Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Arek
Sob 09 Lip, 2016
Wzajemne żale :)
Autor Wiadomość
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Na 9 stronie niniejszego wątku są wypowiedzi Tadka po drugiej cegle. Samemu można ocenić, za co może być trzecia.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Arek napisał/a:
FotoTadek, a co tam. Ode mnie też dostaniesz, bo nie wyciągasz wniosków.

Tak było, czyli za to, że "nie wyciąga wniosków".

P.S. Arek, jestem wartościowy, dostałem 2 razy pomógł. Chyba jednak zostanę bo do czegoś się przydaję!
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

monkowy_dziadek napisał/a:
Wygląda na to, że został podwójnie ukarany za to samo.


Od komora dostał cegłę, za wrzucanie zdjęć pojazdów do wątku o samolotach. Ode mnie, za politykę.

piniata, cieszę się, że na prawie 60 postów wreszcie napisałeś dwa, które do czegoś się na forum przydały. Na razie statystykę masz słabą, ale idziesz w dobrym kierunku. Im mniej postów piszesz w tym wątku, tym lepiej dla forum.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

No moim skromnym zdaniem, nie ma sensu się obrzucać wyzwiskami, bo to nic nie wnosi.

Rzeczywiście po przejrzeniu jego zdjęć i postów mozna się załamać :zalamany:
Komor ubrał swojego jednego posta najdelikatniej jak się da, wyrażając opinie, że zdjęcia T.B. mu się nie podobają, można się spierać kto ile wnosi na tym forum ale pyskówką i beznadziejną mierną moderacją też się nic nie zmieni. Pisanie postów, ze sezon ogórkowy to już też klasyka stylu :P
Powiem szczerze, ze w zyciu bym się nie spodziewał, że z powodu kilku fotomontaży można przez moderatora (jednego, podkreślam) byc posądzonym o jatkę :) Wszystkim nam zabrakło dystansu.

Czy wy nie możecie go najzwyczajniej punktować, za te wszystkie głupoty na temat fotografii, bądź też pomóc przy ocenie jego zdjęć? Czy z góry juz założyliście, że jemu nie da się pomóc? Na razie tylko obserwuje politykę ignorowania jego twórczości, o czym niestety pisałem już w odpowiednich wątkach.

Może zróbmy coś konstruktywnego, nie ignorujmy gniotów i głupot a będzie lepiej.

[ Dodano: Wto 14 Cze, 2016 15:52 ]
dalej :)


Arek napisał/a:
piniata, cieszę się, że na prawie 60 postów wreszcie napisałeś dwa, które do czegoś się na forum przydały. Na razie statystykę masz słabą, ale idziesz w dobrym kierunku. Im mniej postów piszesz w tym wątku, tym lepiej dla forum.


Arek, ty kiedyś odpuszczasz, czy pojedziesz zaraz z tradycyjnym, raz zawiodłeś tatę to jesteś zły do szpiku kości?
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Ja by odpuścił robienia takich statystyk:
2/60
15/1600
...
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Ja nie piszę o postach pomógł. Ja piszę o postach coś wnoszących w ogóle.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

fotoparanoja napisał/a:
Komor ubrał swojego jednego posta najdelikatniej jak się da, wyrażając opinie, że zdjęcia T.B. mu się nie podobają

Bo tak należy na kulturalnym forum rozmawiać. A powody do beznadziejnej, miernej moderacji są wtedy, kiedy ktoś się do tego nie stosuje. Dlatego proponuję dostosować swój styl do obowiązujących tutaj reguł, albo wracać na Onet. Tam można pisać jak się chce. Ale posty też czasem znikają.
 
 
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Oj lubi ten administrator wartościować, lubi :) Ale czy to powinno dziwić skoro Arek + T.B. = WNM <3
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

5 lat mnie na forum nie było i co tutaj się wyprawia ;)
Ludzie.. naprawdę nie macie nic innego do zrobienia? Naprawdę aż tak wam nudno w życiu żeby komuś uprzykrzać życie i udowadniać że nie zawsze równy jest równiejszy? (równiejsiejszy? :D )

Jak ktoś ładnie tutaj już podsumował: forum optyczne jest forum publicznym ale prywatnym. Są pewne zasady, są moderatorzy, są administratorzy.
Przez 8 lat mam tutaj konto, przez 3 lata byłem jednym z tych użytkowników co pewnie nie wyobrażali sobie godziny bez tego forum i jakoś nigdy nie było tutaj nie wiadomo jakich zastrzeżeń co do pracy moderatorów.
A nawet jeśli są zasady, regulaminy i ogólne zasady bycia fair wobec użytkowników to wciąż przypominam, że jest to forum prywatne i jeśli moderator i administrator dorzucają ostrzeżenie użytkownikowi, to nie za bardzo rozumiem skąd przeświadczenie że temu użytkownikowi się nie "należało". Jeśli się należało, to dziękujemy za współpracę. A tak mamy 16-stronicowy wątek w którym (mimo że go przeczytałem) wciąż nie za bardzo wiem o co jest tutaj "walka" i o co się rozchodzi.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

edmun napisał/a:
(mimo że go przeczytałem) wciąż nie za bardzo wiem o co jest tutaj "walka" i o co się rozchodzi.



klasyka stylu, naliczyłem trzeciego a wy :P ? Nie wiem o co chodzi ale na pewno nie macie racji, eh ta myśl techniczna, same scisłe umysły :twisted:


Arek napisał/a:
Ja piszę o postach coś wnoszących w ogóle.


no to mizeria, bo tu jest gorzej niż w statystyce fidesa
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

fotoparanoja napisał/a:
klasyka stylu, naliczyłem trzeciego a wy ? Nie wiem o co chodzi ale na pewno nie macie racji, eh ta myśl techniczna, same scisłe umysły

Nie będę nawet tłumaczył gdzie zgubiłeś drugie dno tej mojej wypowiedzi.
Całe 16 stron przekomarzania się i udowadaniania że moja racja jest bardziej racniejsza niż Twoja. zupełnie to wszystko niepotrzebne.....
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

edmun, dziękujemy za merytoryczny wkład. Twoja statystyka wartościowych wpisów została zaktualizowana.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

edmun, nie stawaj w obronie beznadziejnej, miernej moderacji i redaktora-zamordysty, bo i tak się zaraz wyda, że znamy się osobiście, bywaliśmy razem tu i ówdzie i z jednego kufla żeśmy złoty nektar sączyli. Jesteś członkiem klubu i towarzystwa wzajemnej adoracji. Co innego nowi, którzy mają <100 postów, oni najlepiej wiedzą, co na tym forum się sprawdza, a co nie, i co tu w przeszłości za szopki były, z którymi trzeba było walczyć.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

komor i tak to widzisz?

To, że ktos się zna z kimś to jeszcze nic złego, ja tak uważam. Myslałem, że przez tyle klepania dotarło, że chodzi o równe traktowanie i nie wmawianie ludziom ze kilka fotomontazy to jatka. Pomijam już tworzenie punktu regulaminu po fakcie i karanie wsteczne, pomijam juz karanie za niezgodzenie się z wyrokiem, no i te argumenty, czy to trzeba przepisywać:

"1. jak ci się nie podoba są inne fora
2. jak tak dalej będziesz robił to cię wywalę

Arek napisał/a:
a Ty jak się będziesz do tego jeszcze podłączał, to dostaniesz bana po raz n-ty.


3. Wiem lepiej od Ciebie, nie szanujecie mojej pracy. Ja mam was gdzieś ale wymagam, żebyście szanowali moją prace.

Chociaż trzeba uznać, że założenie tego wątku to był niesamowity wyczyn.

4. Argumentem kiedy kończą mi się argumenty może być fakt, że raz wykazałeś nieposłuszeństwo w stosunku do władzy i to będzie mój wieczny argument.
Kto raz nie posłucha taty temu bieda.

5. Jeszcze raz ktoś powie że te metody przypominaja troszkę metody z poprzedniego systemu to go usunę.

6. dla żartu wlepie sobie cegłę, może odwróce ich uwage, bo ciągle coś chcą"



ostatnio doszedł 7. zamkne forum i zablokuje mozliwość tworzenia nowych kont.

Nic tylko odmrozić sobie uszy na złość mamie.


Ps. poznałem kiedys byłego moda z optycznych, niesamowita wiedza praktyczna, poczucie humoru i charakter, mam nadzieje że mnie to nie dyskredytuje :twisted:
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

Po czym go poznałeś?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15