne zdjęcie do niewłaściwego wątku.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

stalowypępek napisał/a:
To jest śmieszne. Moderacją zrobiliście większą awanturę niż wywołałby jakiekolwiek fotomontaż...

Mnie to mało śmieszy. Zamiast pracować muszę teraz siedzieć przy kompie i patrzeć na forum, czy przypadkiem znowu gdzieś się – za przeproszeniem – nie robi gnój. Mam lepsze sprawy na dziś zaplanowane.

stalowypępek napisał/a:
Tak samo normalnie jak ktoś wrzuca fotografię do złego wątku, albo zadaje pytanie w nieodpowiednim dziale to przenosisz, a nawet często najpierw informujesz o tym. A tutaj zbanowaliście użytkownika tylko dlatego, że wrzucił całkiem fajne zdjęcie do niewłaściwego wątku.

Jak ktoś przez przypadek pomyli wątki, to nie dostaje cegły, a już na pewno nie ode mnie. Ale jak ktoś z premedytacją wrzuca do innego wątku, widząc, że zamknięty jest ten, którym jest zainteresowany, to znaczy że ma gdzieś powody i moderację. To jest jawne olewanie sytuacji. Wystarczyło zaczekać. Ja już w tej sprawie nie będę pobłażliwy, skoro poprzednia sytuacja i jej konsekwencje nie wystarczyły.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

komor, masz swoje racje, ale i tak uważam, że całkowity ban za coś takiego to przesada.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

Dziękuję za konstruktywny element w dyskusji. Ja dałem tylko jedną cegłę. Co mogę jeszcze powiedzieć… Naprawdę nie warto kopać się z koniem w sytuacji publicznego forum, bo koń nie może publicznie dać się skopać. Inaczej wszyscy wejdą mu na głowę. Znaczy na łeb. Jak ktoś dostaje ostrzeżenie i zamiast zamilknąć albo się na tydzień obrazić, zaczyna dalej fikać, to nie wiem czego się spodziewa.

Naprawdę wam tu się dzieje taka krzywda, że nie można po prostu przejść do porządku dziennego, że pewnych rzeczy się nie robi? Mnie to naprawdę przyjemności nie sprawie takie moderowanie, wbrew temu, co napisał o tym fides.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15